הפורום מת, אז...

ויאגרה

New member
הפורום מת, אז...

זה הולך ככה - אני שואל שאלות - אתם עונים...לא יותר מידי מסובך. השאלות האילו הן לא שאלות רציניות או משהו כזה, והתשובות שלהן נועדו להיות מצחיקות, אז תפעילו את הדימיון ותעשו את הפורום למקום כמה שיותר מעניין... 1. למה המכנסיים של הולק תמיד סגולות? 2. למה למיסטר פנטסטיק (הבחור הזה שיכול להיתמתח כמו גומי) באמת קוראים מיסטר פנטסטיק? 3.על מה לעזאזל סופרמן חשב כשהוא החליט ללבוש את התחתונים מעל המכנסיים? 4.מה הקטע של באטמן עם מתבגרים בטייטס? (רובין - כל השלושה, אם אני לא טועה ובאטגירל וחברותיה). 5.מה אומרים ראשי התיבות DC של די סי קומיקס? (וכן...אני יודע מה הם אומרים, אבל תהיו יצירתיים).

green lantern

New member
חחח

אני ינסה לענות... 1. המכנסיים של הולק תמיד סגולות כי .. כי ... טוב לשאלה הזאת אין תשובה... 2.קוראים לו מיסטר פנטסטיק כי לקבוצה קוראים פנטסטיק 4.... 3. סופס כנראה לא התעורר בבוקר כשהוא לבש את החליפה בהתחלה...וככה זה נשאר 4.אל זה באמת אין לי תשובה.. אבל כשחושבים על זה כל הגיבורים הם בטייטס... 5.DETECTIVE COMICS קומיקס בלשי... או שאולי... דרואידים קומוניסטים... או דפוקים קוסמטית...

byron

New member
גדול ../images/Emo103.gif

ועכשיו אני אנסה לענות 1. כי סגול הולך טוב עם ירוק?/הקרינה משפיעה על פרטי הלבוש שלו ומה ששורד מהם (המכנסיים?) נהיה סגול 2.לשאלה זו תענה רק סו סטורם :) 3."אני חייב לעוף מפה מהר לפני שהבעל של לנה נכנס מהדלת הקדמית" 4.פיצוי על ילדותו האבודה 5. (don´t come (near us

The Crusader

New member
חחח

אני גם אנסה 1. כי כשהוא משתנה הוא מחרבן במכנסיים ואם הוא ירוק אז באיזה צבע הקקי? 2.כי ובכן תחשוב על התנוחות שהוא מסוגל לבצע בשעת המשגל... פשוט פנטסטיק 3."אםםםםם מעניין אם זה יגרום לזין שלי להראות גדול יותר?" 4.אולי הוא חבר קרוב של מייקל ג´קסון?! 5.טעות בניקוד בקומיקס הראשון זה היה אמור להיות d d יענו doctor dre

NuckBunnies

New member
להנאתנו האישית

1. יש הרבה תאוריות. הכי טובה שאני מצאתי היא שכאשר שהוא משתנה להאלק הוא פולט קרינת גמאה (וככול שהוא יותר עצבני הוא יותר חזק ופולט יותר קרינה, אגב), והקרינה הזו הופכת את המכנסיים לסגולות. אין הסבר רישמי, אגב. 2. הוא חלק מהפנטסטיק 4. וככה זה. 3. יש לו ראיית-על, אבל לא ראיית-לילה. ומאוד מבלבל ללבוש בגדים בחושך.
4. הוא הומו. 5. DC זה רע.

ויאגרה

New member
תשובות

1.כי הולק, כמו כל מפלצת ירוקה ורצחנית, יודע שלבישת מכנסיים קרועות ומרופטות בצבע סגול תחמיא לגיזרה שלו. 2.כי הוא הגבר היחידי בעולם שיכול לענג אישה, בעוד היא נימצאת בחדר אחד, והוא נימצא בחדר שני, באמצעות הלשון בלבד. 3.אותו הדבר שחשב הבחור הראשון שהחליט להוציא שערות מהרגליים ומהחזה באמצעות שעווה. 4.יש לו על מה להיסתכל באמצע קרב...("ועכשיו אביס אותך, ג´וקר!!! ...לרובין הזה יש ממש טוסיק חמוד...") 5.כמה פירושים Dangerous Criminals. Da Coolest. Deeply Concerned אין לי רעיונות...לא מרגיש יצירתי עכשיו... אולי יותר מאוחר

