הפרופיט הגיעו

gradar

New member
הפרופיט הגיעו

אמנם רק בגרסת ה-600 כרגע אבל איזה לוק..... רק המחיר מרתיע, 11000 ש"ח, אין SPV (מגיע ב-1000)!! דיסקים מכנים !! ..... אם היו ברמת ה-7000+ ש"ח היו להיט. אך איזה לוק..... שיגיעו ה-1000 כבר.
 

sevenaxiom

New member
overprices

I have always said that cannondale overpriced mountain bikes are A WASTE OF MONEY for usualy thousands less you can buy a better trek, specialized giant etc.
 

sevenaxiom

New member
Lefty and production costs

additionally when buying a cannondale you are paying for the expensive Lefty and other patents that cannondale developed and also for the expensive production in the USA while most other manufecturers make their bike in Tiwan. enougth said
 

חברסקי

New member
למה הם לא כותבים משקל

מישהו יכול להסביר למה אף יצרן [כולל קנונדייל וכולל טרק] לא כותב כמה שוקל המוצר החדש שלו ?? את הפורמולה והמק"ט של הקרבון הוא יכתוב אבל כמה הכל שוקל לא !!
 

chooky

New member
../images/Emo15.gifכי כשכתבו משקל כולם רימו

כל יצרן מנסה להוריד במשקל המוצהר הם שוקלים מידה small בלי פדלים ועוד פטנטים עד שלא האמינו להם והם הפסיקו לרשום
 

BikingViking

New member
לגבי האין SPV

נכון, הבולם האחורי הוא לא מאניטו SWINGER SPV, אבל עדיין מאניטו עם פלטפורמה יציבה. ההבדל מבחינת הצרכן- פלטפורמה "קבועה" ולא ניתנת לכיוונון כפי שניתן במנגנון ה SPV. לגבי הדיסקים - אמנם מכניים אבל של אביד. לא בטוח שזה רע. בהחלט טוב ואמין יותר מחלק מהמערכות ההידראוליות שאני מכיר. "אפילו" ה 600 נראים אופניים פצצה שיתנו הרבה כיף לרוכב עליהם. לגבי כלכלי או לא כלכלי- שכל אחד יעשה את החשבון לעצמו. מה שהכי חשוב בעיני הוא שילדה (גיאומטריה) ובולם קדמי. כל השאר חשוב פחות, ומשפיע עוד פחות על חווית הרכיבה.
 
למעלה