הערכה שלי לחורף הקרוב

• פותח הנושא m70
  • פורסם בתאריך

m70

New member
הערכה שלי לחורף הקרוב../images/Emo18.gif

אין באפשרותי לתת תחזית לכל חודש בניפרד,מכיוון שאיני מאמין למודלים העוסקים בכך.קל וחומר שלא אתן תחזית יותר ספציפית. מה שכן אני יכול לצפות[עפ"י סימנים שפרטתי בעבר],שצפוי חורף קר,גשום,וכניראה מלווה בארועי שלג בירושלים. הערכה מדויקת לכל תקופת הגשמים,הכוללת את חודשי האביב- 15% מעל כמות המישקעים הממוצעת ברב האזורים,ובסביבות הממוצע בגולן. לגזור ולישמור משה

idansof

New member
תחזית שלי - 96% הצלחה מובטחים!

בחורף ירדו בין 50-150 אחוזים מהממוצע, יהיו בין 1 ל8 אירועי שלג בי-ם, ובין 0 ל3 מתוכם גם מתחת לגובה 400 מטר. בחורף צפויים גלי יובש וימים שטופי שמש וביניהם תקופות של גשמים, שלגים, רוחות וקור.

אסף עטר

New member
קמו לו מתחרים...אסף נראה אותך מביא

את הודעתו הראשונה של עידן (אגב אני לא אשכח שבזכות עידן חזרתי לכתוב שוב בתפוז אחרי שהנ"ל פירסם מאמר שהבאתי בוואלה אודות האוזון - ולא שכח לתת קרדיט (לא שעיניין הקרדיט מזיז לי במיוחד) , לא חלפו 5 דקות ומישהו אחר (ששמו מתחרז עם חיתול) פירסם מאמר נוסף שלי מוואלה - ללא קרדיט , או אז נכנסתי וביקשתי הכרה - הקרח הופשר וההמשך ידוע .... )

א ס ף ב

New member
לא מדוייק. שים לב לתמונת הברק../images/Emo41.gif

אני בטוח שסופה וקשת עשו חיים אותו לילה. בכל אופן, תמונה יפה! אני לא הצלחתי עדיין לצלם ברק (האמת שגם לא ממש ניסיתי).

idansof

New member
יותר מזל משכל../images/Emo8.gif

יש אופציה במצלמה ל"אור דמדומים", זמן החשיפה של החיישן גדל ל1-2 שניות, ואז עם קצת מזל ואינטואיציה אפשר לתפוס ברק כזמן הנכון.

א ס ף ב

New member
תראה מה זה... יש לי את הכפתור הזה

ומעולם לא הבנתי למה הוא משמש בכלל. תודה עידן. בסופת הברקים הבאה, אני אנסה גם מזלי

idansof

New member
אתה פשוט גורם לי יסורי מצפון

איך שלחתי ארכיונאי מיומן שכמוך להיות משרתו הנאמן של המקפש בגלל כמה מעידות רגל פעוטות וחסרות ערך

אוי אוי ושימו לב לתגובה שלי שם

עד שעוד חשבתי שזה כל כך הגיוני תחזית שנתית...

למעלה