הפלה מאיימת בשבוע 7

miri292

New member
הפלה מאיימת בשבוע 7

הריון אחרי IVF
אחרי שנצפה דופק התחילו דימומים והרופא אמר שזה הפלה
מאיימת...יש פה מישהי שחוותה את זה והכל תקין עכשיו?

מיכל270379

New member
לי היה

דימום מאסיבי עוד לפני הדופק, בשבוע 5 ומשנו, עכשיו בשבוע 23. יש תקווה

miri292

New member
תודה לכולן אתן קצת מרגיעות אותי

פשוט נמאס לי כל הזמן להיות בלחץ שההריון הזה נגמר...

FayeV

New member
קרה לי בשבוע 5

הבנתי שזה לא נדיר בשלבים הראשונים של ההריון. היה לי דימום בשבוע 5 שהוגדר כהפלה מאיימת ועכשיו אני בשבוע 21. מציעה לך לנוח הרבה!

miri292

New member
כמה זה הרבה?

להישאר בבית? גם אם העבודה שלי בישיבה? לא לטייל אפילו
עם הכלבה?

FayeV

New member
רק על עצמי לספר ידעתי

אחרי הדימום הרופא נתן לי שלושה ימי מחלה (למרות שגם אני עובדת לרוב בישיבה). אפשר ללכת ולטייל, אבל לא להתאמץ הרבה.

gaya0207

New member
קרה בשבועות 5-6 ושוב בשבוע 13

לפני הדופק וגם אחריו היו לי דימומים מאסיביים, שכללו גם גושים בכל מיני גדלים (סליחה על התיאור המדוייק), ולוו גם בהתכווצויות וכאבים.
כנראה היו אלה 2 עוברים שפרשו, לאחר החזרה של שלושה.

אך המקרה שעליו רציתי לספר לך קרה בשבוע 13, יום לפני השקיפות העורפית. נכנסתי לשירותים בעבודה, וגיליתי שכולי מלאה דם! כמויות של דם על התחתונים והמכנסיים, ואני מטפטפת ומטפטפת ללא הפסקה. לא היו שום סימנים מוקדמים, לא כאבים ולא הכתמות.
בהיסטריה גדולה נסעתי למוקד, כאשר אני כבר בטוחה שזה נגמר, ולהפתעתי ולשמחתי נצפה דופק.
בבדיקת הרופא הוא לא נתן הסבר לדימום, אמר שזה קורה, ונתן אבחנה של "הפלה מאיימת". הונחיתי לנוח בבית 3 ימים, אך לא בשכיבה מוחלטת.
יום לאחר מכן היתה לי שקיפות עורפית אצל הרופא המטפל, שהסביר שהיתה לי שיליית פתח (זה כשהשילייה ממוקמת ממש בפתח צוואר הרחם) ושזה שכיח שיש דימום במצב כזה.

ובינתיים עבר הזמן, הדימום פסק כמו שהתחיל, ואני מתקדמת והולכת... הגעתי לשבוע 18! השילייה עלתה, וכבר אינה מאיימת כל כך.

יקירתי מחזיקה לך אצבעות לבשורות טובות!!!

ענבלית70

New member
גם לי קרה

דימומים ממש מאסיביים, לא האמנתי שיש סיכוי שעדיין יש עובר עם דופק. קיבלתי הנחיה לשכב כל זמן שיש דימומים והחליפו את התמיכה לגסטון. הדימומים פסקו בסביבות שבוע 8

למעלה