העמותה לשיפור החוויה

שחR

New member
עצה מסחבק

הקהל מאד הטרוגני. באים בני עשרים+ והם אמורים לפזז ליד חמישים + ממש באותה רחבה ביחד ! יש שמתים על מזרחית ויש ששונאים. יש כאלה שמתים על האוס ויש ששונאים. כנ"ל עם היפ פופ ושבעים-שמונים. יש מיעט קולני שמעודכנים במוסיקה הכי עדכנית אבל אם תביט על הרוב..הוא מכיר רק להיטי ענק גלגלצ"ים בדרך מהעבודה באוטו. ולכן הגיוון הוא שם המשחק, צריך לתת קצת מכל דבר עם קו אחד ברור. עמוד השידרה של הערב זה להיטי מצעדים ( MTV) ענקיים לא הכרך הכי חדישים שבעולם, כל השאר תוספות חובה במידה ולפי האוירה. כדאי שלDJ יהיו מה שנקרא "יציאות" שירים נפלאים שלא חשבו שישים...זה מעורר ומביא את המסיבה לאקסטזה. עוד טיפ קטן...מוסיקה ישראלית קצבית...זה תמיד אחלה. תחשוב על "חתונה עם ראש צעיר " זה כל הסיפור על רגל אחת. ושיהיה לך בהצלחה. שלך, שחR

גילית.

New member
הכי חשוב לדעתי זו הזרימה

אני בתור אחת שאוהבת לרקוד אוהבת את כל סגנונות הריקוד, וגם אם יש משהו שאנני שולטת בו אני מסתכלת לומדת וזורמת. הכי חשוב שמי שמרקיד זה לא לעצור את הזרימה, הייתי בכמה ארועים שבהם המרקיד כל פעם שהביא את האנשים להנאה, ואקסטזה, שינה במהירות סגנון ואז חלק עזבו ושוב התיישבו בצד. אני לא DJ אבל אני מביאה את הרגשתי כרוקדת. יאללה, ביי גילית

למעלה