העיקר הבריאות

BEREG

New member
העיקר הבריאות

שלום חובבי סאדו מאזו ברוטל הכל! יש לי חברה כבר כמעט שנה היא אוהבת מאזו ואני אוהב סאדו ולכן אנחנו משתלבים נהדר. רציתי להזהיר אתכם מפני דבר אחד לא להיות אלים מדי ואני מספר לכם את הסיפור הזה ממקום של כאב ויגון קודר בדמעות ממש: זה קרה לפני חודשיים שוב נפגשנו אני וחברתי במרתף הנטוש של דודה שלי סטלה, החלטנו ממש להתפרע הפעם לחצות את כל הגבולות האפשריים שיש בסקס! ולכן, אני הבאתי איתי: אלה שוט דילדו מחוספס ואימתני שרשראות רסן עם מנעולים לפה, מפשק תחת, קומקום. והיא הביאה קונדום (התפרעה ממש) לאחר שמונה שעות של הלקאות מטורפות שלא נגמרו שברתי לה כיסא על הגב ממש נכנסתי לזה היא התחילה לבכות אבל לא לקחתי את זה ברצינות וחיממתי לי מים לקפה... עכשיו אחרי שלוש שעות של בכי במרתף הקר זה התחיל לגעת בי והוספתי גם סוכר כי הקפה היה קצת מר לטעמי. לקחתי את מפשק התחת שהבאתי איתי והתחלתי להכניס את הדילדו המחוספס והאימתני לישבנה. כאשר הסרתי את הרסן היא התחילה לצעוק עליי ולכן נפרדנו. תעזרו לי חבריי לפורום מה עשיתי לא בסדר כי אני ממש לא מבין ואיך אני מחזיר אותה אליי?

NoKi2sh

New member
הופך חזרה מטרול לבן אדם?

Angelos 1

New member
לא חושב שיש חזרה .....סורי

אבל זו טעות שקשה מאד לעבור

New York23

New member
הממ...

אני חושבת שבכלל לא הייתם מוכנים לכל הסיטואציה הזו ההכנה קודם כל צריכה להיות מנטלית זה יכול היה להגרם בנזק רציני מה עשית לא בסדר? להיות שולט זו המון אחריות, לבטחונה הפיזי והרגשי לזו שאיתך לא הפעלת שיקולי דעת נכונים לדעתי, וגם חבל שלא סיכמתם מילת בטחון מלכתחילה. אני לא חושבת שיש הרבה מקום לשיקום אחרי שהיא ראתה אותך בסיטואציה כזו גם תלוי מה היה טיב הקשר לפני מקווה שלפחות תלמד לקח מכל זה והכי חשוב שתבין מה עשית

Cגלית

New member
איינשטיין יקר

ראשית, תערבב תקפה!! שנית, אייב שואל אם אתה בולע?

למעלה