הערב ב 21:00 בערוץ 8 צלילה חופשית|ב

ניב ד

New member
חובה לראות. פשוט מרתק

ארז באטוס אדם מדהים ללא ספק. שימו לב לפרטים שהם מוסרים שם לגבי הפעלת תא הלחץ באילת וכמות תאונות הצלילה. מישהו יכול להקליט בבקשה? הוידאו שלי מקולקל. מארס, אם אפשר גם בדיגיטלי... ולהבדיל אלפי הבדלות (טפו טפו טפו) זה אולי הזמן לציין שוב את מותה של אודרי מסטרה מצרפת, בנסיון לשבור שוב את שיא העולם ל-171 מ´. אפשר לקרוא עליה ב http://www.mares.com/en/home_en.html שידורים חוזרים בערוץ 8: 23:25:00 23/10/2002, 10:00:00 24/10/2002, 13:25:00 24/10/2002, 21:00:00 26/10/2002

../images/Emo102.gif בעקבות ארז באטוס ומחשבה שנ

החלטתי לחזור ולהתאמן ולשפר את שיאי האישי בעצירת נשימה העומד כיום על 15 שניות והחלטה נוספת שגמלה בליבי היא שאת התגית של 48 מטר אני אאסוף אם ורק אם יעלו את החבל עם התגיות לפני המים וינגבו אותן... . ובמחשבה נוספת .. אם טובי היה מאבטח את הצלילה שלי כמו שאיבטח את באטוס אז אולי כן

הליויתן

New member
../images/Emo22.gifאין כמו אימונים עם הקנה

לצוללת מתחילה! החלטה נבונה ביותר ברכותי

לא פוחדת ../images/Emo9.gif

הרי בחרתי לי בתחביב שבו אני נפגשת בעיקר עם כרישים וגברים..

הליויתן

New member
קניתי

תתחילי בבריכה,או בים שקט מאד בלי מסכה לשאוף ולנשוף לאט לאט לרוקן את הראש להקשיב ללב פפפפפפפפףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

בארטר בפעולה../images/Emo77.gif

כיצד מבצעים לינק? שתי אפשרויות על פי הטבלאות התכולות הנמצאות מתחת לחלון בו אתה רושם את ההודעות הרגילות שלך ( רד למטה) בטבלה הראשונה שהיא פשוטה יותר ומתאימה למתחילים , רושמים את מהות האתר במלבנית מתחת למילה תיאור, למשל: פורום אומנות במקום של הכתובת יש להעתיק את כתובת האתר בשני צעדים קלילים 1. על ידי פקודתהעתק שתבצע באתר הנ"ל מתוך השורה של הכתובת בראש העמוד 2. פקודת הדבק שתבצע לתוך המלבנית של הכתובת קאפיש?
נסה ותהנה בשיעור הבא - מלבן תכול שני

למעלה