ויאגרה

New member
תשובות

1.כי הולק, כמו כל מפלצת ירוקה ורצחנית, יודע שלבישת מכנסיים קרועות ומרופטות בצבע סגול תחמיא לגיזרה שלו. 2.כי הוא הגבר היחידי בעולם שיכול לענג אישה, בעוד היא נימצאת בחדר אחד, והוא נימצא בחדר שני, באמצעות הלשון בלבד. 3.אותו הדבר שחשב הבחור הראשון שהחליט להוציא שערות מהרגליים ומהחזה באמצעות שעווה. 4.יש לו על מה להיסתכל באמצע קרב...("ועכשיו אביס אותך, ג´וקר!!! ...לרובין הזה יש ממש טוסיק חמוד...") 5.כמה פירושים Dangerous Criminals. Da Coolest. Deeply Concerned אין לי רעיונות...לא מרגיש יצירתי עכשיו... אולי יותר מאוחר

giri

New member
מגניב! ../images/Emo8.gif

1 - ידוע - סגול הוא הצבע על הדמות הנערצת עליו ביותר, ה - role model שלו - פרינס! 2 - כי יש לו --צנזורה-- פנטסטי. (או שמתמתח באופן... פנטסטי!) וכי הגודל כנראה כן קובע, ושמתם לב שהחברה שלו בלתי נראית? בטח כדי לברוח...
3 - קיבינימט, מה זה התאי טלפון הצפופים האלה? או לחילופין - שיט! בעלה! 4 - לא אמרו שבאטמן זה קומיקס עם נטיות אפלות? כמו פדופיליה לדוגמה? (בשנה הבאה - בייבי באט!) 5 - די. סי.... זו שגיאת כתיב. זו בעצם היתה קונספירציה של בי.סי (BODY COUNT) להשתלט על מוחות צעירים ולזרוע כאוס בעולם. double cream (זה מה שאמרה הקופירייטרית בטלפון כשהמנכ"ל שאל אותה מה יהיה שם החברה)

על אותו כיוון של ויאגרה

אז ככה ואנשים תנסו להיות כמה שיותר פתוחים שאפשר (בואו ונראה כמה מפותח הדמיון שלכם) ... אני שואל שאלות ואתם צריכים לענות בצורה הכי שערורייתית שיש : 1) למה ג´יי.גיי´ גיימיסון שונא את ספיידר מן באמת. 2) למה כל פעם ששרה משתמשת בווטיצ´בלייד הוא הורס לה את הבגדים? 3) איך זה שבקומיקס הגיבורים מתכווצים - הבגדים שלהם גם מתכווצים? 4) מה הסיפור של וולברין ובנות צעירות (קיטי פרייד, ג´ובילי) ? אז יאלה ... עם זה יעזור לפורום אז תתחילו לזוז.

green lantern

New member
תשובות רציניות ולא...

1. בגלל הבחור במסכה שרצח את אישתו\בגלל שצבע אדופ לא מחמיא לו לעיניים. 2.כי זאת פעולה של גדילה כמו עם הולק\כדי שיראו לה את הציצי כאילו דההה 3.כי החליפה שלהם מותאמת לזה \ כי הם משרים אותה במי מלח 4. כולם יודעים שוולרוין ובאטמן חברים טובים....

ויאגרה

New member
תגובה

1.הוא ניראה הרבה יותר טוב ממנו בטייטס. 2.כי חוץ מלראות בחורה כוסית ערומה, איזו עוד סיבה יש לקרוא את הקומיקס הזה? 3.אילו לא בגדים...אלא צבעי גוף ממש ממש טובים. 4.בחורות אוהבות בחורים מבוגרים ומנוסים...ו-וולוורין הרי בן יותר מ-100 שנה...יש מנוסה מזה?

