הפרק הראשון מאחורינו

Polina EA

New member
הפרק הראשון מאחורינו../images/Emo97.gif

מה דעתכם? אני חושבת שזו סדרה מאוד רצינית ומעניינת. יש בה טאצ' קטן של ציניות, כאשר רואים את הפיליפינים מרכלים על המעבידים שלהם. הם מוסיפים טיפת שפיות לסדרה אשר מלאה בהרבה מטען רגשי וענייני עבר במשפחה. למה המשפחה לא מצליחה לקבל את זה שעומרי הוא ילד קצת שונה מאחרים? האם זה נכון היה לעשות את זה? האם ההורים מכחישים או שהם פשוט לא יודעים איך להתמודד עם המצב? מחכה להגיגים שלכם על הפרק הראשון

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif באמת שהיה פשוט פרק מקסים!

והשחקנים מעולים אחד אחד... יעל (מיכל שטמלר) כבר מקסימה אותי
על עלמה זק קצת קשה לי להסתכל בלי לצחוק אוטומאטית, אבל גם בחורה רצינית היא משחקת מעולה. בקיצור - אני כבר מכורה, והיס מקס שלי כבר מתוכנת להקליט את כל העונה למקרה שחס וחלילה בטעות אני אפספס מתישהו.

רונית י

New member
מישהו יודע איפה מיכל שטמלר עוד שיחקה?

היא ממש מוכרת לי ואני לא זוכרת מאיפה.

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif אכן בדני הוליווד- שיחקה את אהובה ../images/Emo47.gif

היא גם משחקת בימים אלו (טוב, אני ראיתי לפני חודש אבל נניח) בהצגה עלמה ורות לצד יונה אליאן...

schlomitsmile

Member
מנהל
בפורום שלנו (אוטיזם) מטבע הדברים, יש שפע הגיגים... ../images/Emo13.gif יש לי עכשיו איזו תקלונת במחשב אז לא יכולה להעביר קישור לשירשור הבלתי נגמר הזה, אבל מי שמתעניין מוזמן אלינו (פורום 612)- אי אפשר לפספס את השירשור הזה... ../images/Emo8.gif

ואו!

אתמול ראיתי אותה לראשונה, סדרה מדהימה... בתור אחת שיש לה אח עם אוטיזם, הם באמת ילדים מיוחדים ואחי גם מ=כ=ו=ר למוזיקה מכיר את כל המילים של השירים וכל שיר הוא אומר לנו מי הזמר וזה מדהים. הם ילדים באמת מיוחדים ומקווה שההורים של עמרי בסדרה ידעו להתמודד עם זה יפה... מחכה להמשך.

schlomitsmile

Member
מנהל
אני דוקא מקוה שיהיה להם קשה לא שאני מאחלת למישהו לסבול חלילה, הרי הם רק דמויות טלוויזיוניות ../images/Emo13.gif אני מקוה שיהיה להם קשה, כדי שהציבור הרחב יקבל טעימה על קצה המזלג מהקושי, שאולי יתחילו להבין (במקום לנזוף בהורים לאוטיסטים, למה הם לא מחנכים את הילד וכאלה). עוד אני מקוה, שבמהלך הסדרה הם ילמדו להעריך את היופי שבשונות הקרויה אוטיזם, שהבן שלהם לא אוטיסט אבל מקסים- אלא הכל חלק מאותה חבילה. ובהזדמנות זאת, למתעניינים באותה חבילה ../images/Emo8.gif - http://www.acisrael.org/ האתר של אס"- אנשי ספקטרום ישראלים

למעלה