הפגישה- סופי!!!

erlich

New member
סגרנו.

יומיים אחרי ה``פרום`` שלי אבל לא איכפת לי אני ממילא לא הולך לחוות איזה פרום נייט. הסיבה היא שאני הולך עם החברה הכי הכי הכי טובה שלי. בכל אופן, זה לא מעניין אותכם, מה שכן מעניין אותכם (אם בכלל?!?!) זה שאני אבוא, ואני גם אהיה מגולח (הדייט שלי לנשף תכריח אותי....:) אז יש סיכוי שאני אראה נורמלי ולא יעצרו אותי בכניסה לעזריאלי. אני מוכן לבוא בכחול לבן. ארז. נ.ב. איפה בתוך עזריאלי? זה מקום נורא גדול..... אולי ליד הסברו?

Levinzone

New member
מצויין!!!

ב4.7 בעזריאלי... אוקיי! עומר, אם נסעת אי פעם לת``א ברכרת, או אי פעם היית בת``א (חיחי), עזריאלי זה שלושת הבניינים (עגול, משולש ומרובע) שצמודים לתחנת רכבת, בסוף דרך פתח-תקווה. הקניון אם אני לא טועה זה המשולש :) וארז, אני לא חושבת שכולם יצליחו למצוא את סבארו, אפילו שהייתי סבסארו שם המון פעמים, אני לא בטוחה שאני זוכרת איפה זה... לדעתי כדאי להיפגש ממש ליד המדרגות הנעות בכניסה... או בעצם למעלה, ליד הסופר-פארם (ליד אותן מדרגות נעות, רק בקצה השני).. ככה נמצא את כולם ואז נלך ביחד לשבת שם.... אההה, ועוד משהו בקשר להודעה של קורט, על הטיפ עגבנייה! שתי חברות שלי ישבו בשקנין 17 (17? אני א בטוחה שככה קוראים לזה), והשאירו בורקסים כטיפ.. :) אני רואה לגעת באושר!! הצולי! -יעל-

אני יודע מה זה

אבל אף פעם לא הייתי שם. שאני נוסע ברכבת אני יורד בתחנה רכבת מרכז (השניה בתל אביב) איך משם אני מגיע לעזריאלי? ואני בא עם חברה שלי.

Levinzone

New member
אין לי מושג איזו תחנה זה עזריאלי...

אבל תרד שם יהיה לך הרבה יותר קל להגיע, זה פשוט כמה צעדים משם :) תשאל בתחנת רכבת...

superman

New member
קצת קשה לפספס את עזריאלי...

תחפש שני בנינים ענקיים בצורת עגול ומשולש

flameable

New member
שני דברים

א. אני מזמינה את עצמי לפגישת הפורום =) למרות שאני חדשה ב. מתי זה בסופפו של דבר? ה-3 או ב-4? כי זה ``אחלה ב-4``. ``אחלה ב-3`` אז _תחליטו_

Levinzone

New member
לכל החדשים שמתכוונים להגיע...

אני תוהה... תבואו ומה אתם חושבים שיהיה? זה כמו שתבואו למפגש של אנשים שאתם בכלל לא מכירים... בעצם זה אפילו לא *כמו*, זה מה שזה יהיה... לא מבינה מה הטעם שלכם לבוא למפגש כזה :) לא אכפת לי שתבואו, אבל אני לא ידעת עד כמה תהנו שם.... ולדעתי זה ב4, לא? זה רק אני או שהמפגש עושה רושם שהוא הולך להיות המוני? -יעל-

מי מתכוון לבוא ?

אני מגיע אם המסיבת סיום שלי לא תהיה באותו יום ... ואיפה לעזאזל נפגש בתוך עזריאלי ? ואיך נזהה אחד את השני ?

Levinzone

New member
``הרגיל``.. פעם אחת זה קרה :)

אבל עכשיו קיץ, וברוב הבתים אין תפוזים... בואו נביא פרי קיצי :) קיווי או משהו כזה... בעצם קיווי זה לא מספיק בולט. אני בעד בננה.... אז מי בא בעצם? הייתי כותבת אבל אין לי כוח.. שכל אחד יכתוב אם הוא בא או לא :) -יעל- נ.ב- אני באה...

Hell is beige

New member
לא כולם

אני באתי עם אשכולית אדומה ולרוב בכלל לא היו תפוזים (או אשכוליות)

mmm

New member
ממממממממממממ, אולי m יבוא עם... עם.

חולצה כתומה, מממ, מה דעתכם, כתום מתאים לm.... חחח. BY mE

Super giRl

New member
לא יודעת אם לבוא

כי כמו שיעל אמרה לא נראה לי שיהיה לי בדיוק מה לעשות שם...

N0

New member
טוב נודניקים...

אם N0 כבר לוקח אוטובוס לקסטרא הוא יוכל לבזבז עד 18 ש``ח על רכבת. אבל כששיגעון גלידת האבודקו יכבוד את העולם ואתם תשבו בפגישה ותתחננו לקצת מהדבר הנפלא הזה תזכרו שאתם הייתם יכולים להיות מהמתחילים של הלהיט החדש ! ובכלל עקב העובדה שמי שכבר היה בפגישה הקודמת זוכר איך שאר האנשים נראים (אני מקווה לפחות כולם זוכרים את נעל ) ולרוב האנשים המספיק וותיקים בפורום יש איזה בוק של יעל, אז נראה לי שאנחנו יכולים סתם לקבוע להיפגש ליד הסופרפארם (אלה אם אנחנו רוצים שגם החדשים ימצאו אותנו ואז אפשר כמו פעם להביא תפוזים ! או שרק החדשים יביאו תפוזים ואם אם נראים מספיק טוב ואחרי שלוש או ארבע מסימות שהם יצתרכו לעבור נוכל להרשות להם להצטרף לפגישה ;-) ) N0

Levinzone

New member
אנחנו לא נודניקים :)

אני לא אוהבת להגיב לדברים כאלה, אבל קשה לי לשתוק- ``ולרוב האנשים המספיק וותיקים בפורום יש איזה בוק של יעל`` ?!?!? what the fuck? על מה אתה מדבר? ולמה ההודעה עושה לעצמה ריפרש? אתה ענה לי עכשיו, מבין? -יעל-

למעלה