הפרק היומי...

santa barbara

New member
הפרק היומי...

הניקול הזאת ממש
....קצת חבל לי עליה שהיא חולה וכל זה אבל דווקא ברגעים כאלה הייתי בטוחה שהיא קצת תהיה נורמלית יותר.... גרטה וריק ממש חמודים יחד
...עכשיו כשאני חושבת על זה אז היא חמודה עם כל אחד!!! חבל שלא יראו את בופ ואת הטינז... אריק מתחיל לעצבן אותי....מה יש לו עם הניקול הזאת...הוא ממש אובססיבי.

santa barbara

New member
אפרופו גרטה ואוסטין...../images/Emo58.gif

מתי הם יתחילו באמת להיתקרב אחד לשני???...כאילו, בתור זוג???.

AsHtOn GiRl 3

New member
היום בדייס|שאמל|

אוקי.....ניקול הזאת ממש סתומה
זו רק אני או שהיא הראתה את הגוף שלה לויקטור
כי בדיוק באתי בעמצע...... זונה!! גרטה ואוסטין כ"כ חמודיייייים
אני רוצה אותם ביחד
אריק באמת נהיה אובססיבי לניקול
גרר מה הוא מוצא בה
היא לא כזאת מהממת

הפרק היומי

גרטה ואוסטין מזה מתאימים שתיהם כאלה טובים ותמימים ובקשר לאריק אני מסכימה צא מהאובססיה על ניקול היא לא שלך והיא לעולם לא תהיה. ניקול הזאת מזה זונה איך היא מתפשטת מול ויקטור ואיך הזקנצ'יק הראה לה אני שונאת את ניקול!!!! קטעי הברנדון סמי היו טובים במיוחד הקטע עם קנדי שרואים שסמי מקנא. דרך אגב למישהו יש תמונה של קנדי בבקשה

soapsfan

New member
הפרק היומי...

ממש אהבתי את קטעי אוסטין וגרטה.אני ממש מתחיל לחבב את גרטה,לפחות בסצינות שקשורות עם אוסטין אני לא מבין את אריק.ץהוא עוזר לניקול,אח"כ הוא מקלל אותה בפני אוסטין ושוב הוא רוצה לעזור לה.סצינות מיותרות לגמרי,אותו דבר עם סצינות בראמי. הסצינה שניקול נפלה הזכירה לי קצת את עלילת בריכת הדמים[אולי כי זו הייתה אותה בריכה LOL],אבל ניקול באמת מעצבנת.הקטעים שלה ושל ויקטור גם לא היו משהו בכלל.

groovy2

New member
בהחלט פרק משעמם מאוד!!!!!!!

אני עצובה כי לא הראו את קלואי ופיליפ אהובי :( מקווה שמחר אני אשזוף את עיניי

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifמי בעד לשרוף את ניקול?

יאווו אני שונאת אותה!!!! חבל שהיא לא טבעה... מה אריק מוצא בה?! דאמט... יש לו את גרטה!(או אותי..
) היה חסר לי הקטעים של הטינז...(פיליפ השאווה שלי
) גרטה ואוסטין ממש מתאימים(שניהם תמימים ואהבלים כאלה..) ברנדון וסמי ניהיו משעממים כבר...

יאללה אני ואת הולכות לשרוף את ניקול

נקשור אותה לכיסא במשרד שלה ועם אנחנו כבר שם בואי נוסיף את ג'ן וג'ייסון ונעשה מנגל

CityGirl9

New member
השתעממתי היום..../images/Emo1.gif

הקטעים הכי מעניינים פחות או יותר היו עם ויקטור וניקול... אחחח הורסת אותי הזנזונת הזאת.... מתי תמותי באמת הא???

