הפסיכולוגים אומרים שזה הכרחי

שחר 33

New member
הפסיכולוגים אומרים שזה הכרחי

קודם כל שלום לכולם, לא..ממש לא שכחתי אתכם חברים שלי...מה שלומכם ? היום קיבלתי מסר ממישהי יקרה מכאן שכתבה לי שבשירשור "אדון הסליחות" סער כתב שהוא מתגעגע, ת´אמת יש פה הרבה שאני מתגעגע אליהם מאד מאד. בנתיים, הורדתי מינון וכשיש לי על מה אני כותב לי להנאתי בפורום מתקתק של "גרושים גרושות"...ובגלל שהרגשתי צביטה קלה של געגעים החלטתי בכיף לפרסם גם פה את מה שכתבתי היום שם. מקווה שתהנו .... הפסיכולוגים אומרים שזה הכרחי הן כבר בנות 6, התאומות הזהות שלי, כשאחת חולה השניה גם, כשאחת צריכה לשירותים השניה אחריה, כשאחת צוחקת השניה באה לצחוק גם, כך גם בבכי, כך כבר שש שנים רצופות. עוד ששחו ברחם פרעה, הם היו שם ביחד, אי אפשר שלא לראות אותם יחד, הכל הן עושות ביחד, פשוט מדהים הקשר הזה שבין תאומות זהות, אין דבר דומה לזה בשום קשר אחר בעולם. וככל שחלף הזמן ושעון החול הלך ואזל, ידענו שזה יגיע, הסברנו להן שהן יהיו בכיתות נפרדות, כל אחת עם המורה שלה , עם החברים שלה, עם האהבות והחלומות שלה, אמרנו ושתקנו, אמרנו והדחקנו... והן הרי לא מבינות את המשמעות העמוקה של הדברים, בתמימותן האלוהית הן מהנהנות בראשן ואומרות במבוכה בסדר, אבל ממשיכות לרוץ אחת אחרי השניה. ביום רביעי האחרון זה קרה. היינו יחד איתן בבית הספר, על מנת שיכירו את החברים והכיתה החדשה. ואז המנהלת קוראת בשמות של כיתה א1 ומבקשת שילכו לפינה ההיא... והנה קראו לאחת הבנות, הלכתי איתה מחזיק לה את היד הרכה שלה , מחזק אותה ואת עצמי, והיא פוסעת יחד איתי עם הקבוצה החצי מוכרת, ואחותה נשארה מאחור,נבלעת בהמון, מחכה שיקראו בשמה...לכיתה השניה..או אולי לכיתה שהיא הכי רוצה להיות בעולם..לכיתה של אחותה התאומה. והיא שואלת אותי, "איפה (נוקבת בשם של האחות) ?" ואני מסביר לה, שהיא בכיתה השניה, והיא מקשה," אבל היא נשארת איתי, נכון ?" ואני אומר שכן, אבל בכיתה ליד, היא מורידה את ראשה ,ואני מרגיש שהיא לא שקטה. איך שנכנסים לכיתה כשאני מפלס לה מקום בין כל ההורים, היא נצמדת אלי חזק, לא מרפה ופורצת בבכי קורע לב, "איפה היא ?" "אני רוצה את אחותי". ואני מחבק אותה חזק, מלטף את שיערה החלק, רואה איך הדמעות שוטפות את פניה היפות ואומר דברים שאבא אומר., מילים בלי משמעות, בלי תוכן, מילים שאומרים לילדים שאוהבים ואין דרך לנחמה. כל ההכנות, כל השיחות, כל הנהוני הראש, הכל כלא כלום מול הרגע הזה , שנאלצנו להפריד בניהן. יפות שלי, לעולם לא אדע את חוזק הקשר הזה בניכן, לעולם לא אבין את המשמעות העמוקה של תופעה שכזאת, אבל אני יודע שאנחנו כהורים עושים את הדבר הנכון...צאו לדרך חדשה מקסימות שלי, תתפתחו לכן לעצמאות, תמשיכו להיות אחיות מדהימות זו לזו, ואל תיפרדו לעולם, כי נבראתן זה לזו. שנת לימודים מוצלחת יפייפיות שלי, ביחד וכל אחת לחוד, מחר אני אזיל דמעה שוב שאנפנף לכן לשלום כשתצעדו לכיתות נפרדות, אתן בוגרות אני יודע, מקווה שיבוא יום ותסלחו לנו על זה. ואולי יום אחד תוקירו לנו תודה על המעשה הזה, הפסיכולוגים אומרים שזה הכרחי, אני לעולם לא אהיה בטוח. לילה טוב יפות שלי. סליחה ! , אבא אוהב אתכן כל כך. שלכם, שחר 33

שחר

מרגש ויפה לך שבאת, אפילו אם זה לקצרצר שנה טובה שתהיה

giulietta

New member
שחרון

יהיה בסדר. זה באמת עדיף לשתיהן. אל תדאג. אה, ועוד משהו. אתה יודע, שנה חדשה...אתה מזמן בנית לך זוגיות חדשה, אז אולי כדאי להניח כבר לעבר ולהפסיק לקרוא לאם בנותיך "פרעה"?... סתם מחשבה... בהמלחה ג´ול

giulietta

New member
"בהמלחה"???

