הצילו...ממש ממש הצילו

maaaaaally

New member
הצילו...ממש ממש הצילו

כבר חודש שכל לילה אני חולמת את החלומות הכי מוזרים... התת מודע שלי המציא את היצורים ההזויים ביותר והמפחידים ביותר! אתמול בלילה חלמתי שאלוהים מבקש עצות ממרצדס...אוטו! חלמתי שיש פורטל לראש שלי שהכניסה אליו היא דרך השרותים ושאני נכנסת אליו עם עוד כמה אנשים ואנחנו עושים סיורים בביוב... וכל לילה באמצע חלום אני מתעוררת וממשיכה את החלום כשאני ערה.. אומרת כל מיני משפטים מוזרים שאין לי מושג איך הם הגיעו לי לפה... דברים מוזרים לחלוטין...התת מודע שלי המציא מילים שלא קיימות יצורים שלא קיימים.. נראה לי שאני משתגעת

גריני

New member
הנה לך גלגל הצלה ../images/Emo9.gif

ראשית: שמעת איך מתחיל ספר בישול למרוקאית?..... ובכן: "קודם כל תרגעי"...! את נמצאת בלחץ אטומי (ולא בגלל החלומות - הם מבטאים דברים שקורים בחיים שלך) אז, מומלץ לך להוריד לחץ עד כמה שאפשר, לנוח כמה שיותר (גם באמצע היום, זה חשוב) , לעשות מדיטציות!!! ואם את לא בקטע של מדיטציות אז לפחות נסי להרדם תוך כדי כך שאת מדמיינת את עצמך במקום הכי יפה בטבע שעולה בדעתך, ומתרחצת שם במפל של מים טהורים (זה בגלל המוטיבים של השרותים וביוב בחלומך - יש צורך באיזשהו ניקוי אנרגטי). פשוט דמייני את המים זורמים על גופך ובתוכו (כל התאים, כל כלי הדם וכו' הכל נשטף במים הנקיים הללו). בעוד כשבוע-10 ימים תבואי לכאן לספר החלומות החדשים ומלאי התקווה שתקבלי
שבוע נפלא לך,

למעלה