הפלה - HELP

rperry

New member
הפלה - HELP

זקוקה בדחיפות למידע על איך לבצע הפלה הועדה לא אישרה לי - אני בשבוע ה 17

ayat

New member
הפלה

את ודאי יודעת שבשבוע 17 כבר לא מבצעים הפלה, אלא לידה מוקדמת. אם אין לך שום דרך אחרת, נסי לפנות לאחד ממרכזי הסיוע לנפגעי תקיפה מינית בארץ, אולי הם יוכלו לנסות ולמצוא לך פתרון אחר. בהצלחה

טל קר

New member
בשום אופן אל תנסי לבצע משהו באופן

פיראטי, זה מתכון בטוח לפגיעה לא רק בעובר אלא גם בחייך בכלל החל מפגיעה ביכולת עתידית להרות וכלה במוות (חו"ח). פני בהקדם האפשרי לאחד ממרכזי הסיוע. אני מקווה שב1202 (נפגעי תקיפה מינית) או ב1201 (ער"ן) יוכלו להפנות אותך הלאה. בכל עיתון יש במוסף בדף האחרון למטה רשימה של מוקדי חירום.

מירה ח.

New member
מה הסיפור?

יש די והותר רופאי-נשים ומיילדים המבצעים הפלות באופן פרטי ודיסקרטי בקליניקה שלהם (ללא קשר למקרה הפרטי של הכותבת הראשונה בשרשור, שאולי מאוחר מדי עבורה). אם אתן מרימות כמה טלפונים לחברות, ומקבלות מהן את מס. הטלפון של רופא הנשים הפרטי שלהן, ותדברו איתו באופן דיסקרטי, בסיוע ההמלצה מן החברה, יש סיכוי שתקבלו הפנייה לרופא אמין, מנוסה ונקי, עם נסיון רב בהפלות. (כל זה לא מניסיון אישי שלי - אני דווקא הייתי רוצה להביא עוד ילד אילו רק יכולתי. אבל מאוחר מדי...)

ציפי ג

New member
זו ממש עבירה על החוק ../images/Emo104.gif

וכל רופא כזה הוא פשוט פושע.

ובכלל, נדמה לי שאם וועדה אחת

לא מאשרת, את יכולה לנסות ועדה אחרת בבית חולים אחר. יש כאלה שהן יותר ליברליות מאחרות.

הצבעה

New member
הסתה וסיוע

בעצם, לא רק הרופא, אלא קודם כל מירה ח. ביצעה הסתה לביצוע עבירה, אז נראה לי, ברוח אוירת שמירת החוק השוררת בפורום זה, שאני צריכה לגשת למשטרה ולהגיש נגדה תלונה...

מירה ח.

New member
be my guest!

אם לדעתך הכותבת המקורית של ההודעה חייבת להרוס את חייה ואת חיי העובר שלה, שאיננו רצוי, בגלל שועדה אחת החליטה לא להעניק לה הפלה במימון המדינה, אזי, את צודקת, ועליך להלשין עלי למשטרה. אבל השאלה החשובה פה היא: מי הוא האדון על חייה של האישה הנ"ל: האם היא האדון, או המדינה היא שתחליט עבורה איזה ילד היא תלד ואיזה ילד היא תגדל, בניגוד לרצונה. בתשובתך כאן, את בעצם נותנת יד למדינת-משטרה להחליט עבוד הנשים הגרות בה כמה ילדים יביאו לעולם, איזה מהם יילדו ואיזה לא. ואולי בעצם את צודקת בדעתך, ואני מציעה את התסריט שיבוא בהמשך למעשייך: את תלשיני עלי למשטרה, אני אלך לכלא ושם אכתוב עוד ספרים, אקרא ואלמד לי להנאתי, ואילו הגברת RPERRY (כותבת ההודעה הראשונה) תלד ילד שאינה רוצה בו, היא תשנא אותו ואת חייה, תידרדר לסמים, אלכוהול ולחיים ריקניים ומרירים, וילדה הבלתי-רצוי יגדל להיות עבריין מצוי, או אלכוהוליסט, או מסומם, או פרזיט שיחיה על חשבון המדינה ויבזבז את חייו, וימרר את חיי האזרחים במדינה (לא את שלי, כי אני מוגנת בין סורגי כילאי...), ביניהם את שלך... בהצלחה!!!

