הפסיכולוגיה של ספר הפקודות

• פותח הנושא y360a
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

y360a

New member

נראה לי שלעיתים אני רואה תבניות בהן יש מי שמסדרים את ספר הפקודות באופן מגמתי שיביא לעליות או ירידות עפי הצורך פראנויה או אמת ?

NS101

New member
בוקר טוב אליהו

נראה לי שלעיתים אני רואה תבניות בהן יש מי שמסדרים את ספר הפקודות באופן מגמתי שיביא לעליות או ירידות עפי הצורך פראנויה או אמת ?
בוקר טוב אליהו
יש לנו אחד כזה בפורום, מעניין מי

אסף 555

New member
בכל מקרה זה כבר לא משנה

בכל מקרה זה כבר לא משנה
כי כידוע החל מהחודש הבא מבטלים לגמרי את ספר הפקודות בבורסה בתל-אביב ועוברים לשיטה של match relativity שנהוגה בבורסות רבות בעולם. בשיטה הזו לא יהיה יותר ספר פקודות ואף אחד לא יוכל לדעת כלום על המחירים שמציעים הקונים והמוכרים, מה שישים סוף לכל המניפולציות שנעשות פה על ידי גופים שונים כפי שהזכרת בהודעה. כפיצוי, כל אחד יוכל למשוך את הפקודה שלו החוצה עד 10 שניות מרגע הזנתה. זו שיטה מתקדמת וחכמה שהוכיחה עצמה בחו"ל ויפה שהבורסה מתקדמת לכיוון הזה גם כאן בארץ.

NS101

New member
אבל לא מדובר רק בפתיחה והנעילה

בכל מקרה זה כבר לא משנה
כי כידוע החל מהחודש הבא מבטלים לגמרי את ספר הפקודות בבורסה בתל-אביב ועוברים לשיטה של match relativity שנהוגה בבורסות רבות בעולם. בשיטה הזו לא יהיה יותר ספר פקודות ואף אחד לא יוכל לדעת כלום על המחירים שמציעים הקונים והמוכרים, מה שישים סוף לכל המניפולציות שנעשות פה על ידי גופים שונים כפי שהזכרת בהודעה. כפיצוי, כל אחד יוכל למשוך את הפקודה שלו החוצה עד 10 שניות מרגע הזנתה. זו שיטה מתקדמת וחכמה שהוכיחה עצמה בחו"ל ויפה שהבורסה מתקדמת לכיוון הזה גם כאן בארץ.
אבל לא מדובר רק בפתיחה והנעילה
אלא גם במסחר הרציף. בדרך של יצירת מצגי שווא וכו'.

y360a

New member
אתה יכול להרחיב בבקשה ?

בכל מקרה זה כבר לא משנה
אתה יכול להרחיב בבקשה ?
יש על כך הודעת בורסה ?

חגי

New member
ברור - הרבה פעמים כדי לשווק אגח אתה מכניס

קניות ענקיות ובפועל רק מוכר כל הזמן. השוק שלנו קל מאד למניפולציות קיצוניות. אפילו הבנק המרכזי החל לפעול בשיטה זו!

yossi alef

New member
אז היום אתה רוצה לקנות או למכור ?

קניות ענקיות ובפועל רק מוכר כל הזמן. השוק שלנו קל מאד למניפולציות קיצוניות. אפילו הבנק המרכזי החל לפעול בשיטה זו!
אז היום אתה רוצה לקנות או למכור ?
אני מתכוון לאשל

מצב
הנושא נעול.
למעלה