הצילו.....

נושש

New member
הצילו.....

יש לי גינה מוזנחת בטירוף והחלטתי שהגיע הזמן לעשות סדר.... אבל יש שתי בעיות. 1. זהו בית שכור ולאכן הייתי רוצה לעשות את הרוב במיכלים, עציצים ואדניות. האם אפשר להכניס שיחים גדולים ? 2. הבעיה הגדולה ביותר, יש לי שני כלבים שהורסים כל מה שנמצא על הקרקע...איך אפשר לחפות אותה אם כך? 3. אני יודעת שאמרתי שתי בעיות אבל נזכרתי ...יש לי אזור אחד שהוא מוצל לגמרי. מה עושים איתו, איזה צמחים מומלצים? כל טיפ יתקבל בשמחה וחג שמח

stallin

New member
לא יודעת,

אבל מקפיצה אותך. עוד מעט יבואו המומחים...

baz69

New member
נראה כי התשובה כבר טמונה בשאלה

שני כלבים שהורסים כל מה שנמצא על הקרקע. יש מקום להוסיף? הצמח המומלץ ביותר הינו "צבר/סברס" הוא היחידי שישרוד שני כלבים הרסניים.

נצר1

New member
אני מאד ממליצה!!!!

גם אנחנו התחלנו מגינה מוזנחת בטירוף מלאה קוצים ועשבים. עכשיו יש לנו מדשאה קטנה וחמודה (צפנתי וטסונמי, אני יודעת שאתן נגד, אבל אין כמו לשכב עם שמיכה על הדשא בקיץ ולקרוא...) והמון נוריות וצבעונים ותורמוסים שזרעתי בחורף
וכמה שיחים רחוקים מהכלבות (יש לי 2 מהנזק הגינתי הזה
) שגדלו בעקבות הגשמים ומאד נחמד ופורח ויפה... ואם יהרס עוד שנה - שנתיים כשנעבור, אז לפחות מאד נהננו תוך כדי (רוב הרב שנתיים בגינה התחילו מיחורים שלקחנו/ קיבלנו מאנשים מהפורום - כולל כל התורמוסים)
ודרך אגב טיפ - לכלבות שידרנו שטח משחקים עם מלונה, בשטח המוצל שגם ככה אי אפשר לגדל בו כלום כי זה מתחת לעץ תות ענקי (המון צל להן..) ועכשיו אנחנו מתכננים לעשות להן בריכת שכשוך

נושש

New member
תודה רבה....

קניתי כמה מיכלים ועציצים גדולים...כאלה שקשה להפוך... ובהם שתלתי המון גרניומים, עשבי תבלין ושאר מציאות שמצאתי בחממה.... מקווה שזה ישרוד

למעלה