"הפינה שלי" להיות אמא

"הפינה שלי" להיות אמא

דובון קטון ניגש לשולחן, מתיישב בכיסאו הזעיר, נועץ מבט בקערה שלפניו, והנה היא ריקה. "מי אכל את הדייסה שלי?", הוא חורק. אבא דוב מגיע לשולחן, מתיישב בכיסא הגדול, מסתכל בקערה הגדולה לפניו, והנה היא ריקה. "מי אכל את הדייסה שלי?!", הוא שואג. אמא דובה מציצה מהמטבח וצווחת: "נמאסתם לי כבר, בחיי, כמה פעמים צריך לחזור על כל הסיפור הזה?! אמא דובה קמה ראשונה מהמיטה, אמא דובה העירה את כולם, אמא דובה הכינה את הקפה, אמא דובה סידרה את הכלים במדיח, אמא דובה הורידה כביסה, אמא דובה שמה אוכל בקערה של החתול, אמא דובה סידרה את הבית ויצאה החוצה לקור, להביא את העיתון, אמא דובה ערכה את השולחן, אמא דובה הוציאה החוצה את הכלב הארור, אמא דובה השליכה את האשפה, ועכשיו, כשסוף סוף הואלתם לגרור את אחוריכם ולזכות את אמא דובה בנוכחותכם, אז תקשיבו טוב, כי אני אגיד את זה רק עוד פעם אחת - עוד לא הספקתי להכין את הדייסה הארורה שלכם..."

אמא דובה חסכה בפרוט

היא צריכה להציג את זה באופן מפורט יותר "אמא דובה הכינה את הקפה" = אמא דובה הוציאה את הפחית של קפה עלית מהארון. אמא דובה החזירה את הפחית של קפה עלית והוציאה קפה ג'ייקובס. אמא דובה הוציאה סוכרזית מהארון. אמא6 דובה פתחה את המקרר והוציאה חלב....אופס, זה היה חלב 3% - היא החזירה אותו למקרר והוציאה 1%...... אמא דובה - אם את רוצה להצדיק את זה שהבית מבולגן והכיור תמיד מלא וממתין לאבא דוב שחוזר מהמשרד ב 2200 ושהספה תמיד מלאה בבגדים שאבא דוב הוריד אתמול מהחבל ב 2400 ושאת לא הספקת יותר מדי כי ...... ראית מחוברים או איזה trash אופנתי אחר, אנא ממך, פרטי יותר כדי שתצליחי לתת תחושה שאת באמת ניצלת את הזמן...... ואם את לא דובה מהסגנון הזה - איתך הסליחה

מלי 79 ,

נראה כי מישהו התקין/tapuzforum/images/Emo248.gif/tapuzforum/images/Emo248.gif/tapuzforum/images/Emo248.gifמצלמות נסתרות בביתך. ולך- ניק חדש שמיד שכחתי את שמו/tapuzforum/images/Emo250.gif- אומר : לעיתים ה/tapuzforum/images/Emo44.gif"מחוברות" הכרחיות בכדי שהעניינים ישארו "מחוברים"/tapuzforum/images/Emo178.gif (/tapuzforum/images/Emo12.gifתימה אני עליך: ה-ה-כ-ל ציכה ה/tapuzforum/images/Emo66.gifאשה לעשות ב/tapuzforum/images/Emo82.gif/tapuzforum/images/Emo35.gif)

סרקזם.....

שילוב של פימיניזם פנאטי [ואני חשבתי לתומי שפימיניזם זה פאסה כמו גם ששוביניזם הוא אידיוטי] עם הבנה לקויה של הנקרא (מבלי להתיחס לניק.....מה זה ניק?) הרני להרגיע שאף מצלמה לא הותקנה ואלו שהותקנו חטפו באג זה מכבר
והדברים לא נכתבו ביחס לאיש אלא להצגת מציאות שתיתכן....והיא תיתכן. איך, בשמם של כל הפיקסלים על המסך שלך, ראית עלבון בדברים שנכתבו????? אגב - ההגדרה שלך מדוייקת. ה-כ-ל ציכה ה
אשה לעשות ב
בדיוק כפי שגבר צריך לעשות הכל בבית אלא שבכל זוגיות יוצקים תוכן אחר ל "הכל" שליו מופקדת האשה ול "הכל" שעליו מופקד הגבר. לילה

למעלה