הצבעה

New member
את מה זה צודקת... ../images/Emo31.gif

מחר אני הולכת לקנות סכין חדה, ובלילה אצא ואהרוג ילדים משוטטים וחסרי בית אחרים. שהרי למה לתת להם להיות עבריינים מצויים (עבריין לא מצוי זה בסדר?) , אלכוהוליסטים, מסומם או פרזיט. היי!!! אז בעצם בואו נהרוג גם את כל הנכים. ונהרוג גם את כל מי שממרר את חיינו (נו טוב - לפחות את חיי...) כי הרי גב´ מירה ח (ואני מאד מאד מ א ד מקווה שזו לא מירה חניק) החליטה שזה בסדר. תגידי לי בקשה - ראית פעם עובר בן 17 שבועות? אין כאן ויכוח על "גוש תאים" זה או אחר. מדובר באדם בעל יכולת תחושה. ועדה קבעה שאין בהריון כדי לסכן את האם, אבל גב´ מירה ח. יודעת טוב יותר - אם לא נוח לאם, בואו נהרוג את הילד. איזה מזל יש לילדים שלך שהיה לך נוח באותו זמן...ואולי זה בעצם חוסר מזל?

nirdagan

New member
את קשקשנית עם שתי תעודות

הבטחת שני דברים ואת שניהם לא תקיימי: 1. שתתלונני במשטרה נגד מירה ח. 2. שתיקחי סכין ותהרגי ילדים עזובים ברחובות. ניר

מירה ח.

New member
את יודעת בדיוק מי אני

משום שיש לי כרטיס אישי, ובניגוד אליך, אני לא מסתתרת מאחורי אימייל חסוי ופרטים חסויים, כשאת יוצאת לומר כאן דברים פרובוקטיביים - ותמיד נגד משהו - ולעולם לא לטובת מישהו או משהו. ועכשיו - לעניין עצמו: א. לא טענתי ולא היצעתי כאן להרוג את עוברה של RPERRY, בן ה-17 שבועות. נהפוכו, ציינתי במפורש שאין המדובר בה, משום שהיא כבר עברה את השלב בו אפשרית הפלה. ב. אין דין עובר בן 17 שבועות לילד חי שכבר נולד, ולכן הצעתך לצאת עם סכין ולהרוג ילדים, נובעת ממוחך המרושע בלבד, ואין לה נגיעה בשום דבר מדברי. ג. מה שאני מחליטה שבסדר או לא בסדר, זו דעתי בלבד, ולא ציווי לאף אחד, ולכן אם את מחליטה לרצוח, אינך יכולה להסתתר מאחורי דברים שאמרתי לגבי אפשרות להשיג הפלה ולטעון "מירה אמרה לי לרצוח" ("הבן של סאם" ניסה את זה, אבל זה לא עזר לו והוא "ייצלה" בעתיד בלאו הכי, או שאולי כבר ניצלה, כי לא עקבתי...) ד. מניין לך מה קבעה הועדה של RPERRY? האם את ישבת בה? האם היא סיפרה לך? מניין לך עובדות על המיקרה שלה? ומאיפה את לוקחת את ההעזה להחליט מדוע לא מגיע לה לחיות את חייה לפי רצונה? גם לפי ההלכה היהודית, חיי האם קודמים לחיי העובר. ה. מה את בכלל יודעת על הילדים שלי, ואיזה מזל היה להם או לא היה להם? ומה ענייניך בחיי הפרטיים, שאינם נוגעים לנושא זה? האם מישהו מבאי הפורום הזה נכנס לתוך חייך שלך בגלל דעה שהיבעת? אם את הולכת לרצוח אנשים, וגם לעשות לי רצח אופי בתוך כך, אז שיבושם לך, אבל את תשתפי אותי בהחלטתך, משום שאין לי כל נגיעה אליך, אל דעותייך ואל המופרעות הנפשית שלך.

הצבעה

New member
נגד?

ממש לא - הדעה שלי היא בפירוש בעד. בעד זכות העובר לחיות. בעד נטילת אחריות אדם על מעשיו. בעד ההכרה בצורך לוותר לפעמים על חלומות ורצונות אישיים. בעד ההכרה שה"אני" לא עומד מעל הכל. וגם נגד - נגד הצביעות הבאה לידי ביטוי בעמדתך ה"נאורה". נגד הנכונות לדרוס ולהרוס - כולל להרוג - כדי שלך יהיה טוב יותר. נגד עצימת עיניים והפרחת סיסמאות וצווחות המוציאות שם רע לכל הפמיניסטיות.

מירה ח.

