הפונדק \ א'

הפונדק \ א'

האוויר הרענן עשה לי דברים מוזרים בגוף, הרגשתי עליצות מוזרה ומדגדגת בכל הגוף. ריח הקפה של בוקר התערבב ברחות האויר. הרוטינה האוטומטית... החלטתי שהיום אני לא נשארת בבית והולכת להתפרע. לבושה במכנסי חקי צמודים שהבליטו לי את התחת החטוב שלי בצורה בלתי רגילה. חולצת טריקו לבנה, שלפי דעתי הייתה ממש שקופה. לקחתי תרמיל עם כל מיני שטויות לאכול ויצאתי מהבית. התנעתי את הרכב ונסעתי, לא יודעת לאן העיקר לנסוע, בדרך יעלה לי משהו לראש בזמן נסיעה כמו תמיד..הגעתי לצומת גלילות, והנה שם בתחנה עומד לו גבר , וואלה למה לא חשבתי ועצרתי לו את הרכב. "היום זה יום המזל שלך" אמרתי לו אין לי יעד מתוכנן לאן אתה צריך להגיע?" שאלתי אותו..הוא צחק ואמר לי "קרית שמונה" "שו??? מה אתה עושה שם?? יאלה זרוק את עצמך לאוטו נוסעים לקרית שמונה" לא האמנתי שאמרתי את זה..אבל אני ספונטנית ולא חושבת לפעמים.. שמה מוזיקה מדליקה סיגריה ונוסעים, התחלנו לדבר על כל מיני דברים, צחקנו פה צחקנו שם, אפילו עצרנו באם הדרך לשתות קפה מהיר . הנסיעה עברה די בנעימות ולא יודעת מאיפה זה בא לא כמה ק"מ לפני צומת מחניים הרכב שלי מתחיל לתת סימני מצוקה, הרגשתי לו נעים ופניתי אל אפי (זה השם שהוא הציג לי ) " לא נעים לי אבל אתה לא רחוק אני הוריד אותך בצומת הבאה ומשם יהיה לך קל לתפוס טרמפ" בינתיים הרמתי טלפון לגרר ואמרתי שאני תקועה בצומת מחניים, ואז הובן לי שאני כנראה אשאר עד הערב שם כי אין גרר פנוי באיזור הזה, ויקח הרבה זמן לשלוח לי גרר..מבט מזועפ כבש את פניי, והנה היום נהרס מה שהתחיל חביב למידי -אני לא מתכוון להשאיר אותך לבד עד הערב פה, היית כל כך נחמדה, נשאר יחד" אמר לי אפי, הסתכלתי עליו חייכתי ופעם ראשונה ראיתי ממש את הבעט פניו והתחלתי לבחון אותו , גבר שחום בשנות ה 25-28 שלו שיער ארוך אסוף לקוקו, זיפים על פניו כאילו מהר מאוד ולא התגלח, נדמה היה לי שהוא בגובה 1.80 קצת מלא, רחב כתפיים, בזמן אחר מקום אחר הייתי בכייף מתחילה עם בחור כזה. הגענו לצומת יצאנו מהרכב אפי שאל אותי אם יש לי משולש אדום להשים על הרכב. ואז אמר לי שתורו להזמין אותי לקפה, נכנסנו למסבאה שבצומת שתינו קפה " אני כל כך עיפה " אמרתי לו, - שמעי יש לא רחוק מכאן פונדק דרכים אפשר לקחת חדר ואין לי שום כוונה לפתות אותך, פשוט את נחמדה ואני לא מתכוון להשאיר בחורה כמוך לבד באיזור הזה, את יכולה לנוח להתקלח, להתרענן, נאכל משהו ובטח הגרר כבר יגיע" הסתכלתי עליו " אתה לא רציני נכון?" בתמיהה כזאת " אני רציני ביותר" השיב לי..הוא הלך לשם בקש שיזמינו מונית וחיכינו למונית

הפונדק\ ב'

