הצ'אט ועונשו - ביקורת אישית

פינליש

New member
הצ'אט ועונשו - ביקורת אישית

אתמול היינו בהצגה, אני ובן זוגי, קיבלנו את הכרטיס דרך תפוז. ההצגה התקיימה ביהוד, פעם שניה מול קהל. אנסה להתחיל מהתחלה: שלום אסייג ברך את הקהל לשלום, תמיד חשבתי עליו שהוא מלא קסם, עכשיו גם שמחתי ופירגנתי לו על ההצגה. הוא הסביר לקהל שההצגה בהרצה, פעם שניה מול קהל, יש עיכובים, לפעמים צריך לסדר דברים אז שנבין. ההצגה החלה, יופי של תפאורה! עניין הבמה המסתובבת מאוד מפתיע והחשיבה על הפרטים מקצועית ומעניית. אוולין הגואל תפורה על התפקיד, לכל אורך ההצגה היא מצחיקה, עושה את התפקיד בכישרון רב ופשוט תענוג לראות אותה מתרוצצת על הבמה. יגאל אדיקה שלפעמים קצת קשה לנתק אותו מבת ים ניו יורק מצחיק בטירוף! לירון סלע - סקסית עולם, כישרונית ומתוקה, עושה את הדמות שלה בחן! בני גטהון לפרקים גונב את ההצגה מכל ה"מוכרים" ופשוט משחק נפלא. שיא ההפתעה מבחינתי הייתה - רותם סלע. היא כל כך יפה וכל כך מוכשרת שזה קסם. תמיד החזקתי ממנה מין קריינית בובה קולבית ופתאום היא התגלתה במלוא כישרונה במשחק. העלילה חביבה ביותר, זורמת, מלאה בהפתעות ומצחיקה בטירוף! ניסיתי מידי פעם לנתק את עצמי ולזכור שזאת קומדיה ולא איזו הצגת תיאטרון ובגלל זה יש המון הומור כמעט בכל מילה שניה. למוזיקה בכלל לא התחברתי והקטעים בהם הם כותבים בט'אט לא היו אמינים כל כך כאילו הם ממש כותבים אבל יכול להיות שזה עניין של שיפשוף ואת הדברים האלה בדיוק משפרים בהצגות הרצה. סך הכל הצגה מצחיקה, עם ליהוק מעולה, יש לה פוטנציאל אדיר ואני מדוחה שעם שלמות היא תהיה הלהיט הבא. אסייג בהחלט מתגלה פה עם כישרון נוסף של בימוי. אני מאחלת לכל הצוות יישר כוח שיהיה המון בהצלחה. אני אשווק אותה בין חבריי.

שוהם א

New member
מצטרף למחמאות

מבחינתי הצגה מדהימה - שעה וחצי של צחוק ללא הפסקה הליהוק מצויין והמשחק היה אמין ומרגש העלילה היתה נחמדה מאוד וחביבה לדעתי עם קצת ליטוש ההצגה הזו תהיה הצלחה גדולה נושאים שצריך לעבוד עליהם - * כל הנושא של הצ'אט היה מאוד לא אמין וקצת התפקשש * אני מקווה שבעיות הסאונד יפתרו עד שההצגה תעלה בהצלחה!

למעלה