הפלתי...

Michal7

New member
הפלתי...

או בכל מקרה אני עדיין בתהליך הזה (אני עדיין מדממת). לפחות הכאבים הפיזיים העצומים מאחורי (בעלי אמר לי שזה נראה מהצד כאילו שיש לי צירים). אני לוקחת צמחי מרפא לשליטה בדימום, שיביאו בסופו של דבר לעצירתו (לא לפני שגופי יסיים לנקות את מה שצריך לנקות), כמו גם דואגת לקחת תוספי מזון, וטמיני B להגברת ייצור הדם וצריכה מוגברת של ויטמין K. זהו. אני לא במצב רוח חברותי במיוחד, ועדיין מתמודדת עם כל הרגשות והמחשבות שבתוכי. מה שכן, אני אסירת תודה שבעלי כאן בבית אתי. מיכל פניקס, אריזונה

Zival

New member
../images/Emo141.gifאויש מיכלי כל כך

מצטערת לשמוע
ממש, ועל אחת וכמה מבינה מה עובר עלייך יקירה
והעיקר שאת עם בעלך, שולחת לך המון חיבוקים ורק שאלה קטנה: איך זה שאת בבית ולא בבית חולים??? שמרי על עצמך והיי חזקה

Michal7

New member
אני מרגישה הכי נוח בבית

ולא רציתי ללכת לבית החולים אלא במקרה חירום. זה לא קרה, והצלחתי לעבור את הגרוע מכל בנוחות המיטה שלי (והשירותים, ואמבטיה) עם בעלי לצדי בלי כל מיני צינוריות שמוחדרות לי או אף, חלילה ניתוח גרידה. יתרה מזאת, אין לנו ביטוח רפואי, ואם הייתי הולכת לביה"ח זה היה אומר מבחינתנו פשיטת רגל. (לפיכך: בית חולים רק במקרה חירום בלבד). לבינתיים, אני חוזרת למיטה. תודה על המילים החמות, זיבל. מיכל פניקס, אריזונה

צר לי...

מאחלת לך שתתגברי על הכאב, ומיוחד על הכאב הרגשי, כמה שיותר מהר, ותתחזקי ולא תפסיקי להאמין בעצמך. תהיי בריאה וחזקה.

bisty

New member
אוי מיכלי...../images/Emo24.gif

נורא עצוב לי לשמוע...
טוב שבעלך נמצא איתך ותומך. תהיי חזקה ותשמרי על עצמך,זה בטח לא מנחם בכלל אבל כולנו איתך!

amssis

New member
אני כ"כ מצטערת לשמוע....

אני לא יודעת איך לנחם על אובדן שכזה , תהיי חזקה , חיבוקים פאני

דפנה KC

New member
מיכל אני כואבת בשבילך...

לא שזה מנחם הרבה, אבל זו דרכו של הגוף להגיד שמשהו היה לא בסדר. מי יתן ובקרוב קרוב תחבקי תינוק חמוד ובריא . בינתיים אנחנו איתך.

Michal7

New member
תודה דפנה,

אני יודעת את זה, וזה מנחם משהו, אבל מה לעשות אני עדיין כואבת (ואני לא מדברת מבחינה פיזית, שזה כבר נומינלי). תודה, מיכל פניקס, אריזונה

דפנה KC

New member
ברור ברור ברור!!!

רק המחשבה מכאיבה לי... אבל אני מסוג ה"כוס המלאה".... מקווה שהכאב יעבור מהר.

yaelli10

New member
../images/Emo14.gif../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

כל כך מצטערת. אין לי מילים. אל תרימי ידיים, עם כל הכאב והסבל והאבדן הנפשי, תמשיכי.

ברורי

New member
מיכלי קבלי ממני../images/Emo24.gifועוד../images/Emo24.gif

נקווה שהשנה הבאה שתבוא מחר תביא רק בשורות טובות. וליבי ליבי איתך חמודה.

penush1

New member
מיכל

אני גם עוברת עכשיו את אותו הדבר........ נמצאת בקנדה, הפלתי בבית החולים,באופן טבעי........ממשיכה לדמם. בכל מקרה אשמח למסר ממך

noga03

New member
אני כל כך מצטערת לשמוע ../images/Emo7.gif

מיכל, אני ממש מצטערת לשמוע ..זה ממש עצוב.. אין לי הרבה מה לומר חוץ מ...תיהי חזקה ואני מקווה שתחלימי מהר נפשית ופיזית. מאחלת לך 2004 פוריה יותר

למעלה