הפורום בן חודש
התפקדות אוגוסט

הפורום בן חודש../images/Emo70.gif התפקדות אוגוסט../images/Emo195.gif

שם:
סיכום חודש שעבר(יולי):
תכנונים לחודש:
תמונה(למי שרוצה):
אייסיקיו \+ מסנג'ר \+ פייסבוק:
איך מסכמים את החודש הראשון של קיום הפורום
הצעות לפעילויות יתקבלו בכיף

מתפקדת../images/Emo195.gif

שם: מאיה
גיל: 17+ איזור מגורים: ירושלים סיכום חודש שעבר(יולי): חודש מלא מלא בחוויות טובות ולא גם יחד
חודש סבבה
תכנונים לחודש: אילת , בובת קברט ו'דנה לפידות'
תמונה(למי שרוצה):
אייסיקיו \+ מסנג'ר \+ פייסבוק: במסרים למי שרוצה.
איך מסכמים את החודש הראשון של קיום הפורום
מאושרת על ניהול הפורום של הזמרת המדהימה הזאת

../images/Emo195.gifמתפקדת../images/Emo195.gif

שם:מעין גיל:18 וחצי איזור מגורים:מרכז סיכום חודש שעבר(יולי):גרוע
אחד החודשים הגרועים שלי מזה הרבה זמן... תכנונים לחודש:אממ לא יודעת..לנצל את החופש כמה שיותר כי זה החופש האחרון שלי
תמונה(למי שרוצה): אייסיקיו \+ מסנג'ר \+ פייסבוק:מסרים
איך מסכמים את החודש הראשון של קיום הפורום? בהחלט טוב
יחסית לפורום מתחיל.. אני רק מקווה שיהיו פה יותר פעיליות ויותר אנשים כי זה מגיע לדנה

../images/Emo195.gif

שם: דנה לייפציגר גיל: 17 איזור מגורים: חיפה סיכום חודש שעבר(יולי): אחלה חודש באופן כללי אבל תמיד יכול להיות יותר טוב תכנונים לחודש: 2 הופעות של נועם פנחסוב (
), עבודה, שיעורי נהיגה, קורס פסיכומטרי....... תמונה(למי שרוצה): המחשב הנורמאלי שלי מת ובמחשב הישן אין לי תמונות אייסיקיו \+ מסנג'ר \+ פייסבוק: מסנג'ר: [email protected] או שתחפשו בפייסבוק: dana leypziger

Orel ICE

New member
../images/Emo195.gif

שם: אור-אל גיל: 12 איזור מגורים: הרצליה סיכום חודש שעבר(יולי): נסעתי הרבה במונית :-O תכנונים לחודש: האלבום החדש
תמונה(למי שרוצה):
אייסיקיו \+ מסנג'ר \+ פייסבוק: 423757799 [email protected] http://www.new.facebook.com/profile.php?id=1018479888 איך מסכמים את החודש הראשון של קיום הפורום: משוגע

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo195.gifמתפקדד..../images/Emo88.gif

שם:גבי גיל:19 וחצי איזור מגורים:אשקלון.. סיכום חודש שעבר(יולי):היה די טוב
תכנונים לחודש:לא מרבה לתכנן..מה שיבוא יבוא
תמונה(למי שרוצה):
אייסיקיו \+ מסנג'ר \+ פייסבוק:במסרים.. איך מסכמים את החודש הראשון של קיום הפורום:כייף מאוד..שרק יגדל ויפרח

מתפקדת../images/Emo195.gif

שם:רעות גיל:22 איזור מגורים:קרית חיים סיכום חודש שעבר(יולי):מעולה תכנונים לחודש:הגנרלית של היי סקול מיוזיקל מחר ונראה כבר בהמשך מה אעשה עוד תמונה(למי שרוצה):אני ואמיר באמסטרדם
אייסיקיו \+ מסנג'ר \+ פייסבוק:http://www.new.facebook.com/profile.php?id=651499372

למעלה