הפריימריז בעבודה 2005

Sum41xGiRL

New member
האיש והשפם.

שפם זה סימן שהיה קיים אצל המון דיקטטורים(היטלר,סטלין, סאדם חוסין) אבל לדעתי פרץ הוא השינוי האמיתי. אני לא יודע למה זה ניהיה ט'רד להשמיץ כל-כך את פרץ, אבל הוא לדעתי האיש היחיד שבאמת ישנה משהו. פרס הוא שמלאני מדיני, לא סוציאליסט. פרץ הוא סוציאליסט, וזה מה שחשוב

Charlie

New member
יש סיבה למה כולם התאחדו נגד פרץ

פרס רוצה כסא, ברק והשאר מחוברים לבעלי ההון. כולם יודעים שאם פרץ מנצח אזי העבודה פורשת והולכים לבחירות בהן יש סיכוי לפרץ לנצח ולבעלי ההון כבר לא יהיה רוה"מ מטעמם - כמו שהיה להם במשך הרבה שנים עם רבין ז"ל, ביביהו, ברק ואריק.

Tru Man

New member
הלוואי! מהפה שלך לאלוהים

ואני בכלל אתאיסט.
אבל אם פרץ ייבחר אולי אני יאמין שיש אלוהים. אם לא, התקווה תמות הלילה הזה ביחד עם הפסדו.

Charlie

New member
פרץ לא יפסיד - גם אם יפסיד ../images/Emo13.gif

כלומר, אם בהתמודדות הראשונה שלו הוא חוצה את רף ה-40% ורק שילוב כוחות של כל צמרת המפלגה נגדו, מפרס ועד ברק, מהרצוג ועד פינס, מפואד ועד איציק ועד וילנאי, כולם נגדו והוא כמעט ומנצח - אזי זה רק המתאבן לקראת ההתמודדות הבאה במפלגה. אני לא רוצה לכתוב שפרס לא יהיה גם בהתמודדות הבאה, כי אי אפשר לדעת אצלו. אבל בהנחה שפרס לא יהיה - אתה רואה מישהו שיכול לעצור את פרץ בפעם הבאה? גם מישהו "חדש" לא יצליח אחרי שהחברים ראו מה קרה עם "כוכבים חדשים" דוגמת ברק ומצנע. עבודת השטח של פרץ תימשך ואם היום הוא כשל - אז נתראה בשביעיות

עמיר פרץ

הוא שקרן זה מה שראיתי אתמול בתכנית לא זוכרת באיזה ערוץ שפשוט השיגו הוכחות אחת אחרי השניה מול העיניים של הצופים!!! אז כל רחמיי עם מפלגת העבודה נקווה שהיא תשאר שלמה אחרי שעמיר יעזוב אותה...

למעלה