הפרסומות ליס

• פותח הנושא IC4
  • פורסם בתאריך

IC4

New member
הפרסומות ליס

משהו שכבר מציק לי זמן מה ראשית כל אציין שהפרסומות נהדרות! עכשיו איפה הן נעשו? האם צולמו בחו"ל ? או רק שכרו שחקנים מחו"ל ? (מה שלא הגיוני לדעתי) או שהכל ישראלי אבל סתם נראהכ אוירת חו"ל ? מישהו יודע משהו בנושא? אשמח. -ואם הפרסומאים קוראים הודעה זו - coughthiremecough

IC4

New member
שאלה אחרת לגמרי

יש קשר בין G STRING ל G SPOT ? למרות שבטוח אנוכי שאין קשר בין השניים ל G FORCE אבל מה זה כל הקטע הזה

זהר פלד

New member
אין קשר...

g string זה המיתר שהצליל שלו הוא סול (בלעז - g), ו g spot היא צומת עצבים שנמצאת (לא מגלה איפה) וקשורה לדברים שהשתיקה יפה להם בציבור... g force זה כוח המשיכה של כדור הארץ....

IC4

New member
נו באמת יא דילדו... ../images/Emo6.gif

G STRING אגב התכוונתי לחוטיני ולא ביקשתי שתסביר לי מה זה (G SPOT מקום שנמצא בערך מתחת לבטן או משהו קרוב) ו G FORCE זה כרטיס מסך של NVIDIA, כוח הגרביטציה קרוי על שמו.
בכל מקרה רק שאלתי למה הם נקראים שניהם G (השניים הראשונים) מה כל כך G בנקודה עוצמתית בגוף ומה G בכלל בבגד ים ? אשמח לקבל תשובה יותר נוגעת לשאלה האמיתית שלי (שהיא כמובן לא "מה זה")

זהר פלד

New member
חשדתי שאני עונה על השאלה הלא נכונה.

אבל לפי איך שניסחת את זה קצת היה קשה לדעת למה התכוונת. במקרה הזה, ה G SPOT נקראת ע"ש הגבר ש "גילה\המציא" אותה (לא רוצה לשבור לאפ´חד ת´אשליות)... לגבי ה g string (חוטיני) אין לי מושג, ולגבי ה g force, כמובן גרביטציה מתחילה באות g... אגב, אם אנחנו כבר במשחקי מילים, אתה יודע מהו בעל החים הכי אמיץ? ניחשת כבר? אל תציץ... טוב, אני אגלה... בעל החיים הכי אמיץ הוא גדי. אתה יודע למה? כי הוא מעז...

אתי@

New member
לפי כתבה שקראתי:

עשו אותן בארץ, השחקן הראשי הוא שחקן בריטי אלמוני...

anat30g

New member
מצלמים המון במזרח אירופה

כי זול שם... נורא מצחיק לראות פרסומות לתה ויסוצקי - התה הכי ישראלי שנראה כמו איזה פלצה באיטליה, או פרסומת לחלב תנובה עם נופים של צ´כיה... אגב, אני לא יודעת בדיוק איפה צולמו הפרסומות של יס... התזובה נוגעת במוטיב הכללי של אוירת חו"ל בפרסומות. אגב, אם כבר מדברים על פרסומות - שמתם לב שבפרסומת לקנות תוצרת הארץ העובדים חרוצי הידיים על כל גווני הקשת הכלכלית - ורודי לחיים וזהובי שיער... הרי כל העובדים הישראלים באו משוודיה ונורבגיה - לא?

למעלה