הצילו!!!!

מישהי261

New member
הצילו!!!!

מאז שבני קיבל את החיסון של 4 חודשים הוא ממש מתקרצץ הוא לא מוכן שנזוז ממנו מטר ולא נרדם מהבוקר עד לאחרי צהריים הוא ער ורוצה 100% תשומת לב מה שגם שמתי לב הוא שהקקי שלו נהיה עם ריח חזק יותר ועם צבע אפרפר מה קורה לו?? האם זה בגלל החיסון או שיניים??מתי זה יעבור?? הצילו...........

ליאתיש

New member
קודם כל - קחי אוויר...

ועכשיו: כמה זמן עבר מאז קיבל את החיסון? בטווח של עד 3 ימים מהחיסון, יכולות להיות כל מני תופעות לוואי. התקרצצות היא בהחלט אחת מהן. אי שקט, אי נוחות שגורמת לצורך מוגבר בידיים, אמא, ונחמות מהסוג הזה... לגבי קקי - האם התחלת לתת לו את הברזל במקביל? או משהו בתזונה שלו השתנה? משהו שקרה במקביל לחיסון? אני לא זוכרת שאצלנו היה שינוי בצבע הקקי, אבל זה בהחלט אפשרי, ולאו דווקא כתוצאה מהחיסון. כל עוד זה לא שילשול, זה נשמע סביר. קקי משנה את הריח ואת הצבע וגם את המרקם בתגובה לכל מני גורמים.

מישהי261

New member
ביום שישי עשינו לו את החיסון

אני מניקה מלא ולא שיניתי כלום בתזונה....

ליאתיש

New member
אז עברו 3 ימים מהחיסון...

בעקרון, אם עברו 3 ימים מהחיסון, התופעות שאת מציינת אמורות להיות קשורות למשהו אחר. אולי הוא מפתח משהו? כואב לו משהו? לגבי צבע של הקקי - כשאת מניקה - את בעצמך משנה את התזונה וזה משפיע על החלב. תקופות של קירצוץ יש תמיד... לא תמיד מוסברות. בגיל הזה זה פשוט ככה... את יכולה לגשת לרופא, רק כדי לבדוק. אם את מרגישה שיש כאן משהו קיצוני אצל הילד - למה לא להתייעץ עם רופא. אולי יש לו פצע איפשהו? אני זוכרת שאצלנו, אחרי אחד החיסונים, בדקתי לו את החום בפי הטבעת כמה פעמים, וכנראה לא לגמרי נזהרתי, ונוצרה לו פיסורה (פצע קטנטן בפי הטבעת) מהחדרת המדחום. והוא היה נג'ס נוראי ורק כשהגעתי לרופא, הבנתי את הסיבה... אבל בד"כ אם אין חום, כנראה שזה שום דבר רציני. הרבה חום ואהבה, וזה יעבור.

avishagk

New member
אצלי זה היה ככה אחרי החיסון חודשיים

(שזה אותו חיסון אם אני לא טועה) וזה נמשך יומיים שלושה. אין מה לעשות חוץ מלחבק ולהיות שם בשבילו.. דרך אגב גם אצלנו זה התחיל יומיים אחרי קבלת החיסון.

למעלה