הצגת תמונות

הצגת תמונות

יש לי במחשב תיקיה של תמונות,את התיקיה אני שומר במצב ניסתר,עכשיו שפתחתי את התיקיה (הצגתי תקיות מוסתרות) כל התמונות מופיעות ששם הקובץ בצבע ירוק ושאני פותח אותן התמונה לא מופיעה, כתבתי הודעה בפורום מחשבים ואינטרנט כבר אבל במחשבה שניה אולי השאלה מתאימה יותר לפורום הזה בכל מקרה אני מצרף קישור לשאלה שלי משם אם מישהו יכול לעזור לי אני אודה לו מאוד,אלה תמונות שמאוד חשובות לי

theFoxx

New member
../images/Emo26.gif

אני מציע שצבצע סריקת וירוסים. ולא באמצעות האנטי וירוס שיש לך (אם יש לך...)כנס לפה.

למרות שיש לי

נורטון 2005, ואתמול ביצעתי סריקה חיצונית,ביצעתי עכשיו שוב סריקה (לא דרך פנדה כי משום מה אי אפשר היה להיכנס לאתר שלהם אלא דרךhousecall )ואין לי וירוס אפשר עוד רעיונות בבקשה??? ואם אפשר גם הסבר מה זה אומר שהשם קובץ בצבע ירוק,משום מה יש לי הרגשה שזה קשור לזה

Y. Welis

New member
נסה להעתיק את כל התמונות למדור אחר

ובדוק אם הן נפתחות. אם כן, הסר את ההסתרה מהתיקיה ההיא (יתכן שזו הסיבה לצבע הירוק), החזר אותן וראה אם הן עובדות.

כשאני מנסה

להעתיק את התמונות לתיקיה אחרת בכונן התמונות עוברות אבל נשארות עם השם בירוקולא ניתן לראות אותן,כשאני מנסה להעביר לכונן השני אני מקבל את ההודעה הבאה (קובץ מצורף) אגב את ההסתרה הסרתי מהתיקיה מהתחלה, בגלל זה אני לא מבין למה הצבע הירוק נשאר

oferbar

New member
ירוק זה בגלל

שהספריה היא encrypted כנס למאפייני הספריה ולחץ Advanced

אוקיי..

נכנסתי לproperties-->advanced עכשיו אף ווי לא מסומן שם לדעתי כדי שזה יהפך ירוק צריך להיות מסומן ווי בשורות התחתונות לא?? אז איך מבטלים את זה בכל אופן?

oferbar

New member
יש שם read-only על הספריה

תבדוק גם את ההרשאות Security ומי ה owner של הספריה

ביטלתי את

ביטלתי את הread only זה לא עוזר,ואיך אני בודק הרשאות של סיפריה?ניסיתי להיכנס אליה כיוזר רגיל וגם כאדמיניסטרטור וזה לא שינה כלום אם לזה הכוונה, כשבניתי את התיקיה בניתי אותה כיוזר רגיל

למעלה