הצילו....!!!

ORSETTA

New member
קרציות מתיישבות גם על בני אדם

אנחנו כבר מנוסים לצערי. אם אני מוצאת קרציה על אחד מבני המשפחה אני עוקבת ובודקת שלא עולה החום. אם החום עולה (וזה עדיין לא קרה,
) אז זה הזמן לפנות לרופא ולהתחיל טיפול אנטיביוטי רציני.

big lul

New member
אני התעוררתי היום בבוקר עם קרציה

על היד. בההה. הורדתי אותה עם אלכוהול. לחבר שלי הייתה אתמול אחת על הרגל... גם כשהיינו ילדים היה לנו מדי פעם. הקרציות מעדיפות כלבים, אבל מוכנות להתפשר גם על הדם שלנו... צריך לשים לב לסכנה של קדחת הבהרות.

yuliana11

New member
שיו,איזה קטע!לא ידעתי שקרציות

מתיישבות גם על בנ"א.מה שבטוח,שעל בנ"א הם לא יחיו הרבה זמן.מה שכן,שמעתי שקרציות יכולות להתיישב באוזן! ומאיר אריאל ז"ל מת מקדחת הקרציות?!

iditush11

New member
קדחת הקרציות אכן יכולה להיות מסוכנת

לבני האדם וכן הזמר מאיר אריאל נפטר מקדחת קרציות. מה שהתפתח לזיהומים ודלקות ריאה קשות שהרגו אותו בסופו של דבר.

lilithmm

New member
עידית, לפי מה את אומרת את זה../images/Emo35.gif

שוב , האם יש לך סימוכן לדברייך שמאיר אריאל מת מקדחת קרציות?

iditush11

New member
מאיה זה היה מפורסם בעיתונות ובכל כל

כלי התקשורת שמאיר אריאל נפטר מקדחת קרציות ואפילו הרופאים שטיפלו בו בבית חולים הודו שזאת פעם ראשונה שיוצא להם להתקל בבן אדם שנפטר מעקיצה של קרציה. אז למה את כל הזמן חושבת שאני ממציאה דברים?! תפסיקי כל הזמן להטיל ספק במה שאני אומרת זה מפריע ומציק.

ניל´´י

New member
הקדחת שמאיר אריאל לקה בה

הינה קדחת הבהרות, הקרצית מעבירה אותה לבני אדם, היא לא אותה קדחת שלוקים הכלבים והחתולים בה. ניתן לצאת מהמחלה, צריך רק לגשת לרופא המשפחה והוא יתן טיפול תרופתי המתאים למיגורה. ניל"י.

yuliana11

New member
לא הבנתי.

קדחת הקרציות בכלבים מתבטאת כקדחת הבהרות בבנ"א,או שאלה שתי מחלות שונות?

smartblonda

New member
עידית לא כל מה שכתוב בעיתונות הוא .

אל תשכחי כי האיש היה חולה ומסומם ועוד כל מיני מרעין ובישין אולי ניסו לכסות בכדי לשמוא על כבוד המשפחה.

ומאיר אריאל כן מת מקדחת הקרציות

זה ידוע. (במקרה גם הכרתי אותו אישית, אבל נעזוב את זה.)

Treker

New member
למען הסר ספק...

מאיר אריאל נפטר מקדחת הבהרות שבה נדבק מקרציה. הנה קטע מכתבה שפורסמה בעיתון "הארץ": "מאיר אריאל נפטר ביולי 1999, באותה פרשייה אומללה של עקיצת קרציה שהובילה לקדחת הבהרות." וכמובן, הכתבה עצמה.

Treker

New member
זה בסדר, התרגלתי...

קרקר שטקר קרטר וכו' וכו' וכו'

למעלה