הפגיעה שבדרגות הרישוי החדשות

admadmadm

New member
הפגיעה שבדרגות הרישוי החדשות

פורום נכבד, מצורפת פנייה ששלחתי לח"כ ארדן ולח"כים נוספים בנוגע לפגיעה הצפויה באופנוענים צעירים בעקבות השינוי הקרב ובא בדרגות הרישוי. אני מקווה שכולכם, או לפחות רובכם, תזדהו ותסכימו עם דבריי. תודה רבה! אדם.

bigfoot7375

New member
כל הכבוד על היוזמה!

בהצלחה! (למרות שרוב הסיכויים הם כנגדך...)

vovka43r

New member
כבר מאוחר מדי...

מה אתה רוצה שהם יעשו? אתה נבחנת על אופנוע עד 500סמ"ק אף אחד לא דיבר על 50כ"ס שהיו לך בין הרגלים.

ה ב ו ב ה

New member
../images/Emo45.gif המון בהצלחה..

אני מקווה שהדברים ישתנו לטובה, לפחות חלקם..

לדעתי

הסיכויים שלך קלושים , אבל בכל זאת כל הכבוד שאתה מנסה אני לא יכול להסכים איתך כיוון שהתקנה הזאת באה לטובתי , גם לי יש רישיון עד 500 אני בן 22 עם 3 שנים רישיון בהצלחה גיא

א Ron

New member
בעצם.. אני לא בטוח

ראיתי שאומרים שהשידרוג יהיה רק עפ"י בדיקת עניים(עד מבגבלת הגיל של 21) אני כבר מבולבל.. לא אמרו מבחן שליטה?

admadmadm

New member
בערך כך:

- אם בבעלותך אופנוע, רישיון "עד 500" ואתה בן 21 - אתה עושה בדיקת ראייה, ויש לך רישיון בלתי מוגבל. - אם בבעלותך אופנוע, רישון "עד 500" ואין לך 21 - ינתן לך היתר לנהוג בכלי שלך עד סוף תקופת המעבר, ואחריה תידרש להרחיב את הרישיון לבלתי מוגבל (איך זה יתבצע אין לי שמץ של מושג. זה גם לא מסביר מה יהיה אם אלו שלא יהיה להם 21 בסוף תקופת המעבר). - אם אין בבעלותך אופנוע, יש לך רישיון "עד 500" ואתה מתחת לגיל 21 - נדפקת, הוא יוגבל ל-33 כ"ס. - אם אין בבעלותך אופנוע, יש לך ריישון "עד 500" ואתה מעל גיל 21 - תידרש להרחיב את הרישיון. מקווה שעזרתי. :)

א Ron

New member
אם קונים אופנוע לפני תקופת המעבר?

תודה רבה, עשית לי סדר.

למעלה