העמסת סוכר

ר ו י 1 0 0

New member
העמסת סוכר

להלן תוצאות העמסת סוכר בהריון שלישי כשהשני היה סכרתי+נטייה משפחתית לסכרת: בצום-73 לאחר שעה-221 לאחר שעתיים-144 לאחר שלוש-38 קראתי הרבה בפורום והבנתי שערך אחד מעל 200 מגדיר אותי כסכרתית אך השאלות שלי הן כאלה: 1. האם זה נחשב למצב חמור או לא כל-כך(בייחוד התוצאה האחרונה) והאם אזדקק לאינסולין או דיאטה בלבד, לדעתך? 2. מה הסיכוי שלאחר הריון זה תישאר הסכרת? תודה

תשובות

נכון - את סוכרתית. באיזה שבוע את ? לא ניתן לקבןע לפי תוצאות העמסת סוכר אם דיאטה תספיק על מנת להגיע לאיזון או שיהיה צורך באינסולין. מתחילים עם דיאטה ואם איזון לא מושג אז מוסיפים אינסולין. אם את בשבוע מוקדם של ההריון אז יתכן והסוכרת היא קדם הריונית ותשאר גם אחרי ההריון. אם הסוכרת הופיעה "רק" סביב שבוע 24 אז זו סוכרת הריון וברוב המקרים היא חולפת עם תום ההריון. אבל כמי שלקתה כבר בסוכרת הריון וכמי שיש לה סוכרת במשפחה את בקבוצת סיכון ללקות בסוכרת בהמשך חייך ולכן מומלץ להקפיד עם אורח חיים בריא שכולל פעילות גופנית ותזונה נכונה.

רונאסטל

New member
לי הדיאטנית הסבירה אתמול

בנוסף למה שפינה בלב הסבירה (המועד בו מגלים את הסכרת) זה שערכי צום גבוהים + שבוע הריון מוקדם + עודף משקל (והיא לא דיברה על 5 ק"ג) מעידים על כך שרוב הסיכויים שהסכרת תשאר. במקרה שלך שהוא מאד דומה לשלי (לי לא היה היפו כזה בסוף, מסכנה אני רק מתארת לעצמי איך הרגשת בסוף הבדיקה
) היא אמרה לי "לא תשאר לך הסכרת... בוודאות..." אני כבר יודעת שאף אחד לא יכול להבטיח לי דבר, אבל זה בכל זאת מאד עודד אותי

למעלה