New member
"נוח" בשבע שגיאות

שגית וטעית בכל התייחסויותיך אל דעתי ואל ההודעות שלי: א. אינני נגד זכות העובר לחיות - אלא שלדעתי זכות אימו לחיות קודמת. ב. הצורך לוותר על חלומות וכו´ אינו נגזר ע"י איזו ועדה שיושבים בה רבנים ומי יודע איזה אינטרסנטים, אלא ע"י האדם עצמו - שרק לו יש זכות להחליט על חייו וחלומותיו. ג. עמדתי אינה נאורה ואינה לא-נאורה. לא טענתי לנאורות אלא להבעת דעה אישית. ד. אין בהפלה כל "נכונות לדרוס ולהרוס - כולל להרוג - כדי שלך יהיה טוב יותר", אלא לפעמים זו הדרך יחידה להציל את חיי האישה עצמה ותו לא! ה. בהפלה של RPERRY אין ולא כלום עם חיי שלי - ולכן לי לא יהיה טוב יותר אם היא תפיל את העובר. ו. גם אני עצמי - מעולם לא עשיתי הפלה מלאכותית, כך שחיי לא יהיו טובים יותר ממילא. ההיפך הוא הנכון - איבדתי עובר בהפלה ספונטאנית - ועד היום אני אבלה עליו ומצטערת שלא בא לעולם. ז. לגבי "עצימת עיניים, הפרחת סיסמאות וצווחות המוציאות שם רע לפמיניסטיות", בואי ניתן לגושלים האחרים להחליט בעצמם מי כאן מפריח סיסמאות ומי מוציא שם רע למי. עד כאן - אמרתי 7 שגיאות, אז אעצור.

הצבעה

New member
נוח לך בשבע הטעיות

א. לא דובר כאן בשום שלב על סיכון חיים. את משתמשת בטיעון דמגוגי. לו היה מדובר בסיכון חיים, כל ההליך היה שונה. ב. כשנשים כמוך מפריחים ססמאות והופכות המתה מתוך רחמים (עצמיים) למעשה אמיץ של מאבק על זכויות, זהו מעשה נאלח. ג. הצורך לוותר בהחלט נקבע ע"י גורמים חיצוניים (ובמדינה דמוקרטית, יקירתי, מן הסתם ישבו בה "אינטרסנטים" כלשונך) - בדיוק כמו שזכויות הילד כלפי הוריו נקבעות לא ע"י ההורים אלא ע"י הרשויות. ד. "לפעמים זו הדרך להציל את חיי האשה עצמה" - עוד דמגוגיה זולה. אף אחד, אבל א-ף א-ח-ד !!! כולל אף אחד, לא טוען שכשחיי האם בסכנה אסור לפגוע בעובר. אלא שע"פ טיעונייך, כל מה שצריכה האם-בעל-כורחה לעשות הוא לצעוק "הלכו לי החיים", והרי חייה בסכנה ומותר לרצוח את העובר כדי להצילה, כי הרי רק לאדם עצמו זכות להחליט על חייו, ומיהי הוועדה נגועת האינטרסים שתקבע אם אכן חייה בסכנה או לא? ה. לא בהפלה הספציפית הזו מדובר, אלא בגישתך לנושא הפמיניזם וזכויות האדם. אז אל תיתממי ("עמדתי אינה נאורה ואינה בלתי נאורה"...). ו. אני מצטערת (ובכנות) על האבדן שלך. אבל מה זה בכלל קשור לכאן? במה זה נותן לך זכות להסית לרצח ולעבירה על החוק? ז. הנה, עצרתי גם אני. ומכיוון שנראה לי שהבהרתי את עמדתי, לא אמשיך בשרשור זה.

מירה ח.

New member
ואף על פי כן,

אמשיך ואלחם על זכותה של כל אישה הרוצה בהפלה מסיבותיה שלה - כפי שאלחם על זכותך לומר את דעתך - המנוגדת לשלי - בכל מקום ובכל זמן שתחפצי.

aaa123

Member
אם הגברת לא רוצה ילד(ה) אז אימוץ

הוא אופציה אפשרית.

nirdagan

New member
גם המעפילים שעלו לארץ...

בלי סרטיפיקטים היו פושעים. ניר

ציפי ג

New member
ואכן הם שלמו את המחיר ../images/Emo104.gif

אדם המפר חוק צריך לשלם על כך. יתכבדו נא אותם מפירי חוק, יצאו החוצה מחוריהם, יועמדו לדין על עברותיהם. ואיזה הצדקה אתית יש להרג עובר בן 17 חודשים? (בהנחה כמובן שהאם לא חולה, אם היא היתה חולה היו מאשרים לה הפלה.).

למעלה