הפאנפיק: פרקים 8-11

Gilliana

New member
זה כבר סמטוכה מדי...

אמנם הקליפהאנגר מאד מותח אבל בתכל'ס כל סיפורי המטריקס כבר מתוסבכים וחסרי הגיון לטעמי. לא שאי פעם היה ב-"מאטריקס" (מעבר לסרט הראשון) הגיון כלשהו, כן? ועדיין, כאן זה כבר מוגזם.

MesoMorph

New member
מה לא הגיוני?

שאני אבין? בינתיים רק מלתרגם את זה אני מבין את זה יותר טוב ולעומק

Gilliana

New member
כל סיפורי האיך נוצר המאטריקס

פרספונה ופיתוי האנשים... הכל מתוסבך מדי לטעמי. אבל מצד שני - לטעמי גם Reloaded ו-Revolutions היו מיותרים וחסרי הגיון וטעם עלילתי. אני הייתי מסתפקת בסרט הראשון וסוגרת עניין.

miss mcmillan

New member
אני לא חושבת שאת לגמרי צודקת

העולם של המאטריקס מלא בכל כך הרבה פוטנציאל שחבל לא להרחיב ולממש אותו. המאטריקס הראשון היה פריצת דרך, זה הייחוד שלו ולכן הוא היה מאד פשוט. אחרי זה, בשביל להגיד עוד שמהו עם העובדות שכבר נתונות- אין ברירה אלא להסתבך קצת כי האמיתות הבסיסיות של ה"עולם" <הסיפור, וכו'> כבר מונחות במקומן. טוב,גם אני קצת איבדתי את עצמי בסיפור, מורף, אבל זה בעיקר יגרום לי לקרא שוב.

MesoMorph

New member
רוצים תקציר למונולוג?

המרובינג'יאן היה פעם התוכנה שמפקחת על הזקיפים והיה סוחר במידע של עיר המכונות 01
פרספונה הייתה התוכנה אשר חקרה את היצרים האנושיים ב"מעבדות" של 01 (כמו שהראו ברנסנס השני חלק 2)
האדריכל, הנביאה רמא-קנדרא, קמאלה, פרספונה והמרובינג'יאן הם התוכנות שיצרו ביחד את המטריקס
המטריקס ה1 היה כמו גן עדן - ולכן נכשל
המרובינג'יאן ופרספונה אהבו כל אחד את חוסר-הרחמים של השני ו"התאהבו".
המרובינג'יאן הציע שהגירסא ה2 תהיה על ימי הביניים וכולם יהיו ברבריים שחוגגים כל הלילה ועושים כמה מעשים מגונים שבא להם, והוא המציא תוכנות שיעזרו בבעיות של המטריקס ה1:
התוכנות של אנשי הזאב הומצאו בשביל להשמיד תוכנות שיצאו לגלות (EXILE)
התוכנות של הערפדים הומצאו בשביל להשמיד אנשים שרצו לצאת מהמטריקס
המטריקס ה2 נכשל כי שתי התוכנות הללו התחילו למרוד
(במטריקס ה2 שרף איבד את הכנפיים שהיו לו בגלל שתי תוכנות אנשי זאב)
המטריקס ה3 היה על פי "פסגת הציביליזציה האנושית" כפי שהנביאה רצתה
במטריקס ה2 הומצא איש-הרכבת בתור מנהל האבטחה של הכניסה למטריקס של תוכנות שונות. המטריקס השלישי היה לו תחנת רכבת משלו בשם מוביל-איב.
הנביאה גילתה שהמרובינג'יאן מנסה להשתלט על העולם דרך 01 ושלחה אותו לגלות במטריקס יחד עם פרפסונה ותוכנות אנשי-זאב וערפדים שהוא אסף בדרכו לשליטה המוחלטת.
האדריכל נתן לו רשות להמשיך לבנות אימפריה של תוכנות גולות בתנאי שהמרובינג'יאן יטפל בתוכנות שקשה להשמיד
ומאז בכל גירסא אחרת, האחד צץ ומילא את מטרתו ואז מגיע הקליפהאנגר

miss mcmillan

New member
../images/Emo99.gif, וכהרגלי

מבינה מהר כשמסבירים לי לאט,זה חוסך הרבה טרחה בסופו של דבר. יאללה, תבוא שבוע הבא, יהיה צחוקים.

למעלה