עוד טעות פרוידיאנית???????? בהצלחה, כמובן. (מדלגת על הגהות ב 6.00 בבוקר...)

זהר nj

New member
הלו שחר

קראתי ב זמנו את ההודעה שלך על הקטע ש אני אחזור לפורום ו זה היה נורא אצילי .. לא ממש חבר שלך אפילו לא ככ מכיר אבל אני מצפה ש תגיב ל הודעה שלי כי ממש לא כפת לי פה מי נמצא ו מי לא ..כל אחד ו מה בא לו ל עשות.. אבל ..אם אתה חסר את הפורום אז בוא ... לא מסכים ל המון ממה ש כתבת אבל נעים לי ש יש כאן אנשים כמוך ש מתאתגרים בוא נו ..יאללה תגיב.. הבנת?? זהר

זהר nj

New member
זה לא נחשב..

תקשיב כשזהר מבקש אז זה לא סתם... תגיב.. ו תגיב במילים ..!!! יש לך 24 שעות לזה ו אם תה צריך הארכה תבקש מחניך תורן...
ממתין ל תגובה זהר ממתין

סנדי32

New member
שחרוןןןןןןןןןן../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

יוווווו מה זה התרגשתי לקרוא ניראה לי שאני צריכה עכשיו פסיכולוג גרמת לי להזיל דימעה מההתרגשות אל תדאג אם הפסיכולגים אומרים אז הם יודעים געגענו אליך תבוא יותר לבקר גם בצ´אט לא רק פה שתהיה לך שנה טובה ומוצלחת [URL='http://'] גמר חתימה טובה[/URL]

טאקילה~*

New member
כאם לתאומים התסריט מוכר לי../images/Emo140.gif

נדמה לנו שהם מחוברים וההפרדה כמו קריעה, עם הזמן תראה איך טוב לכל אחת במקום שלה. זו הפרדה רק לחצי יום,בבית הן חוזרות להיות יחד. רצוי ומומלץ להפריד שלא תהיה תלות דבר מאוד שכיח אצל תאומים. אני מה זה ניכנסת לראש שלך בקטע הזה ומבינה את הכאב והחבטות שבלב זה מוכר לי מאוד זה מזכיר לי את היום שהפרידו את התאומים שלי נעמדי מול הגן שנהם החזיקו ידיים כשגדר מפרידה בניהם הם בכו שם ואני הצצתי ובכיתי,ניקרעתי לראות איך קשה להם ההפרדה הזו,עם הזמן לומדים להתרגל שהפרדות יהיו רק כאילה,תאומים זה קשר מיוחד זה קשר שלהם רק שלהם קשר שאין בין אחים רגילים,קשר אהבה סוד וחמלה הם מוכנים לתת זה לזה הכל רק בניהם קשר מדהים.

m i c h a l i

New member
שחר....

מקווה שיסתדר להן בהמשך....אין מקום פה להתנצלות.... הן יודעות שאתה אוהב. קח חיבוק ועוד אחד בשבילהן שיהיה בהצלחה....

נשית~37

New member
מרגש ...

ואל תבקש סליחה שחר, עשיתם את הצעד הנכון. אני בטוחה שפרק הזמן להסתגלות שלהן יהיה קצר משחשבת.... יום מקסים לכולם.

שחרוןן,,,

ראשית,,חיבוק אחד גדול,, שנית,,אני בטוחה שהן יודעות ומעריכות,, את תפקידך שלך כאבא,, למרות הכל,, כפי שאין שנייה לאמא,, כך אין לאבא,, גם את המעט שתעשה איתן,,הן יידעו להעריך ,, ולו בגלל הצורך שלהן,, במקום להתחבט בייסורי מצפון ברמות כאלו ואחרות,, המשך לפנק לתת לפרגן ולהעניק,, כך תשלים את המשימה הגדולה ,,שאתה עושה על הצד הטוב ביותר,, מתגעגעת,, ושמחה לראותך,,

tsvir

New member
כאבא לתאומים

יש לי תאומים בן ובת בני 4 החלטנו ללכת על הפרדה כבר השנה גן טרום חובה. הגנים צמודים אחד לשני. אשתי הלכה עם בני ואני עם בתי. הבן נכנס זיהה את הלגו אמר לאישתי שלום ושכח ממנה. ביתי לא זזה מהרגל שלי. היו איתה חברים מהגן הקודם זה לא עזר. אנחנו 4 זוגות תאומים בשכונה אותו גיל 3 זוגות הופרדו ואחד נשאר באותו גן. אנחנו מקוים שזה יהיה רק לטובה.

ר ו ח

New member
מרגש כל כך...

לקרוא מנקודת מבט של אבא. בהצלחה לבנות ושנה מאושרת!

למעלה