הפוטושופ שלי נתקע בזמן שאני עובד בו

enemia design

New member
הפוטושופ שלי נתקע בזמן שאני עובד בו

מחשב - pentium 4 3000 mhz 512 mb ram, ati saphire radeon 9600 xt 256 mb חבר'ה, שאני עובד בתוכנה פוטושופ, יש לתוכנה מעין "תקיעות" כאלה במיוחד שאני מוחק משהו הוא כזה נתקע.... מחקתי והתקנתי כמה פעמים ושוב אותה בעיה [פוטושופ 7] לאחר מכן התקנתי 8CS אך ישנה אותה בעיה, מה עלי לעשות כדי לתקן בעיה זו??? מתחנן לעזרה! [מה שמוזר שמחשב הישן שלי לא היו תקיעות...] בבקשה תגידו מה עלי לעשות!!! תודה ענקית

enemia design

New member
לא, מהאינטרנט, זה משנה?

למען האמת לא, הורדתי אותה מן האינטרנט...

uriler

New member
כן, זה משנה:

1. תוכנות לא חוקיות בד"כ גורמות כל מיני בעיות. 2. ראי את הכותרת למעלה.

enemia design

New member
חחח אחי התוכנה שיש לי חוקית...

dude אני בן.... דבר שני, הורדתי את תוכנת הטריאל מן האתר הרשמי של ADOBE בן דודי קנה את התוכנה הזאת בעצמו בכספו שלו, ונתן לי רק את הסיריאל אבל זה נשאר במשפחה לא העברתי את זה לאינטרנט והפצתי אני חושב שאין פה משהו לא חוקי שביצעתי....

Daniel1984

New member
../images/Emo41.gifאיזו עוד תוכנות פועלות ברקע?

זאת תוכנה יחסית כבדה, תנסה לכבות כל מיני תוכניות "פחות" רצויות שליד השעון... לשים לב לא לכבות אנטי-וירוס, ותנסה... אולי זה משאבי מערכת..

enemia design

New member
אז זהו ששום דבר לא פועל

אז זהו אחי ששום דבר אחר לא פועל וזה תמיד קורה בזמן שאני גורר את העכבר על מנת למחוק משהו מן התמונה או לצייר משהו.... ודווקא מוזר שמחשב הישן שלי פעם אחת אפילו הוא לא נתקע וזה פנטיום 3 1000 מגה הירץ 64 ראם...

Cmona

New member
../images/Emo39.gif אז ככה ../images/Emo26.gif

1. לא כתבת איזה מערכת הפעלה מותקנת במחשב. 2. בכל מקרה 256MB זה מעט מידי. 3. איו דבר כזה "שום דבר לא רץ ברקע". פתח TASK MANAGER בלי להפעיל שום תוכנה ותראה איזה תהליכים רצים וכמה זיכרון RAM תפוס כשאתה לא מריץ שום תוכנה נוספת, כמה פנוי? האם זה מספיק כדי להריץ חופשי את התוכנה PHOTOSHOP? 4. בדוק בדרישות מערכת של PHOTOSHOP כמה זיכרון פנוי דרוש וכמה מקום פנוי בדיסק קשיח דרוש.

enemia design

New member
הנה אחי מה ששאלת אותי

מערכת ההפעל שלי זה xp pro 256 מגה זה הזכרון של כרטיס המסך שלי אחי, הראם שלי זה 512 עכשיו בtask meneger כתוב לי 1% ב cpu ו380 מגה נשאר לי בראם שהוא זמין

Cmona

New member
../images/Emo39.gif לא ידעתי שיש לי עוד אח ../images/Emo6.gif

לכי תוכיחי עכשיו שאין לך אח !
אם מבחינת דרישות המערכת הכל כל-כך טוב, אז... הבעיה היא עם התוכנה עצמה במחשב הזה. אולי בגלל XP ואולי כי התקנת לא בדרך כשרה. בכל מקרה, אם התקנת אותה בצורה לא חוקית/נקיה על XP אז יש לצפות לבעיות.

uriler

New member
כמה דברים:

1. קודם כל,
על הטעות. 2. אגב, Cmona היא
...
3. מה שהצלחתי להבין ממך, זה שהתקנתם את התוכנה בעזרת אותו הסריאל על שני מחשבים. אם כן, לדעתי זה לא חוקי...
4. מצטער, סימונה כבר כתבה לך את מה שהיה לי בראש...

enemia design

New member
cnoma מצטער, תודה לשניכם על העזרה

Cnoma מצטער חחחחחחחחח אממ תודה רבה לשניכם על העזרה

למעלה