הפיכת כיוון התצוגה באקסל לאנגלית

yoramkr

New member
הפיכת כיוון התצוגה באקסל לאנגלית

היי משום מה כל קובץ שאני פותח באקסל נפתח כאשר כיוון הגליון מימין לשמאל. איך אני יכול לשנות את הגדרות ביררת המחדל של האקסל כך שכל גליונות העבודה שאפתח בעתיד יפתחו משמאל לימין. אני לא מתכוון להשתמש במאקרו או משהו בסגנון... תודה מראש!!

מיכאל אבידן

Member
מנהל
לדעתי, אם תסיר אותו . . .../images/Emo43.gif

ותתקין את הגרסה האנגלית. וסתם אני תוהה בקול: "האם זה, באמת, כ"כ מפריע לך"

yoramkr

New member
חייב לפתור את הבעיה

האמת היא שכן ואין לי את האפשרות להתקין גירסה שונה (במסגרת העבודה) יש לי תוכנה שמייצרת קבצי אקסל, שלאחר היצירה אני מבצע עליהם כל מיני פעולות. כשמדובר באלפי קבצי אקסל אז הפעולה שלשנות בכל אחד (ולכל גליון) את כיוון התצוגה נהיית קריטית. חשבתי אולי שאקסל שומר את ההגדרות האלו בREGISTRY או משהו כזה ואז פעולת שינוי לא תהייה מסובכת מידי. אם בכל זאת יש פתרון אני אשמח לשמוע. שוב תודה מראש.

lilly111

New member
בדוק אם יש לך כרטסת "בינלאומי"

בכלים>אפשרויות. אם כן - שנה שם

yoramkr

New member
חייב לפתור את הבעיהו

כן, יש. זה לא עוזר. זה מחליף לי את הכיוון רק לגליון הספציפי אבל אם אני פותח גליון אחר/חדש זה חוזר על עצמו שוב. האם יש פתרון גלובלי??? תודה מראש

lilly111

New member
אם אכן בחרת באפשרות של שינוי

ברירת המחדל, ולא רק שינוי לגליון הספציפי, וזה בכל זאת לא עוזר - עיין במאמרי הפורום, בקטגוריה 'אקסל', בנושא: 'חסרה אפשרות שינוי כיוון גיליון...'

yoramkr

New member
זאת לא הבעיה...

תודה על התמונה אבל אני כבר יודע איך לתקן את הבעיה לוקלית. העניין הוא שאם הגליון במקור נוצר כאשר התצוגה שלו היתה מימין לשמאל אש בכל פעם שפותחים אותו הוא נפתח מימין לשמאל ללא קשר לבררית המחדל של האקסל המותקן. האם יש דרך לעקוף את זה, כלומר לפתוח את הגליון כאשר התצוגה היא משמאל לימין??? תודה! ותודה על התגובות המהירות!!

מיכאל אבידן

Member
מנהל
לדעתי, לא ניתן . . .../images/Emo43.gif

ע"מ לשנות כיוון גיליון אין צורך להכנס ל'כלים' וכו' מאחר וקליק בודד על צלמית בסרגל מבצכעת את שינוי הכיוון ואני מניח שאינך פותח את כל אלפי הקבצים בעת ובעונה אחת. האם בדקת אפשרות שינוי הכיוון בתוכנה המייצרת את אותם אלפי גיליונות

yoramkr

New member
תודה, זה בדיוק מה שהרגע עשיתי

התוכנה שלי מעכשיו מקבעת את ההגדרה הזאת בכל גליון וגליון שהיא מייצרת. שוב תודה על התגובות!!

למעלה