הפרקליטים - סוף סוף אנחנו מקבלים את

• פותח הנושא Soak
  • פורסם בתאריך

Soak

New member
הפרקליטים - סוף סוף אנחנו מקבלים את

החומר הטוב והמוכר לפי הנוסחה של העונות הקודמות
עוד 2 פרקים לסיום העונה ושניהם יוקדשו למשפט הרצח של לינדסי ואמורים להיות משובחים ביותר. יש! נקווה שזה יגיע לרמה של וויליאם הינקס מהעונה הקודמת...

בוביץ

New member
חרא של פרק ,מיחזור!!

הבעיה שכל הקטע הזה הוא חיקוי של וויליאם הנקס, ולי היה ברור שהיא תהרוג אותו, די מיחזור אז הפעם זה חניבעל במקום ויליאם שיהיו קצת מקוריים.

בוביץ

New member
חרא של פרק,מיחזור אחד גדול

הבעיה שכל הקטע הזה הוא חיקוי של וויליאם הנקס, ולי היה ברור שהיא תהרוג אותו, די מיחזור אז הפעם זה חניבעל במקום ויליאם שיהיו קצת מקוריים. והרי גם ברור שלינדסי תשוחרר לא? ותזוכה.

Boran

New member
וואו

פרק נהדר ראיתי את חמשת הפרקים הראשונים של העונה השביעית אז ידעתי שלינדסי תירה במישהו מתישהו, לא זכרתי מי, אבל כשראיתי שההוא צלצל לה בדלת ידעתי שהיא תירה בו. לדעתי זה היה ענק וגם ההמשך יהיה ענק. ערוץ 2 רכשו את העונה השביעית? היא עונה מעולה

cj20

New member
../images/Emo45.gif

מפה כבר ראיתי בסטארוורלד אז גמני ידעתי שהיא תירה בו.. מגיע לו! חולה נפש מטורף! מסכנה לינדסי, כל המשוגעים נטפלים אליה..

בוביץ

New member
זה עם העינים הכחולות והמפחידות

נראה לי גם אנס, גם הוא השתחרר ואיים על לינדסי נראה לי אז בובי הרג אותו לא?

Boran

New member
לא ממש

אחד מהלקוחות לשעבר של המשרד הרג וביתר את הינקס, שם את הראש שלו במקפיא וזה, ואז אמר שבובי אמר לו לעשות את זה. היה סיפור. וזכור לי בערך הקטע שדקרו את לינדסי. מישו זוכר מה בדיוק היה שם?

בוביץ

New member
אה נכון...

בובי די שיכנע אחד מהלקוחות לשעבר להרוג את הינקס, וביבי בסוף שיחחר אותו ואת עצמו במשפט, כן הוא דקר את לינדסי והיא הייתה בבית חולים בדיוק כשהשמנה ילדה

Soak

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif איך אתה מעיז

לקרוא כה לאלינור!! דיווה אולטימטיבית
והנה תמונה של וויליאם הינקס כדי להיזכר...

haunter

New member
לא זוכר את זה ../images/Emo12.gif

באיזו עונה זה היה? לפני כמה זמן זה שודר בערוץ 2?

בוביץ

New member
סורי, פשוט שכחתי לשנייה

הבן אדם היו לי סיוטים ממנו מהעינים שלו הוא פשוט היה מפחיד ושיחק הרבה יותר טוב מהחניבעל שהיא לדעתי סתם חיקוי

טוארג

New member
לי יש טראומה מנזירות

מאז הפרק שיש את ההוא שמתחפש לנזירה שדקר את לינדסי...

d@r121

New member
אהה היא ירתה בו?

למה רק אצלי נגמרת ההקלטה שנייה לפני הסוף?

למעלה