העכבר ששאג

• פותח הנושא ish50
  • פורסם בתאריך

אלי.

New member
אין לי סצנריו, יש לי ניחוש.

כפי שכתבתי, כנראה ששרון ימצמץ ראשון ותימצא פשרה לאי תמיכתו של נתניהו בממשלה. לך תדע, אולי בסוף יסע לאוגנדה באותם ימים, כפי שתכנן ? ואם שרון מפטר את ביבי ? ביבי חובר ללנדאו, ולמתנגדי ההינתקות בכנסת יש קול אחד נוסף - אחד בלבד.

שלדר

New member
אז כבר יש מתווך בעניינים..../images/Emo3.gif

עודד טירה לבקשת ביבי,, "כי לעת הזאת חשוב ששר האוצר ימשיך בתפקידו" זה היה זריז הפעם!

ish50

New member
אתה מרמז

שביבי ייקח "אחריות לאומית אצילית " ויחזור בו מכוונתו להצביע נגד/להיעדר ?
יענו השפן יחזור לכובעו?

ish50

New member
אתה בטוח שביבי שמע אותך ?

כשהוא טמון עמוק עמוק בתוך כובעו של הקוסם הכלכלי ?

אריאל5

New member
אני חושב שהמדיניות הכלכלית שלו ..

נכונה בסך הכל עם כמה טעויות קטנות של פגיעת יתר בציבור החלש. אבל תוכנית הגירוש לא רק תהרוס לו את התוכנית הכלכלית כמו שהוא כבר רמז אלא תביא למלחמה קשה שתמוטט אותנו בטחונית וכלכלית ולכן הוא חייב להצביע נגד ואז ששרון יפטר אותו ואז שרון בצרות.

ish50

New member
עד כמה שהצלחתי להבין את ביבי השפן

הוא מנסה להחזיק את כל הקלפים קרוב לחזה גם לשחק אותה ה"מושיע הכלכלי" וגם לגלות "אחריות לאומית" כמי שלא גרם כביכול - לפילוג הליכוד ..וגם כמי שהמשיך לתמוך באידאולוגיות של הימין וממשיך להתנגד להתנתקות..למרות הכל מה שביבי לא מבין , או לא מוכן להבין/להקשיב - שמי שמתעקש להחזיק בכל הקלפים ולא מסכן כלום - סופו שישאר עם הקלפים ביד ,אך יעוף בכלל מהמשחק למהלך הכלכלי אין שום סיכוי אם הוא מחוץ למשחק הליכוד מפולג ומסוכסך בגלל שרון והוא לא מהווה שום טריגר בסוגיה זו והימין לא יסלח לכל מי שהצביע בעד ההתנתקות בעת ההחלטות הגורליות בכנסת- וכולם זוכרים איך ידו של ביבי הונפה בעד המהלך ההוא ולא יעזור לו שום טריק או שטיק בהווה או בעתיד גם ביבי מחוק פוליטית - והגיעה העת שמישהו ייגלה לו את האמת - תודה

שלדר

New member
מצד שני...אם אני אריק!?

מעיף את ביבי ופותח את הברזים כי הבחירות בדלת...

onlytrue

New member
הסצנריו שלי הוא

שנתניהו ימצא סיבה ודרך להשאר בממשלה.

סוהי

New member
והסצנריו שלי שונה מעט...

השפן ירתע מעט,הארנבת תיסוג קצת - ואנחנו נאכל את הפרשותיהם מתוך הרגל ישן ומגונה...

למעלה