הערב הכוכב הבא,שלב רבע הגמר

I מ י ר ב I

New member
הערב הכוכב הבא,שלב רבע הגמר

עם איזה זמר/ת קרן תעבוד?
איך יהיו הביצועים?
לאיזה ביצוע הכי התחברתם?
מי היה צריך להיות מודח?
וכמובן איך היה הביצוע של קרן למבול?

תהנו,הכל על התוכנית,כאן

ady18

Well-known member
מבול

זה הביצוע שהכי אהבתי...
מהשאר לא נפלתי ....
היה נחמד וזהו

אז ככה...

קודם כל, קרן הייתה מדהימה!!! (כרגיל...) ביצוע מהמם!
ואהבתי את הכאפה שהיא הביאה לאטדגי...

וחייבת להגיד שסער כבר מיצה את עצמו מזמן... הכי עיצבן שנגיד הראל העביר אותו בדיוק בגלל החלק שלא הוא שר (הוא התלהב מזה שהפזמון עם לחן וזה אבל את הפזמון הוא לא שר...) בכלל קצת מוזר לשפוט בן אדם על שיר שחצי ממנו שר מישהו אחר... לא מבינה מה הולך שם...
שרי חזרה לעצמה...
לגבי אורית, עד שהיא התחילה קצת לזוז אז זה קרה בשיר כנראה קשה מידי... טוב שהיא לא לקחה בערך את השיר הכי קשה שקיים...חחח

I מ י ר ב I

New member
הראל סתם שופט

בגלל מלודיה שסער בכלל לא שר הוא מעביר.טובבבב.אטדגי גם אמר לו את זה.

זה היה נראה כאילו הוא לא הפנים את זה...חחח

ועזבי את השיפוט... למה בכלל נתנו לדבר כזה לקרות?! מה הקטע שבתחרות שירה מישהו אחר שר במקומו?! נו זה בדיחה...

I מ י ר ב I

New member
מזל שאורית לא הודחה

אני מאוד אוהבת אותה,היה צר לי על תהילה אבל היא שעממה רצח בסולו הדחה.
כמובן ששוב הלהקה היא זו שמנצחת את הערב,אהבתי מאוד גם את נדב שנתן ביצוע יפה.
אני אוהבת גם את ראסטי אבל כמובן שהוא לא הטייפ לאירוויזיון,אולי יגיע לגמר אבל כמובן לא ינצח.
שימו לב,אני מפתיעה,שי זה בשבילך,אהבתי את אביה היום,היה לה ביצוע מצויין.
השאר אני לא נופלת מהם,סליחה שוב, שרי לא עושה לי כלום.
&nbsp
וקרן,כפרה עליה,איזו זמרת,ביצוע לפנים ואיזה כיף שבחמישי יש הופעה!

עונה

אהבתי את השיר של אביה, היתה מצוינת. שרי שיעממה אותי.
כרגיל ראסה מן היו מעולים, וגם נדב.
אורית היתה פשוט גרועה בשני הביצועים. אם אני הייתי במקום אסף כותב השיר עץ ירוק מפלסטיק הייתי פשוט חוטפת עצבים לשמוע שככה מבצעים שיר שלך.
ראסטי כרגיל נמאס לי כבר ממנו. מקווה שבחצי גמר כבר יודח הוא ואורית.
חבל לי על נאווה.
וקרן מעולה!

תכנית מאוד בינונית עם ארבע ביצועים מטריפים

ואחד מהם של קרן...מה אכפת לי שהיא לא מתמודדת! אולי נשלח אותה לאירוויזיון וזהו! אטוס איתה!! חחחחחחח

ככה,הביצועים שהכי אהבתי

1אביה-וואוו!! איזה ביצים לשיר שיר מקורי ברבע גמר...אני חייב אותה בגמר..נורא חושש שהיא תיפול בחצי גמר.אני טיפה התכתבתי איתה בשבוע האחרון..והיא גרמה לי להבין שהיא בגמר..

2.נדב-אני מאוהב סופית...ולא רק אני,כל חובבי אירוויזיון,הפורום גועש עליו,וכרגע הוא מבחנתם צריך לייצג אותנו

3.הלהקה-מת על האנרגיות של איקי,מקווה שהם שוב ישירו שיר מקורי..אחרי ההדחה של נאווה,אין לדעת מה יקרה בחצי גמר..כי 2 מודחים

מתפלל שאורית וסער יודחו....אורית,אני משוכנע שהיא תודח..סער? כמה השופטים כבר יפנקו אותו? לאסף כבר אין סבלנות אליו...וגם הראל מתחיל לאבד את האהבה...אולי הפארסה הזו תסתיים...הוא לא מתאים לאירוויזיון חאלס

למעלה