הפריזר כבר נקי

נועם@בת

New member
הפריזר כבר נקי

המקרר עוד לא, אבל אני חייבת לשבת לנוח קצת. טיפ לנקיונות של פסח- כשאתן מזמינות את האחיינית לעזור לכן, תשמרו עליה היטב שהיא לא תחטוף שום וירוס ברגע האחרון. מצרפת תמונה של שיתוף פעולה מלא בין נועם לניצן. אל דאגה, זה טוש מיוחד לציורי גוף והוא יורד במקלחת (כלומר עם מציירים, לא אם צובעים משטח רצוף צבוע בצפיפות גבוהה
). בתיה

מנצלש"ת לתמונה על שיתוף פעולה מלא

בין אמא שמנסה להיות בסדר עם הסביבה ועצמה ולא להשתמש באוטו לאסוף מהגן מרחק של דקה נסיעה ובין שתי ילדות החולקות אותה עגלה (כמובן שמחליפים בין טיולון ל"אמבטיה" על פי הצורך. חג שמח

דורה22

New member
כל הכבוד לאמא הירוקה ../images/Emo45.gif

והתמונה מקסימה. בתמונות שלך תמיד רואים את האהבה שמאחורי העדשה.. (יענו שלך...)

נועם@בת

New member
אני מתה על התמונות שלך

איך את מצליחה מצד אחד להסתיר את הפנים ומצד שני להראות את כל התמונה ואת כל המתיקות שבכלל כבר לא צריך להסביר במילים. גם אצלנו העגלה סוחבת שנים. ומאחר ושניהם כבר גדולים לעגלה, אחד יושב בעגלה ואחת יושבת על הגגון. בתיה ~שגם קצת מצליחה ללכת ברגל ולא לנסוע באוטו לגן~

דורה22

New member
אללא יוסתור עם הנקיונות האלו...../images/Emo3.gif

כאלו חמודים החבר'ה שלך
. מה ציירו?

AYELET1

New member
מקסימים!!!

בטח משעמם לשמוע את זה פעם אחר פעם, אבל קשה להתווכח עם העובדות

נועם@בת

New member
בכלל לא משעמם

אף פ'ם לא ישעמם לשמוע את זה, את מוזמנת להגיד את זה שוב
. בתיה

הנה, אני אומרת, מה שלא הספקתי להגיד

קודם אלא רק הספקתי להתעלק לך על השרשור. הם מקסימים ואני שואלת את עצמי לא אם הטושים מחיקים או לא, אלא מה הם מציירים שם? אני ברגע של מנוחה לפני הסערה של ערב חג ובלי גן לזו שהתנהגות הקנאה כבר כאן ובגדול.

נועם@בת

New member
ניצן משרבטת כל מיני דברים

כשהיא לא עושה "אודם" או "פס על השפתיים" וכשהיא לא מאפרת את העינים היא מציירת פרחים ושמש וכותבת כל מיני משפטים ארוכים ומתוחכמים. בתיה

למעלה