The Crusader

New member
קודם כל

לנק באניס אין לך זכות לבקר אותו וזה נכון סך הכל כמו שנאמר צחוק לא הרג אף אחד אבל אם באמת חשוב לך כל כך שיהיה יותר רצינות ודיונים אז סבבא אתה לא חייב לחכות שהוא יעשה משהו תזום, תתחיל שירשורים של הודעות בנושאים שתה מכיר ויודע ותיזום את הדיונים בעצמך סך הכל אני חושב שזה דווקא נחמד הקטע ל הצחוקים ועכשיו לתשובות: 1.כי כל פעם שהוא רואה אותו בטייטס הוא רואה שיש לו "חבילה" גדולה יותר 2.כי ובכן הוויטצ´בלייד זה לא להב... זה בעצם ויברטור עצבני שקורע לה את הבגדים בגלל על הרעידות 3.זה לא בגדים... זה מחלת עור עצבנית 4. ובכן אתם יודעים זקנים אוהבים להתפרפר עם צעירות חושניות

sharki

New member
Ho Give Me a Break Will ya! o_O

בהתחלה חשבתי שהפורום הזה מדרדר, אבל עכשיו אני יודע שהוא באמת בקרשים. גרין לנטרנן! הלו?! יש מישהו בבית?! מה קרה לך? אתה לא יכול לארגן איזה שהם דברים מעניינים לפורום מבלי שיהפך לחור נידח לבדיחות קרש? תחרויות? Anything?! תראה מה קורה לאנשים פה מרוב שיעמום? תפתח הודעות שירשור בנושא ספרי קומיקס, אקטואליה של קומיקס, משהו! לא יודע! זה לא מספיק לפרסם לינקים כל הזמן. אני גוהר בך לעשות משהו לאלתר! לפני שהפורום הזה יתאדה טוטאלית מרוב יבשות.

green lantern

New member
הומור אף פעם לא הרג מישהו...

אני לא רואה משהו רע בקצת צחוקים... האולינג אולף סטודיוס העלה תחרות... ואני בקרוב יעלה כמה דיונים (בדקות הקרובות)..

NuckBunnies

New member
אין שום דבר רע בשום צחוקים

אז נעזוב את העובדה שזה לא מצחיק... מה עם קצת אקטואליה? חדשות? ידיעות בסיסיות בקשר לכל דבר שאיכשהו לא קשור לגרין לנטרן (לא שאתה מביא ידיעות עליו, אבל ניחא)? על סרטי קומיקס, חדשות קומיקס (אלוהים כמה דברים מעניינים קראו, אגב), ביקורות, פריוויס, טבלת מכירות? וכשאני מדבר על קומיקס אני מדבר על דברים שהם לא -רק- גרין לנתרן, אגב. NuckBunnies לבכות או לצחוק...

ויאגרה

New member
קודם כל...

תפסתם אותי בזמן ממש גרוע לנסות לכתוב משהו מצחיק...לא הצליח, אבל שיהיה... כמו ש-GL כבר אמר, כל עוד אתה פרשת מרצונך מהפורום, אין לך זכות, לדעתי, להעביר ביקורת...הרי לך הייתה את האפשרות לעשות את כל הדברים עליהם אתה ממליץ, ובכל זאת...

sharki

New member
פרשתי מרצוני מהפורום? o_O?

מה אתה סח? זה שאני לא רושם כאן לעיתים קרובות בגלל שמשעמם פה לא אומר שפרשתי. ואתה צודק בכך שאתה אומר שהייתה לי האפשרות לעשות את הדברים שאני ממליץ עליהם. אבל אני חושב שהדוגמא הכי טובה לכך צריכה לבוא מהמנהל בכבודו ובעצמו. ובטח כאשר המצב יבש. אתה מצפה שמנהלים יהיו אחראים על פורום רק בנוגע לפעולתו הסדירה 24 שעות ביממה? ולהשאיר את כתיבת הנושאים המעניינים למבקרים? למה אתה חושב אני בא לפורום הזה? אני בא כי אני אוהב קומיקס. אני מתעניין בקומיקס. אני רוצה לדעת יותר על קומיקס פה. לראות מה לאנשים שאולי מבינים יותר ממני בתחום יש לומר. מה חדש בעולם הקומיקס. אבל משום מה כנראה שאין את זה פה. והדוגמא הכי טובה לכך היא פורום אומנות. ראית אותו? יוצא שם עשן מרוב פוריות. והמנהלת שם מפקחת עליו ביד חזקה. מעלה רעיונות. נושאים וכו´. לכן אנשים שמתעניינים באומנות רצים לשם. זה מחדש להם הרבה. מוסיף לידע שלהם. להתעדכן. כך גם צריך להיות פה.

ויאגרה

New member
זה לא היה מיועד אליך...

לכן זה ניכתב כתגובה להודעה של נאקבניז. חוץ מזה, אתה צודק...המנהל צריך להיות יותר מעורב, ולהבין יותר בקומיקס...בינתיים, תסתפק במה שיש.

למעלה