הפרק היומי -
- 1x11 - Fire

yoooni

New member
הפרק היומי - ../images/Emo41.gif - 1x11 - Fire

מיד מתחיל :) אתם מוזמנים לשרשר תגובות בסיום הפרק
אגב אני אמשיך לפתוח הודעות כאלה מדי יום בתקווה שהפורום יחזור לחיים ושלא יסגרו אותו

Chandler Rulz

New member
פרק יפה../images/Emo70.gif

אבל היה די צפוי שמאלדר יתגבר על הפחד שלו בסוף הפרק.. והרעיון ממש נחמד, אהבתי
(גם הזכיר לי קצת את "פרנקו וספקטור") אגב, לא ממהרים לסגור פורמים כ"כ מהר.. הנה, לדוגמה פורום יעוץ משפטי, שבעמוד הראשון יש הודעות מ-2003..

yoooni

New member
באמת פרק יפה ../images/Emo9.gif

אהבתי את האששש על התקרה - זה היה ממש מגניב... מה שכן, כל הפרק דנה ניסתה להסביר בעזרת מה נדלקת האש ובסופו של דבר לא קיבלנו תשובה איך הוא הדליק את האש... אני שונא להישאר סקרן
בנוסף, הוא כבר שרף את עצמו פעם אחת עד כדי כך שהכריזו עליו כמת לפני שנים.... שרף את עצמו בפאב ויצא ללא פגיעות ודווקא בסוף הפרק הוא שרף את עצמו, גרם לעצמו כוויות חזקות... והכניסו אותו לטיפול רפואי... למרות שהוא יכול לגמרי בכוחות עצמו להתרפא

Chandler Rulz

New member
פוקס הסביר... יותר נכון הוא דיבר

עם פיבי על זה שהוא פעם סיפר לה/היא סיפרה לו, על מישהו ששולט באש בעזרת טלקינזיס..

orityemini

New member
דנה? פוקס? מה קרה למאלדר וסקאלי?:)

ממתי קוראים להם בשמם הפרטי? יוחזר השימוש בשמות משפחה לאלתר! :)

CSM

New member
בהחלט!

באמת מוזר לקרוא את השמות הפרטיים..... ואם כבר מדברים על מאלדר ופגיעות....... לבן אדם יש איזה 9 נשמות והוא תמיד ניצל ברגע האחרון (וגם אם לא, תמיד אפשר לסמוך על איזה אינדיאני שיחזיר אותו לחיים.....) ולא רק מהמוות הוא ניצל, אפשר להגיד שהוא הרג די הרבה אנשים ב 9 שנים האלה (חלקם כהגנה עצמית וחלקם סתם כי היה לו בא.......) ואיכשהו תמיד "מחליקים" לו את זה!!! בן אדם אם מזל- שיצלא איזה טופס לוטו.... CSM

DarlingAdam

New member
עם ניק כמו שלך...

אתה צריך לדעת שמישהו כמו מאלדר היה מפוטר כבר מזמן אם לא היה לו מישהו בחלונות המאוד מאוד גבוהים שדואג לו ולמקום העבודה שלו כאילו היה אבא שלו ;)

dylan

New member
מאלדר דווקא בסדר יחסית..

סקאלי היא זו שכמעט מתה בכל פרק.. וכנראה שזה משו תורשתי כי כבר שהבן שלה היה עובר היה כתוב לו troubles על המצח.. בכל מקרה בעונה השמינית זה קצת השתנה כשסקאלי הפכה ליות מאלדר ודוגט (
) נכנס לתפקיד סקאלי..

Chens15

New member
לא!בשום פנים ואפן לא........

תאמת אותי זה מעצבן לאללה קוראים לי שם פרטי חן ושם משפחה שחף...מכיתה ח בביצפר שעברתי אליו אחרי כיתה ז כל המורים ללא יוצא מן הכלל קוראים ברשימה בתחילת השיעור.....שחף שחף נמצאת וזה מעצבן אותי אני לא בן אדם סגור אני לא עובדת בFBI ולכן אין צורך לקרוא לי בשם משפחה אז ניסיתי להסביר ולהגיד למורים קוראים לי חן וזה לא עובד כלום!!!!! היום אחרי 3 שנים שאני בכיתה י זה כבר לא כל כך מפריע לי ואני אומרת נו טוף אם לדנה קוראים סקאלי אז כנראה שאין שום שיטה לשנות את זה נאלצתי לקבל עלי את הנטל של שחף ולא חן זה מה יש..... אז בטח זה לא כיף לקרוא להם מאלדר וסקאלי עדיף שמות פרטיים כי אני יודעת שאותי זה מעצבן לאללה!!!

Chens15

New member
אגב.....האש זה פרק 12

אהבתי תפרק זה היה נחמד ואם לא הבנתם הוא דילל את הדלק טילים בצבע לבן ומרח את זה על הקיר ככה שכל דבר דליק זה בא במגע עם האוויר שנוגע בדלק טילים ואז מה שהיה דליק פשוט מתפוצץ.........נו איך הוא הדליק סיגריה בבית? הכי מפחיד היה הקטע בסוף שהוא היה באיזה מיכל וכזה כשהוא פתח את העיינים שמעו מין קליק כזה כמו של הבובות שהיו פעם שפתחו ת'עיינים וסגרו אותם כשהזיזו את הבובה.....זה היה מפחיד לאללה הכי מצחיק היה כזה איך שהם הקשיבו לקלטת ואז פיבי הבהילה אותם.......לא אהבתי אותה היא מכוערת הפיבי ההיא.........

למעלה