הפינה החמה - Borderlands 2

הפינה החמה - Borderlands 2

היי לכולם... כפי שהבטחתי, הפוסט מוכן ועדיין לא האיר השחר של יום ראשון.
סופ"ש טוב היה... באמת... וייכעסו כל הגיימרים למיניהם, פשוט אני בימים האחרונים עוסק יותר בפעילות גופנית מאשר במשחקים, וזה ממש ממש משפר לי את הכל בחיים, מצב רוח מצויין, תחושה של בריאות, ושליטה טובה יותר בשלט של האקסבוק... (כן כן, ישבתי קצת על המשחק HALO 4 בסופ"ש ואנשייים... אני פשוט צלף מהסרטים).

אז היום אני רוצה לדבר על משחק מדהים, שכבש אותי מהשניה הראשונה שהרצתי אותו על הלפטופ שלי, ולבסוף נכנעתי ורכשתי עותק שלו גם לאקסבוקס כי זו אכן חוויית Shooting אחרת עם השלט והמסך פלזמה הענק שלי...
בארץ נידחת... אבודה כליל... ה-Borderland... שם נמצאו מינראליים ששווים לא מעט... אך במקום שהמקום ישגשג ויהנה מהרווח, קם אדם... עריץ... שהשתלט על הארץ ועל המינראלים, בשם "ג'ק המהמם".... הוא למעשה הסיבה לכל מסע הצייד הגדול שמהווה המשחק הזה. ג'ק המהמם, רואה את התקדמות הדמות שלך לעברו, ומידיי פעם מציע סכומים נכבדים עבור ראשך... ואתה... תילחם או תמות!!!

ישנן 4 דמויות, כאשר אתה בוחר בדמות אחת לשחק את המשחק איתה:
אקסטון הקומנדו - המוטו שלו זה "תפוס מחסה... ותוריד את כולם"...
סלבדור הרובאי - "רובים גדולים כמה שיותר ו... אש"...
מיה המכשפת - כשמה כן היא...
וזירו המספר - "צליפה מרחוק וחיתוך בחרבות"...

משחק מדהים גם מבחינת הגראפיקה הייחודית לו, פשוט כמו ציור קומיקס הזויי ויפיפה, מלא בצבעים ואף פעם לא משעמם, ומוסיקה... וואו, איזה פסקול מצויין, באמת, אני כל כך התרשמתי לטובה, ויש לי טיפה הבנה מוסיקאלית כי בעבר התעסקתי המון בהפקה, פשוט תענוג גדול. יכול להיות שזה יראה לכם טיפה קשה בהתחלה ואתם תיפסלו מהר... אל ייאוש... אתם תתפסו מיד מה הולך ואתם תעופו עם המשחק והעלילה המצויינת אל עולם שלם של הנאה. אני באופן אישי, בחרתי לשחק עם הדמות "זירו", פשוט התחברתי למוטו שלה ולמראה החיצוני המיוחד.

אשמח אם תספרו לי על החוויה האישית שלכם מהמשחק הזה.

את כל הפוסטים והסיקורים שהיו כאן עד היום של הפינה החמה, תוכלו למצוא בבלוג שלי בתפוז:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?FolderName=zgamers

וגם, ניתן להצטרף לקבוצה הפתוחה להמלצות משחקי מחשב וקונסולות בפייסבוק:
https://www.facebook.com/groups/nivgamers/

כולם מוזמנים...
שיהיה לנו אחלה של שבוע...

קרנפול

New member
יש לי את הראשון

אני בהחלט צריך לתת לו עוד הזדמנות,

(מהפעם הקודמת לא כל כך נהנתי-
וגם התחלתי עם צלף אז עכשיו אני אתחיל עם מישהו אחר..)

סימן ש...

התחלת עם הדמות "מרדכי", נכון? הדמות זירו במשחק השני מקבילה למרדכי... ממש דמות מגניבה, אבל אם מרגיש לך יותר נכון ללכת על מישהו אחר, לך על זה, הבחור מתחתי (בהודעות) טוען שהראשון טוב מהשני!!!

Wolfinix

New member
משחק מעולה, סימתי אותו כבר פעמיים, אמנם רק את משחק הבסיס

(עדיין אין לי את ההרחבות) אבל הוא מעולה, ממליץ בחום גם על המשחק הראשון (האמת שאני אוהב אותו יותר
)

ומאוד טוב לשמוע שאתה גם מתחזק בצד הבריאותי

אז קודם כל...

תודה רבה... בין ההרחבות, יש גם שתי דמויות חדשות איתן תוכל לשחק!!!
ועכשיו עשית לי חשק לקנות את הראשון ולהתחיל איתו קודם!!! damn... חח...

Wolfinix

New member
תחכה למבצע, הוא בדרך כלל יורד לאזור ה 5$ עם ההרחבות

ופחות ללא

golan2072

New member
מתכוון בקרוב לשחק שוב את הראשון

שיחקתי בו את מרדכי פעם שעברה, לא היה משהו, שמעתי שעם אקדחים כבדים הוא דווקא סבבה, אולי אנסה אותו שוב, לכשאסיים את הראשון אעבור לשני.

golan2072

New member
מתלבט בין מרדכיי עם אקדחים לבין החייל עם רובי-הסער

Wolfinix

New member
שניהם מהנים (לדעתי מרדכאי יותר) איזה קצב משחק אתה מחפש?

golan2072

New member
מחפש יחסית הרבה אקשן

אבל אני חייב לציין שאני אשחק סולו כך שאני צריך דמות המתאימה לכך.

Wolfinix

New member
מרדכאי בבילד אקדחים הוא מאוד קצבי בדרך כלל והרבה אקשן

טווחי הלחימה קרוב-בינוני ועם אופציה אפילו להיות צלף-אקדחים (יש REVOLVERS עם כוונות של צלפים), וREVOLVERS הם הנשק היעיל/חזק ביותר במשחק במיוחד עם מרדכאי

אני מציע שתתחיל אתו תראה איך הולך אם אתה מסתדר (ולדעתי לא תהייה לך בעיה) ואם כייף לך אתו תמשיך אתו, הוא דמות מעולה, ואם תסתבך או שלא כייף אתו אז תעבור לרולנד הוא יותר נייח בסגנון הלחימה שלו (הלחימה מתפתחת סביב הטורנט שלו, עם יכולות של ריפוי/חידוש תחמושת או כוח אש לא מבוטל) והוא דמות יותר נוחה לשימוש (וגמישה לפיתוח וסגנון משחק) + כמו שהוא אומר כשהוא פורס את הטורנט "זה כמו להלחם עם עוד דמות בקרב"

ודרך אגב תן קריאה אם תרצה חבר'ה ואני מוחבר (אני גם אחפש את השמירות הישנות שלי נעביר לך קצת ציוד)

נ.ב

אם אתה ממש רוצה אקשן תנסה את מאיה עם SMG

למעלה