AsHtOn GiRl 3

New member
גם אני באה איתכם../images/Emo46.gif

אני לא סובלת אותה!!! למה ויקטור הציל אותה
למה
גרררר
וחבל שהיא לא נדבקה באיידס

i love gina

New member
כן, פרק די ../images/Emo1.gif

לא היה משהו.. אכזבה: אין טינז... אין בופ, אין דמירז... מה בכל זאת הציל 'קצת' את הפרק: ניקול וויקטור... מהקטע שהיא 'עמדה למות' (ויצאה מכלל סכנה תוך 5 שניות.....) העניינים ביניהם היו... נסבלים... סמי וברנדון היה נחמד, עם קנדי... אגב, זו אותה שחקנית, לא? ותעשו לי טובה, איזה קטע מטומטם היה בסוף... "אוי, אוסטין, אנחנו אולי נמצאים על בניין קומות גבוה לאללה, אבל הנקודה ההיא שם, כן זו, זאת לא סמי?!?!?!" "אהה... גרטה... אה... נראה לי... אהה... שאת צודקת... הא.... " "והנקודה המיקרוסקופית ההיא שם באוטו, זה ברנדון!!!!! זהו, אני יודעת, הם בילו את הלילה ביחד, ותכננו תוכנית במחתרת מתחת לאף שלך וניסו למצוא דרך להוכיח שאמא שלך ואח שלך הפלילו אותה!!!! " "אהה... טוב... הא..." (
)

נטלייי

New member
הפרק היה ככה ככה

אולי זה קשור בעובדה שהייתי מתה מעייפות. גרטה ואוסטין מתוקים ביחד, הלוואי ויהיה ביניהם משהו. מה נסגר עם אריק??? או שהוא כועס על ניקול או שהוא מנסה לעזור לה. מזל שמנהל המועדון לא האכיל את ברנדון לוקשים, בכלל לא שיקר לו
הטינז היו חסרים היום.

מימיל

New member
דווקא פרק לא משו..

היי, לא הצגתי את עצמי פעם אחרונה כמו שצריך אני מימיל, אני בת 17, הפרק הראשון שראיתי של ימי חיינו זה היה כשקייט גילתה שאוסטין זה הבן שלה, מאז אני צופה, אבל לא באופן קבוע, בוא נגיד שלימי חיינו היו תקופות יובש נוראיות, אבל אחלה סדרה אחרי הכל. ובנוגע לפרק של היום, אני לא מבינה אותכם, אני לא יכולה לסבול את גרטה, היא משעממת בטירוף, המשחק שלה מעצבן וממש מרגיז, היא עם כל הפארנויות שלה "זה סימן מאמא שלי..בלה בלה בלה" אבל זו דעתי:), וניקול, אם כמה שהיא כלבה אני חושבת שהיא כזאת תופסת פלפל לסדרה, המחשק שלה ממש מושך צופים, העלילות איתה דוקא מעניינות, כאילו לא כל הקטע עם לוקאס ואריק והעבר שלה, פשוט..לא יודעת, כל סצינה שהיא משתתפת בה אז היא הופכת אותה להרבה יותר מהנה לצפייהה. אז עוד דברים..נממ, בוא נראה הזוג האהוב עליי הם בופ, אבל זה רק לפני שהחליפו את הבו הישן, כי הבו הזה אז אני שונאת אותו, סתם מציק. ואגב למי שיודע, סצינות הפלאשבקים שהיו להם בזמן שהופ הייתה קלואה בטירה, הם היו אמיתיים? כי ראו שהופ נראתה הרבה יותר צעירה וקצתיותר מלאה בכל הסצינות האלו, האם השחקן העכשוי של בו כבר שיחק לפני הבו הקודם או ששיחק מישהו שממש דומה לו? אממ, פעם אהבתי את מרלנה ועכשיו אני לא, היא מתחסדת מדיי. (אני מקווה שאני לא יותר מדיי ביקורתית :)) וג'ון פעם גם הרבה יותר אהבתי אותו, קיצר מבחינת השחקנים, הרבה יותר אהבתי אותם בעבר. אני חושבת שהעלילה שהכי אהבתי הייתה עם ה"אישה בלבן" שבסוף הייתה אמא של פיטר וכריסטן, ו...טוב יש עוד הרבה אבל אני סתם מזיינת ת'שכל, אז נעים להכיר :). מימיל.

למעלה