הערבים מתרבים פי 2.5 מהיהודים.

דנדונה כפי שכבר אמרתי בהודעה

הקודמת .. פרו ורבו זו מצווה גדולה ... אבל כל עוד זה לא בא על חשבון המדינה ועל חשבון איכות חייהם של הילדים!

אוי אוי אוי לא הבנתם אותי

הגזמתם לחלוטין...אמרתי גזע כי ...לא מצאתי מילה אחרת מה הקשר לתורת האידיאולוגיה הנאצית?! אני אמרתי להשמיד מישהו?...אני אמרתי שיש גזע עליון חלילה וחס?? לא!! רק אמרתי הגזע היהודי-מה גזעני בשתי המילים האלו אין לי מושג.... סליחה אם פגעתי במישהו לא התכוונתי... ותומר-ראה הוזהרת תתחיל לסתום ת'פה קצת.

Vdrums

New member
אוי, איומים בפורום...

פעם הבאה תחפשי ניסוח אחר.

Vdrums

New member
אוי הילדים האלה... בעעע

פפפפפחחחחחחחחחחחחחח

ועוד קצת סטטיסטיקה...

שיעור הריבוי הטבעי הגבוהה בעולם שייך לאוכלוסיה הבדואית... מעט מאחוריהם הפלסטינאים... בארץ יש קצב ריבוי של 2% לשנה (קצב של 22% בעשור...) כאשר במדינות המפותחות זה פחות מ-1% שלא לדבר על ריבוי שלילי באירופה... הפיתרון??? לעניין קיום מדינת ישראל??? שתי מדינות... פלסטין וישראל... (גם אם אוהבים את זה וגם אם לא זה יקרה... השאלה היא רק מה המחיר...) לעניין בעיית הריבוי הטבעי... יש פיתרון אחד מוכח... ישנה קורלציה (מתאם) חזק מאוד בין השכלה לכמות ילדים... כלומר... כמה שאתה פחות משכיל יש לך יותר ילדים... ואם נלך לפי היסק הגיוני (אם כי לא לוגי תקין...) נגיע למסקנה... שמי שיש לו הרבה ילדים (בד"כ) יהיה פחות משכיל... כלומר השכלה דתית לא במיוחד תחשב כהשכלה בכל שזה קשור ללידה... חבל רק שהלישכה לסטטיסטיקה לא מבצעת חתך בין מיגזרים של יהודים.... היה מעניין מאוד לראות נתונים לפי מגזרים שונים...

ז י ג ז ג

New member
מה הבעיה?

על כל זכר ערבי שנולד.. היאורה נשליחוהו!!!!!!! <וואי וואי, אני עומד לחטוף על זה>

ohadz

New member
ומי אם לא אני יגיב....../images/Emo72.gif

אתה לא יכול לאמר דבר כזה. זה או "היאורה השליכוהו" או "היאורה נשליכהו" אבל בטח שלא "היאורה נשליחוהו"

ז י ג ז ג

New member
אוהדדדדדדדדדדדדדדדדדד

ברוך הבא גיבור!!!!
למרות שזה באמת התפקיד של תומר לתקן

למעלה