הפרעה במשפחה

amittzor

New member
הפרעה במשפחה

מאוד "שמחתי" לגלות שהעונה החדשה, ולערי המאוד רב, גם האחרונה, של "משפחה בהפרעה" תשודר במסך רחב. נותרו לנו עוד 13 פרקים בלבד עד לסופה האכזרי של יצירת המופת הזו, וגם אותם נאלץ לראות מקוצצים. בושה וחרפה ל YES שממשיכים לזלזל בלקוחות שלהם.

ih10

New member
זה לא ממש מעניין אף אחד ביס, כל עוד

אתה משלם להם

למי אכפת?

העיקר שנראה גם את העונה החדשה של "הבית הלבן" ככה. אפשר אולי איזה פרומו מספיילר לאיך הסדרה נגמרת על הדרך?
<כן. אני קורא כאן שרשורים>

yesplus

New member
אתה לא פוגע. מי אמר שהפרומו מגלה

מה בסוף הסדרה?

ih10

New member
מבחינת הלקוח זה לא משנה מי אחראי

בתוך יס, מבחינתי בפורום הזה הוא של ערוץ יס+ וכל תלונה שקשורה לערוץ הזה מקומה הוא כאן. זה בעיני מאוד מוזר שמי שמנהל את הערוץ הזה לא מסוגל להתמודד עם האנשים הטכניים של יס ולדאוג שהם יפתרו את הבעיה הזאת. אם לי היה לוקח חצי שנה למצוא פיתרון לבעיה כל כך סטנדרטית כבר מזמן היו מפטרים אותי. אבל כמו שאמרתי, הדרך היחידה שישימו לב לזה ביס היא אם ביום אחד הרבה אנשים יתנתקו ויציינו את זה בתור הסיבה, מעין התנתקות מאורגנן (אולי אולמרט יסדר משהו?)

גלׁ

New member
ואי איזה באסה

יס די מאכזבים לאחרונה... גם התוכן די חלש, וגם את הטובות הורסים לנו

amittzor

New member
התוכן ממש לא חלש

להפך - מעולם לא היה טוב יותר. חבל שאנחנו נאלצים ליהנות רק מחלקים מקוצצים ממנו. אנשים משלמים מעל 200 ש"ח כל חודש וזה היחס שמקבלים בסופו של דבר, אז אחרי שלא יתפלאו למה מעדיפים להתנתק מהם ולהוריד את הסדרות מהאינטרנט (שם לפחות זה יהיה במסך מלא, או במקרה הגרוע, ב Letterbox)

ih10

New member
זה חישוב פשוט

מורידים את ה200+ ש"ח לחודש שמשלמים ליס ושמים חצי מזה כדי לשדרג את האינטרנט ל2.5 מ"ב ומורידים את כל הסדרות שרוצים לראות חצי שנה לפני שהפרומואים מגיעים ליס

ih10

New member
דרך אגב, גם הסדרות שאתה מוריד

מגיעות בפורמט אנמורפי, פשוט שכל נגן מדיה פשוט יודע להציג את זה כמו שצריך, רק הטכנאים של יס לא יודעים מה הם עושים

למעלה