הפרופיל

SunyMoney

New member
הפרופיל

הייתי רוצה לדעת איך יודעים על מה הורידו לי פרופיל..? ז"א מה הסעיף / סעיפים הכבדים שהיו אלה שגרמו להורדת הפרופיל. יש בכלל אפשרות?! - זאת אומרת שאני אדע מה משקל הסעיף לכל בעיה ומהי הבעיה בכלל?! תודה...

H o v e s h

New member
תתקשר ללשכת גיוס תשאל מה הפרופיל...

ושיגידו לך... אז תשאל על מה ירד לך..

SunyMoney

New member
נוווווווווווווווווווווווווווווווווו

נוווווווווווווווווווווווווווווווווו נוווווווווווווווווווווווווווווווווו נוווווווווווווווווווווווווווווווווו נוווווווווווווווווווווווווווווווווו

adi ben e

New member
מה נו...

זה מה שעושים... אנשים פה לא יכולים לדעת על הבעיות הרפואיות שלך.. תתקשר ללשכה, תשאל מה הפרופיל, ותבקש לדעת את הסעיפים.. הכי הרבה הם שולחים בדואר דף כזה.. וזה לא שלכל בעייה רפואית יש ניקוד שהיא מורידה... יש לצבא קנה מידה שכזה שאומר שאם יש לך בעיות גב נגיד.. הפרופיל שלך ירד בהתאם לחומרה של הבעייה...

SunyMoney

New member
ציטוט

" הכי הרבה הם שולחים בדואר דף כזה.." " זאת אומרת שהם שולחים דף ומפרטים בו מהם הסעיפים (איזה איברים בעיתיים ועליהם ירד?) והם גם אומרים את החומרה (דרגה 1 / 2 / 3 /4 /5 ) ? זה מצריך טופס ויתור סודיות מרופא משפחתי או שאני סתם אשלח פקס ואבקש לדעת על מה ירד לי ויחזירו לי תשובה בלי בעיות? עוד משהו: יש מצב ששלושה או שני סעיפים הורידו כל אחד ל-- 72 או שזה רק אחד?

adi ben e

New member
ושוב...

הם שולחים לך דף כזה קטן עם הפרופיל שלך והסיבות שבגללן הורד הפרופיל.. בקווים כלליים כמובן.. נגיד "בעיות ברכיים" או אנאערף.. למיטב זכרוני מאיך שאני עשיתי את זה.. אתה פשוט מבקש פירוט, מה שאומר שאתה חותם אוטומאטית על סודיות.. כלומר אתה לא צריך להתחיל לחתום על טפסים וחרא זה פשוט קורה..
הם לא מציינים את החומרה.. לפחות לי הם לא ציינו.. אני לא יודעת מה הבעיות הבריאותיות שלך, אבל יש סיכוי שתופתע לגלות שלא על כל הבעיות הורידו לך פרופיל. וזאת מכיוון שיש סעיפים, שלא פוגעים בפרופיל, אבל פוסלים מיונים מסויימים למשל סעיף ראייה פוסל טייס וכו'. יכול להיות ששניים או שלושה סעיפים הורידו לך את הפרופיל.. אבל באותה מידה יכול להיות שרק 1. בהצלחה.

adi ben e

New member
../images/Emo2.gif זה כתב קודם שזה לא שלח את

התגובה בגלל תקלה...
נראה עד כמה יכולת השחזור שלי טובה..

adi ben e

New member
אז ככה...

הם שולחים לך דף כזה קטן בדואר (אני לא יודעת אם הם יכולים להגיד לך את הסעיפים של הפרופיל בטלפון). בדף הזה כתוב את כל הסעיפים הבריאותיים שלך. אני לא יודעת מה הבעיות הרפואיות שלך בדיוק.. אבל אתה אולי תתפלא לגלות שיש בעיות רפואיות שלא הורידו לך פרופיל אבל רשומות כסעיף. סעיף לא בהכרח מוריד פרופיל, אבל הוא עלול לפסול אותך ממיונים מסויימים למשל - סעיף ראייה פוסל אותך מטייס. אם אני זוכרת נכון ממה שאני עשיתי.. ברגע שאתה מבקש את הטופס הזה, אתה חותם ויתור על סודיות באופן אוטומאטי, בלי להתחיל להסתבך עם טפסים וכאלה. יש מצב ששני סעיפים או 2 הורידו לך ל-72.. ויש מצב שאפילו אחד הוריד לך. זה תלוי אם הצבא מתייחס לכל הבעיות... ואם כן, אז איך (הורדת פרופיל/ סעיף פרופיל - כמו שהסברתי קודם) בהצלחה

SunyMoney

New member
או שזה נתון סודי שידוע רק לרופאים

צבאיים ולאדם הפשוט אסור לראות? אני יודע שיש אנשים שיודעים מהם המספרים שלהם . האם בתיק האישי הרפואי שהולך עם החייל לכל מקום רשומים המספרים האלה? או שרשומות באותיות בלבד מהן הבעיות?

adi ben e

New member
אני חושבת

שהמספרים סודיים... כאילו.. סודיים - מי ישמע.. פשוט רק רופאים צבאיים יודעים... (מה שהופך אותם לסודיים.. חחח) בתיק הרפואי אני ממש לא יודעת... אני מניחה שאם לחייל יש גישה לראות את התיק הרפואי שלו, ומשתדלים לא להגיד לו את המספרים של הסעיפים.. אז גם בתיק לא יהיו מספרים.. אבל אין לי מושגג

למעלה