הפריחה נורא מוזרה

• פותח הנושא ל3
  • פורסם בתאריך

ל3

New member
הפריחה נורא מוזרה

רציתי לשאול משהו על הפריחות. הפריחות שלי נורא מוזרות. מופיעים לי כתמים אדומים שלעיתים הם מגרדים אך לרוב נעלמים אחרי מס´ דקות. רציתי לדעת אם אלה פריחות שמאפיינות את מחלת הלופוס ואיך זה שהם נעלמות כל כך מהר? אני מניחה שאני שואלת את זה כי בליבי אני תמיד מקווה שאין לי את המחלה תודה

שאנל

New member
כ"כ מזדהה

גם אני בתוך תוכי מקווה שאין לי את המחלה. מקווה שזו רק דלקת פרקים שאובחנה בטעות כלופוס.

שני 4

New member
נו אז מה אם זה לופוס ....

דעתי האישית: לופוס היא מחלה שאם מטפלים בה אפשר לנהל אורח חיים תקין לחלוטין.לא כול חולה במחלה סובל אותם תסמונות " מחלה רבת פנים" תמיד יש מחלות שלא נדע יותר קשות קודם צריך לקבל את המחלה ,צריך לחיות עימה בשלום. והכל יהי בסדר אני מבטיחה . אני רוצה לספר משהו לפני 10 שנים שהיה לי חשד ללופוס, ואחרי שקראתי המון ספרים בנושא, אז באוטובוס לרופא אמרתי לעצמי" אם יש לי את זה החיים נדפקו לי " זה לא נורא כל כך תאמיני לי, אבל אסור לזלזל במחלה!!!! יהיה טוב חמודה, אני מבטיחה לך .......

ל3

New member
תודה על התמיכה

תודה רבה על התמיכה והאופטימיות שאת משדרת. אני כבר חייה בשלום אם המחלה ואני לא אתן לה להשפיע על מורת רוחי, בכל אופן תמיד מתגנבת לי המחשבה שאולי יש טעות בהבחנה ושאיך אפשר להיות כל כך בטוחים. רציתי לשאול אותך לגבי הפריחה- גם אצלך היא יוצאת בכתמים שיכולים להעלם כעבור מס´ דקות? פשוט זה נורא מוזר.

gaia20

New member
הי ל3

בטח קראת שלפני כמה ימים גם לי היום פריחות על הרגל, בדרך כלל אין לי פריחות כבר המון חודשים לא היו לי פריחות אבל הינה הן הגיעו...
בכל מקרה גם שלי נעלמו תוך זמן קצר(לא דקות אבל כמה שעות לא ארוכות...) זה גם היה נראה כמו כתם אדמדם כזה על הרגל וגירד לי בטרוף... יום טוב, גאיה.

נועה בת

New member
הפריחות זה חלק מהעניין ...

ועם האביב וכול הצמחיה המלבלבת ... גם אנחנו מתחילות לפרוח .... חיים עם זה

ל3

New member
גם אם זו המחלה......./images/Emo6.gif

הי שאנל אני מקווה בתקוותך שאת צודקת, אבל גם אם מדובר בלופוס תדעי שאפשר לחיות עם המחלה ואפשר לחיות איתה טוב צריך פשוט להקפיד אחר הוראות ולשמור תמיד על אופטימיות תרגישי טוב ואני תמיד כאן.

למעלה