הצילווו

im StUcK on YOU

New member
הצילווו

קופצת לי הודעה כל כמה זמן שהזיכרון הוירטואלי הולך ומצטמצם.. או משהו כזה.. רציתי לצלם את המסך אבל משהו התחרפן אצלי במחשב אז אי אפשר לצלם את המסך כרגע.. מה עושים בנוגע לזיכרון וירטואלי..? איך מטפלים בבעיה כך שלא יהיו עוד חלונות שמזהירים שאין מקום לזיכרון וירטואלי..?? ובבקשה בבקשה אל תפנו אותי למאמרים. כבר הפנו אותי פעם למאמרים ואחרי שעה של חיפושים יצאתי בלי כלום.. לא ראיתי שם משהו על זיכרון וירטואלי. תודה רבה!!

יש אפשרות להגדיל את הזיכרון הוירטוא

אבל אני לא יודע אם זה יכול לגרום לכל מיני דברים אז אני לא יגיב בקשר לזה

im StUcK on YOU

New member
איזה ווינדוס יש לי זאת אומרת..? אז

יש לי: מיקרוסופט ווינדוס XP מקצועי גירסה 2002 חבילת שירות 1.. חח מה שזה אומר.. זה מה שכתוב לי בלוח בקרה.. אז איך אני נפתרת מההודעה הזאת..??

Ziggy Star

New member
לך ל...

START----HELP AND SUPPORT ותקליד VIRTUAL MEMORY (בהנחה שה WIN באנגלית .. ) יש לך שם תיאור מדויק איך לשנות או להגדיל את הזיכרון הוירטואלי .. רק תשים לב שעם תגדיל את הזיכרון הוירטואלי יותר מידי , המחשב יהיה יותר איטי (מיכיוון שהזיכרון הוירטואלי יותר איטי .. ) אולי מה שאתה צריך לעשות זה לשחרר יותר מקום בהארד-דיסק .. נסה למחוק דברים מיותרים ...כמו קבציים זמניים וכדומה ...

az ma

New member
כנראה שהמקום על הHD מתחיל להיות

צפוף... ממליץ שתורידי מהאינטרנט תוכנה חינמית בשם TreeZize... הוא תאפשר לך לראות את מצב הדיסק וגם משקל של כל תיקיה... בנוסף, ממליץ לנקות את כל התיקיות הזמניות... אם System Restore מופעל אז יש סיכוי שתיקיית מע' בשם System Volume Information תפחה ושמנה מאד עם הזמן... במידה והמע' יציבה לאחרונה אז רצוי להפטר מהעותקים של System Restore... התוכנה לעי"ל ( treeSize)תראה, בין השאר, גם את גודל התיקיה הזו... הדרך לרוקן אותה הוא כלהלן: הקלקה ימנית על My Computer ולבחור ב Properties (מאפיינים)... לבחור בלשונית System restore ולהוסיף V ליד Turn off System Restore... לעשות ריבוט... עכשיו לחזור על הפעולות האחרונות ולהוריד את הV... זה יפעיל לחדש את ה System Restore...(מן פוליסת ביטוח)... כמובן, להיפטר מקבצים ותיקיות לא נחוצות... יענו, לעשות סדר פסח לקראת ראש השנה...

למעלה