הפרק היומי

soapsfan

New member
הפרק היומי

שודר בארה"ב ב20.02.01,פרק מס' 8996 פרק1936:אוסטין מעודד את גרטה בבה"ח והיא מודיעה לו שברצונה להישאר בפריס,פיליפ מתעמת עם קייט על בגידתה בויקטור המנוח,בעוד קלואי מספרת ללוקאס על הבגידה,ברנדון וסמי דנים בתוכנית להחזרת ויל תמונה מהפרק-העימות בין בריידי למרלנה ממשיך

soapsfan

New member
הפרק

הסטירה היום הייתה די שונה מהסטירה אתמול.היה מוגזם הקטע שמרלחנה דחפה אותו על הקיר ועל הכסא.את הסטירה אני כבר מבין,את ההמשך לא.אבל העימות שלהם היה טוב,קייל ודידרה עשו עבודה טובה
מימי/בל/ג'ון-בסדר
אוסטין/גרטה-משעממים.סצינות "אוי אוסטין,בוא נדבר על היתומים.שוב" משעממות
קלואי/לוקאס בסדר פיליפ קייט..הממ..לא יודע.אני אמור להאמין לקייט?לא להאמין לה?אני כבר לא יודע מתי היא אמיתית ומתי היא לא.והסטירה ללוקאס..ממשיכים להרוס את השניים בראמי-חזרה על פרקים קודמים
יוחזרו ג'ק וג'ן למסך ASAP!

lady h

New member
קייט ומרלנה היו מדהימות

מרלנה שחקה אותה. מישהו בהחלט צריך להעמיד את הטמבל הזה במקום. קייט היתה מדהימה, איזה משחק מעולה!!! איזה אמא טובה היא, עשתה הכל בשביל לוקאס אפילו שכבה עם מורוני והוא אפילו לא מעריך את זה!!! עוד בשיא הטמטום הוא שואל אותה:"למה שכבת עם מורוני?" הסטירה שלה היתה במקום!!! כאילו, מה לא מובן??? הרי ברור שהיא שכבה איתו בשביל לשים ידיה און דה טייפ!!! חתיכת כפוי טובה מעצבן.

DEE5

New member
התגובה של מרלנה היתה חריפה מדיי!!!

אני גם חושבת שהתגובה של מרלנה היתה קצת חריפה אבל בריידי באמת עלה כבר על העצבים שלה ושלנו , מגיע לו קצת חינוך - וזה השיא ואחרי כל שיא שכזה תמיד צומח משהו טוב יותר לא?

soapsfan

New member
הסטירה הגיעה לו

אבל הקטע שהיא פשוט העיפה אותו על הקיר[ואסור לשכוח שיש לו קביים] ואז דחפה אותו לכסא היה כבר מוגזם

moran14h

New member
נרא לי שהיא הפתיעה אפילו את קייל

לפני הבעת הפנים שלו..שהיא מופתעת ומשועשעת באותו זמן (רק לאיזה שניה) חחח מצאתי את זה נורא חמוד מיצדו ...

נטלייי

New member
פרק חביב

אהבתי את הסצנות של מרלנה ובריידי הם שיחקו מעולה. מפרק לפרק ג`יי (פיליפ) מוכיח שהוא יכול הרבה יותר מהתעלקות על קלואי.

if i could hide

New member
הערות על הפרק:

1. זה רק אני או שקייט בוכה על ויקטור ותוך שניה מפסיקה... כאילו אחרי שהיא מתייחסת לזה כטרגדיה פתאום כאילו כלום לא קרה.... חולני!!! 2.מרלנה- דידרה יחסית לאתמול עשתה עבודה על הפנים. משחק מוגזם ולא משכנע!
3. סמי וברנדון- מתחילים לשעמם. הבנו כבר שברנדון רוצה אותה והיא רוצה את אוסטין ובלה בלה בלה... 4. בריידי- במילה אחת - די! . טוב הבנו אתה שונא את מרלנה, חושב שהיא פרוצה, כלבה, זונה, אור וואט פאקינג אבר, לא איכפת לי!!! נמאס כבר, תעבור הלאה...... אויש... קטנוני!!! אוסטין וגרטה- נמאס מהמתיקותיות, התמימות וטוב לב הזה המאוד פאקינג מוגזם הזה... דדדדדדדדדדדייייייייייי משעמם!!! אויש, הם מתאימים אחד לשני - שני קרציות משעממות... מתי כבר הם יעופו מהסידרה???

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifמה יש לכם!?

זה היה פרק גדול
אבל סמי וברנדון עולים לי לאט לאט על העצבים

2DH

New member
איזה יופי ...

