הפרעות קשב

מצב
הנושא נעול.

ציפי ג

New member
כבר אמרתי בעבר

לדעתי, הגיע הזמן לחסום אותך בפני הפורום הזה
ציפי, מה הולך פה ? אין גבולות ? או לסירוגין לחסום אותו לחלופין
כבר אמרתי בעבר
לטנגו גם ללא מקצב וגם ללא צורה צריך שניים. מי שלא מעוניין בזה, שיצא מהשיח המטופש הזה.

פולספגן

New member
תגידי את נועה?

לדעתי, הגיע הזמן לחסום אותך בפני הפורום הזה
ציפי, מה הולך פה ? אין גבולות ? או לסירוגין לחסום אותו לחלופין
תגידי את נועה?
את מגנה עליה ללא גבולות, שעושה רושם שאת זה היא. כ"כ משעמם לך שיש לך 2 חשבונות? (בעצם 3, יש גם את נועה לסיא מבאר שבע).

צר לי לאכזב אותך ../images/Emo191.gif

ברור שבדימוס, כי מהבושה שלא עשית צבא נאלץ
להתפטר או לסרוגין פיטרו אותו.
צר לי לאכזב אותך

מהצבא הוא "התפטר" בגיל 22 כשסיים את הקבע שחתם לאחר קורס קצינים. לאורך כל השנים היה מילואימניק (והגיע לדרגת סא"ל במילואים, מקבע הוא השתחרר סגן...) ויצא לדימוס כשהגיע לגיל, מספר שנים אחרי ש"לא עשיתי צבא".

MelodicTruth

New member
אם כבר הזכרתם את הנושא של ADD וצבא

תלוי אם את מסתכלת מהצד שלה או שלך
על השאלה ה-1 עניתי בנושא. בקשר לשאלה השניה, אז תלוי למה?
לדוג' לסווג בטחוני זה יכול להפריע לו. שאלה 3 - לתת לו יותר גירויים.
לקראת תום השירות שלי, לאחר אינספור מקרים בהם הצלחתי לסבך את עצמי בגלל חולמנות יתר, התחלתי להתעניין בנושא של ADD. 1. עד כמה נפוצים המקרים בהם ADD לא מאובחן בגיל צעיר? עד כמה הם נפוצים כאשר מדובר במחוננים? 2. כיצד הצבא מתייחס ל-ADD (כבר לא רלוונטי עבורי, אך התשובה עדיין מסקרנת אותי)?

לגבי 2 - ברירת המחדל היא פטור מקרבי

לקראת תום השירות שלי, לאחר אינספור מקרים בהם הצלחתי לסבך את עצמי בגלל חולמנות יתר, התחלתי להתעניין בנושא של ADD. 1. עד כמה נפוצים המקרים בהם ADD לא מאובחן בגיל צעיר? עד כמה הם נפוצים כאשר מדובר במחוננים? 2. כיצד הצבא מתייחס ל-ADD (כבר לא רלוונטי עבורי, אך התשובה עדיין מסקרנת אותי)?
לגבי 2 - ברירת המחדל היא פטור מקרבי
ניתן לערער. אתה בן 21, כאשר אתה היית ילד קטן אבחוני ADD לא היו עד כדי כך באופנה. היכן שלא היה קושי לימודי - אף אחד לא חשב בכיוון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה