העלאת מינון

רווית1980

New member
שלום חברים, אנא עזרתכם. לאחרונה התפרץ לי OCD די חזק. הייתי על מינון סרוקסט 50 והעליתי ל 60. כבר כמעט 3 שבועות ועדיין קשה לי. מתי אמורים להרגיש הטבה משמעותית? הייתי שנתיים נטולת מחשבות.

תודה על העזרה

in bal1

Well-known member
שלום חברים, אנא עזרתכם. לאחרונה התפרץ לי OCD די חזק. הייתי על מינון סרוקסט 50 והעליתי ל 60. כבר כמעט 3 שבועות ועדיין קשה לי. מתי אמורים להרגיש הטבה משמעותית? הייתי שנתיים נטולת מחשבות.

תודה על העזרה
כדאי שתפני לרופא המטפל שלך.אנחנו לא רופאים ,לא מכירים אותך מאד מסוכן אם מישהו ייתן לך פה ייעוץ.
גם שינוי במינון תרופה כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל.

DOCTOR W H O

Member
מנהל

תודה על העזרה
היי יקירה. כפי שנאמר מעלי, יעוץ תרופתי זה אך ורק דרך הרופא המטפל או רופא אשר מתמחה בכדורים. אנחנו יכולים לתת עצות על סמך הניסיון שלנו אך זה קביל רק לנו, כי מה שטוב לאדם אחד יכול להיות מסוכן לשני.

בכללי נאמר לי שלוקח עד 3 חודשים לכדור שהוא מתחיל להשפיע. שוב, אני ממליצה להתיעץ ען הרופא המטפל כי במקרים כאלו אולי הוא יכול לעלות את המינון או לתת אלטרנטיבה או עצה שתעזור ותפתור את הבעיה

למעלה