נכנסנו לפונדק הדרכים, מילאתי מים שטפתי את גופי מהחום הנוראי נשכבתי על המיטה, אפי ישב בצד ומידי פעם הביט אליי במבט חטוף.. פתח עיניים באיטיות ושוב מבטינו הצטלבו. "אז בואי אליי, " אמר אפי ומשך אותי מחולצתי (מאזור החזה) באסרטיביות שגבלה באלימות, הוא נשאר לשבת מקרב את פניי לפניו, שפתיי לשפתותיו… איזה נשיקה מתוקה וטעימה התנשקנו,אפי חדר ראשון עם הלשון ואני מיד הצטרפתי, הנשיקה הפכה סוערת ומשתוללת. אני נשכבתי על המיטה, אפי עלה כולו עליי חיבק אותי, התנתק מהנשיקה והתחיל מנשק את כל פניי בנישוקים עדינים ומדגדגים, ירדת לכיוון הצוואר בנשיקות בעוד ידייו מלטפות את שער ראשי ומעסות את הקרקפת. הסכנה ריחפה באוויר ומילאה את כל החדר וחדרה לנו לתוך הבטן והגבירה את הריגוש… לא עצרנו באדום… לפתע התרומם אפי, התיישב, משך אותי והושיב אותי על ברכיו עם הפנים אליו ורגלי חובקות אותו , התנשקנו שוב וידיו מלטפות את כל גבי, מתחת לחולצתי, בעוצמה ובהשתוללות שגרמה לי צמרמורת, חיבקתי אותו כל הזמן ואחזתי בצווארו ובראשו בלי ערף.. התחלתי לשפשף את מפשעתי כנגד רגליו. "אני רוצה אותך" לחשתי לו לתוך האוזן. מיד אפי שלף את חולצתי מעל ראשי, נישק את גופי וניסה לשחרר את החזיה שלי, מרוב התרגשות הסתבך ורצה לקרוע אותה עם השיניים ,מיד נחלצתי לעזרתו ושלפתי אותה בשניות , השדיים שלי היו שופעות ופיטמותי עמדו והזדקרו לכבודו מיד ניגש לנשק ולמצוץ אותם. הדבר גירה מאד אותי והתחלתי להיאנח: "אההה…כןןןן… מתוק שלי…" סימנתי לו להוריד את החולצה שלו ואף עזרתי לו לשלוף אותה מעל ראשו. אפי התחיל להוריד את גבי לאחור כששני ידייו משמשים תמיכה וכך יכול לנשק לי את הבטן, ממש אכל אותי במשך דקה תמימה. לאחר מכן אפי הניח אותי על הספה הזוגית בשכיבה, משך אותי מרגליי עד שאגני היה על המעקה של קצה הספה, רגליי היו מחוץ לספה שמוטות מטה, פסוקות מעט, גופי שקוע בספה ואגני מוגבה מאד. אפי עמד בין רגליי והתחיל לפרום את כפתורי המכנס שלי. הגענו לנקודה שבה לא יכולנו לעצור , התשוקה גברה, לאחר שהמכנס היה פתוח אפי שלף את המכנס מרגליי כלפי מעלה, זרק אותו ליד חולצתי. נותרתי בתחתונים בלבד שלא הסתירו יותר מדי, הם היו קצת שקופות. הוא התחיל ללטף את הגבעה, מעלה מטה ובסיבובים, מפעיל מעט לחץ לחיכוך, התחלתי להשתולל עם האגן. הוא המשיך עוד ועוד אך לא רצה שאני אגמור. אפי קירב את פניו לאזור והתחיל לנשק, בהתחלה בדיוק מעל קו התחתונים (בטן הכי תחתונה שיש) מכניס כמה אצבעות מתחת לתחתון המשיך לנשק (דרך התחתונים) ואז … ירד לפרח ונשק לו… השתוללתי ונענקתי בקול יותר מידי רם,אפי סתם את פי עם ידיו. "שששש" שלף את התחתונים..... נותרתי עירומה… המשכתי להשתולל והפרח שלי היה ממש פועם. בגלל התנוחה והאגן המוגבה השפתיים שלי היו פתוחות והפרח היה פעור. לפתתי אותו ברגליי והצמדתי אותו לאגני, עם אצבעות רגלי דחפתי את מכנסיו ותחתוניו מטה,אפי המשיך את הפעולה והתפשט לגמרי. שלף את עצמו מהאחיזה שלי ואחז ברגליי, כל יד רגל, כשהוא ביניהם, לקח אוויר וירד לצלילה………………………………… התיישב על ברכיו ופרצופיו הגיע בול למקום… מרח ליקוק ארוך ורחב, מלמטה ועד למעלה עם כל הלשון, כחימום. נשף רוח עדינה וארוכה על הפרח וזה שיגע אותי.. התנשמתי במהירות ונאנחתי "ההההה" "ההההה" ואז… הוא נישק אותי נשיקה סוערת, הטעם היה נפלא ומגרה מינית, לשונו נדחקה פנימה מסתובבת ומשחקת ימינה שמאלה, מעלה מטה… השתוללתי ואפי נלחם לאחוז ברגליי . לאחר מכן עבר למציצת דגדגן עצבנית. מציצה, ליקוק, מציצה ליקוק… עבר לטיפול ידני… הכניס אצבע בעדינות לתוך הפרח, ואני נאנחת: "אוהההההה…כןןןן…תמשייייייייך…" הגעתי לאורגזמה..... "תיכנס כבר" … "תכניס לי" , אמרתי בנחישות. מיותר לציין שכל הזמן עמד לו הזין כמו יתד דרוך. נעמד על רגליו והפעם הזין שלו היה בול במקום… אחז בי משני צידי האגן וחדר בקלילות…אפי פחד שעוד כניסה ויציאה אחת הוא משפריץ וממלא אותי עד הגרון. אבל לא הייתה ברירה והוא המשיך לזיין ולהזדיין ולפמפם . תנועות האגנים שלנו היו מתואמות להפליא וכל חדירה הייתה מקצה אברו ועד הסוף (התנגשות המפשעות) חדר לי ממש עמוק…ויצא…ונכנס…ויצא … אחרי דקה גם אפי גמר בצורה מחשמלת שבחיים לא הרגשנו כל גופי הרגיש אורגזמה, מהידיים והרגליים ועד השיער והציפורניים, עמדתי ליפול והחזקתי. חשתי צמרמורות נעימות, הרגשתי את הדופק שלי בחזה ונכנסתי לערפול חושים עם חיוך.....

למעלה