הפתעת יום הולדת

prostatefun

New member
הפתעת יום הולדת

איזה כיף זה כשכל החבר'ה מהמילואים מתאספים בשביל לחגוג לך יום הולדת...
יש משהו מיוחד בזה שרק אנחנו הגברים, בלי הנשים, מתאספים ועושים דברים בחופשיות. מה בא לנו. ואצלי בכלל זה עוד יותר מדליק כי אשתי נתנה לזה את האוקיי. היא אמרה לי "איציק, יום הולדת 40 שלך. צא, תשתולל, תהנה. רק אל תחזור לי עם מחלת מין או ילד בעוד תשעה חודשים מאיזו חשפנית...!". נישקה אותי על השפתיים ושחררה אותי לדרכי.
אז נפגשנו כל החבר'ה בבית של סימו, שהתגרש לפני שנה וחצי ויש לו בית שהוא גם ענק וגם פנוי, עם טונות של בירות ופיצוחים ומנגל בחצר.
דיברנו על כל השטויות שבעולם. מביבי כן או לא, דרך הפועל תל-אביב וכאבי הלב, וכמו-תמיד אי אפשר בלי זכרונות מהלילה ההוא בג'בליה. איזה כיף היה בלי להתקלח שבוע, לחרבן מאחורי שיחים, לשכב אחד נוגע בשני בצורת שושנה ולחכות עד שהצלחנו להכניס 17 כדור בחזה של הבן זונה שרצה לעשות פיגוע.
היה חסר רק עוד קצת טסטוסטרון לערב הזה והיינו יוצאים להלחם בנסראללה לבד, או לכל הפחות לשחק מול מנצ'סטר יונייטד בגמר.
ואז נכנסנו לסלון המרווח של סימו והם אמרו לי שתיכף מגיעה הפתעה ושצריך לכסות את העיניים.
הייתי כבר קצת שתוי וניסיתי למחות. "עזבו יא חארות... אין לי כוח למשחקי הקקה שלכם"... ו"באמשלכ'ם יא זבלים... מה אתם עובדים עליי?!".
אבל כלום לא עזר ואחרי צ'אפחה די חזקה מאבי הסמל המיתולוגי של המחלקה כיסיתי את העיניים במטפחת השחורה שהביאו לי מאי-שם.
כבר ידעתי למה לחכות, כי עצם זה שאשתי אמרה לי "תחגוג, תהנה ואל תביא לי ילדים הבייתה" גרם לי להבין שהחברים המאעפנים שלי כנראה סגרו אתה שתהיה חשפנית. אז אני מניח שציפיתי לזה כל הערב אבל לא באמת הייתי בטוח.
בכל מקרה התרגשתי. סה"כ לא ראיתי בחורה עירומה במציאות כבר המון המון זמן חוץ מאשתי (פרט לחופי נודיסטים פה ושם בטיולים בחו"ל... אבל זה לא אותו דבר).
מישהו מהחבר'ה הדליק את המערכת ובקעו ממנה צלילי גיטרות כסאח. אולי זה היה משהו של גאנז אנד רוזס או משהו כזה. לא יודע. אני יותר איש של ריהאנה או ביונסה...
כשהורידו לי את המטפחת השחורה מעל העיניים ראיתי מולי כוסית מהממת. הלב עצר לי לשנייה. נראתה כמו אלילת סקס. שיער שחור ארוך גולש על עור שחום מתוח, חצאית מיני מפלסטיק מבריק, ביריות, חזייה נוצצת, אודם שחור ואיפור כבד.
היא נראתה לי חטובה, עם שדיים קטנים ומוצקים, אבל עגולים להפליא. והיא התחילה לרקוד. וואו איך שהיא רקדה.
כל הגוף שלה התפתל כמו חתולה. הישבן העגול שלה נע שמאלה וימינה ומעלה ומטה בעוד ידיה ליטפו את בטנה המוצקה, את רגליה החטובות. כל פעם שהתכופפה והפנתה אליי שיבן חטוב ראשי התכופף גם הוא קמעא בניסיון לא מודע להביט מתחת לחצאית. הרגשתי את הדם זורם לי אל תחתית הבטן. את נשימתי כבדה. ידעתי שאני תיכף הולך לראות אותה עירומה.
התקשיתי.
היא התפשטה לאט לאט. הורידה חזייה בהינף יד וחשפה זוג פטמות כהות שוקולד מריר מעל שני הרי בשר קטנים ומוצקים. בלעתי רוק.
ידיה עיסו את השדיים המוצקים כמו זוג כדורים בשרניים. הפריחה נשיקה באוויר לעברי. נראה לי שכבר הרטבתי את התחתונים מטיפות קדם זרע.
היא לחלחה את השפתיים שלה והביטה בי במבט מתגרה...
ידיה נעו לכיוון החצאית ופתחו לאט את הרוכסן המתכתי שבצד בעוד גופה ממשיך לנוע לצלילי המוסיקה.
כמעט הייתה לי כבר סחרחורת מתשוקה.
היא הסתובבה וגבה אליי ועם המוסיקה הצמידה רגליים חטובות וארוכות והתכופפה מעט קדימה ותוך כדי הסירה את החצאית לאט לאט. מעט הורידה מימין ואז מעט משמאל, כך שהחצאית גלשה לה באיטיות מחרמנת מטה מטה.
לא היו לה תחתונים. היא הייתה ברגליים צמודות, כמעט משוכלות, עם ישבן עירום מולי וכולה כפופה. ישבנה היה עגול וקטן ומוצק ובהיר יותר משאר גופה. רציתי להחדיר לשון לבין פלחיו. רציתי להתקרב. לטעום. אבל המשכתי לשבת. כבר לא זכרתי איך קוראים לי.
ואז בשיא המוסיקה היא הסתובבה אליי בעמידה זקופה ובוטחת ולרגע קיבלתי סחרחורת. כמעט התעלפתי. רציתי למות. רציתי לצרוח. רציתי להבין מה קורה בעולם שהסתובב לי מול העיניים.
היא הייתה עירומה לגמרי, רק עם עקבים שחורים וביריות וזין.
היה שם זין.
בין הרגליים החטובות שהמשיכו לנוע עם הקצב היה זין לא גדול, אבל חום ומתנדנד וניכר.
החברים שלי נקרעו מצחוק, צרחו וצחקו ונתנו לי צ'אפחות וכאפות מכל הכיוונים.
"עבדנו עליך יא זבל..." ו" איך קרענו אותך יא חרא..." וכל מיני כאלוץ
ואיכשהו לא היה אכפת לי.
פתאום הבנתי שהחרמנות שלי לא ירדה, ושרציתי לטעום את הישבן הזה, ללטף את פנים הירך החטובה הזו. אפילו לגעת בזין הזה.
איך לעזאזל לא יודע.
אבל הבדיחה של החבר'ה עליי לא עבדה.
לא צחקתי.
הייתי חרמן עליה אש.

JILSER

Member
הפתעות זה דבר טוב

רק צריך להיזהר שאחרי ההפתעה לא מחכה הפתעה גדולה יותר.

prostatefun

New member
הפתעות הן דבר נפלא

אם הן גורמות לדם לזרום לזין, ולדגדוג נעים עמוק בדרום הגוף שגורם לסומק בפנים ולצמרמורות בגוו

מעולה

בעיקר הסיום..
ובהחלט גירת אותי
זה עולם קצת פחות מוכר לי אבל יש בו משהו ושך ומעניין
תכתוב המשך לסיפור הנפלא הזה..

למעלה