רק בגלל הפרקים המצוינים האלה שווה שהקורס נדחה קצתים מחר הוא מתחיל כן כן למה מרלנה הפסיקה להכניס לבריידי אני לא הייתי מפסיקה אם כבר אני בשוונג בואו נמשיך ... דידרה כרגיל עשתה עבודה מעולה וגם קייל למרות שאני לא אוהבת את בריידי כל וכלל קלואי ולוקאס מעניין קייט צבועה לא נהניתי מהצסנות שלה ושל פיליפ בכלל ולא מהמשחק של לורן או של קייל ברנדון וסמי מיותרים ואוסטין וגרטה כנל אבל ממש ממש נהניתי מהסצנות של מרלנה

dviridit

New member
נהננניתי הסטירה של מרלנה. באמת שברי

שברידי כר מגזים וצריך להעמיד אותו במקום. וסמי באמת מעצבנת כבר כשהיא כל הזמן היא חוזרת על אהבתה לאוסטין והיום לרגע היה נדמה שהיא מתחילה עם ברנדון.

PinkyRaSta

New member
למה אתה פותח לפני הפרק?

מילא... אבל זה שאתה כותב מה יהיה בפרק זה די מיותר, עכשו כבר למדתי לא לפתוח לפני שאני רואה כי יש ספויילרים... אבל יש גם אחרים... והיום בכלל פתחת שעתיים לפני... ככה שאו שתפתח דקה לפני, או שלא תשים ספויילרים... לאדעת. וזה לא כזה בלאגן שפותחים אחרי... אבל לומשנה, מה שאתה רוצה... ולפרק... סמי וברנדון חוזרים על עצמם... חח זה נורא מצחיק, כמה פעמים הם כבר הלכו וחזרו לאותו שולחן? בהתחלה סמי קמה "ללכת להוציא לקייט את הלב" ואז בסצנה הבאה ברנדון מחזיר אותה לשולחן ו"לא אסור לנו צריך לחכות, צריך לחשוב סמי אל תהיי פזיזה, ככה אני אוהב אותך אבל אל תהיי" והיום שוב איזה פעמיים סמי קמה ללכת לאנשהו וברנדון שוב תופס אותה ומחזיר אותה... חח מצאתי את זה נורא משעשע. גרטה ואוסטין, איי גרטה הזאת כזאת חמודה... למדתי לחבב אותה אייכשהו, היא הרבה יותר יפה ככה בלי כל האיפור והשמלה ומה שלא דפקו לה בהכתרה... הדיבורים והיתומים הכול קצת פלצני שמה... אבל אהבתי את מה שהיא אמרה על סמי בסוף חיחי.. u go girl! הגיע הזמן. למרות שעדיין היה משעמם.. מימי הזאת נראית מפוחלצת כמו החיים... ג'יז הקטעים איתה ועם ג'ון ובל אומנם לא היו רעים אבל בהחלט מיותרים... וכל מה שהלך שמה עם קייט לוקאס קלואי ופיליפ... בלה חח פיליפ הזה עם הכד ש'לו לא נראה עצוב מדי, ילללווו אבא ש'ך מת ואתה מוצא לך זמן לריב עם אמא ש'ך ועוד לעייני אבא? נו נו נו! חח למרות שאני די יכולה לנחש <מאתמול כבר> מה הולך שם... ולא אנלא קוראת ספויילרים או משו... פשוט כל העסק שם מוזר מדי, או שמא רגיל מדי... ככה שזה לא מסתדר. ומה לוקאס וקלואי קשורים פתאום? אה וואלה 2הם עם אותה רמה שכלית... או שבעצם קלואי קצת עולה עליו בקטע הזה... אבל עדיין היה מוזר לראות את 2הם מתקשרים ביחס לזה שלא החליפו מילה בכל החיים ש'להם... לא הבנתי למה היו צכים לחזור על חצי פרק מאתמול ועל כל הסצנה של מרלנה ובריידי והסטירה... שבכלל שינו אותה והיא הייתה הרבה יותר מעניינת אתמול, בלי השיער של מרלנה על הפנים חחח, ועם בריידי כזה שדפק לה מבט... היום התגובה הייתה מיידית והיא ישר התחילה להתעלל בו... מספיק הסטירה, שתירגע... ומה נגמר עם הפרצוף השטני הזה שהיא דפקה לו שם? מייגאד... בלה ושכחתי איך זה נגמר...

if i could hide

New member
נצלש- בקשה

למישהו יש את הקטע שאוסטין וסמי נפגשו בפעם הראשונה במעלית? ואם לא אז אתם יודעים איפה אני יכולה למצוא את זה? (פשוט הזכירו את זה לפני כמה פרקים, אז אני מסוקרנת לראות את זה)

נממה את רצינית??

אז אל תפתחי את הפרק היומי לפני הפרק! את צריכה להגיד לסואפי תודה, מה את בוכה על זה? חוצפנית!

למעלה