הפורום ריק...

הפורום ריק... ../images/Emo187.gif

אז חשבתי על משחק לגיבוש!
החוקים הם פשוטים, אתם מוזמנים להשתמש בשרשור הזה לכל מטרה שאתם רוצים (יענו, לדבר על מה שבא לכם...
), כל עוד זה לא כולל קללות או מריבות, אבל כל מי שכותב הודעה חייב להוסיף קישור לקוויז. ואסור לשים את אותו קוויז פעמיים. מי שלא שם קוויז, או שם קוויז שכבר שמו נפסל, ואני אמחק את ההודעה שלו (אז תשתדלו לא להגיב, בשביל שהתגובות שלכם לא יימחקו.) אז יאללה, להתחיל! ובהצלחה לכולם!

shloompi

New member
גאה לכתוב את התגובה הראשונה!

אמממממ... על מה אני אדבר ? לא יודעת , טוב, אני אכתוב לכם מה הספקתי לעשות בשישי-שבת : 1.לשמור על הבני דודים שלי 2.לראות את "שומר הראש" עם חברות שלי ... 3.לסיים עבודה בתנ"ך (סוף סוף!) 4.לעשות עבודה בביולוגיה (משעמם פחד!) 5.לסוע לזכרון יעקב ולקנות שם : פיה חמודה (
) , חולצה, וגלידה, אבל זה לא נחשב .... בכל מקרה , הנה אחד מהקוויזים האהובים עלי .... ENJOY! אה , ואם מישהו יכול להביא לי לינק ל"קוויז הסטיקרים" , אני אסגוד לו עד סוף חיי!

מה שאני הספקתי לעשות... ../images/Emo187.gif

1. דולי
וזהו....
אוף! דאמיט! הקוויז של הסטיקרים כבר לא עובד... ואני עוד רציתי שתסגדי לי עד סוף חייך..

LeAnNe

New member
גם אני עשיתי דולי../images/Emo182.gif

אבל גם גיליתי היום שיש ביום שני מבחן במתמטיקה (בעע) ולקוויז

TRaffiC LiGhT

New member
גם אני עשיתי דולי!../images/Emo13.gif../images/Emo117.gif

למרות שעוד לא סיימתי אותה.
אתם רואים אותה ראשונים.. So... feel special, feel -VERY- special.

טוב ...נראה שאני יוסיף קוויזיס ../images/Emo9.gif

אמממ...אבל אני צריכה להגיד משו ... .* חושבת איך לפלסף לכם על משהו ועם זה לא להרדים אותכם * * מתפגרת מרוב מחשבה * * מגיעה למסקנה שעם היא מתה אז זה לא משנה לה שהיא משעממת אחרים * אז אני אספר לכם אני כותבת קוויזיסים ... כי אני אוהבת לשבש מילים !
אני יודעת , רובם עברו את השלב הזה בגיל 4-5 ואולי עוד קודם ...
אבל אני עדיין אוהבת לעשות את זה ...למרות שזה כבר לא חמוד שאת בת 14 .. טוב , עכשיו שאני לא מרגישה רע כי לא כתבתי שום דבר בעל ערך בהודעה שלי אני יכולה ...להגיד לכם - ביי פיפולים !
שלגיה יש רק אחת

cutie pooh

New member
אפשר לגלות לכם משהו...?

קיבלתי מאה בערבית
כל הכבוד לי... ובכלל היום שלי היום מעורבב לאללה כי ישנתי שעתיים בלילה... והנה לכם קוויז נחמד

למעלה