העדכון השבועי ה-18 שלנו

העדכון השבועי ה-18 שלנו ../images/Emo170.gif

השבוע נתכבד לארח אצלנו בפורום את פרופסור עמוס עציוני, מנהל בית החולים מאייר לילדים ברמב"ם, מומחה ברפואת ילדים ובאלרגיה ואימונולוגיה ואת כרכום מאור, אחות מוסמכת MA, שהיא האחות האחראית במכון לאלרגיה ואימונולוגיה ברמב"ם. האורחים שלנו ישמחו לענות על שאלות שיש לכם בנושאי אלרגיה ואימונולוגיה, והם יתארחו כאן במשך כל השבוע הקרוב. אנחנו מודים לפרופ' עציוני ולגב' מאור על הנכונות להשקיע מזמנם ולענות לשאלותינו. אשת השבוע בשבוע החולף היתה... אני
זו היתה לדידי חויה מאוד מעניינת ולרגעים מרגשת. אני חייבת להודות לכל מי ששאל והתעניין והחמיא – אני מתנצלת שלא הגבתי לכל המחמאות, אני באמת לא מרגישה ראויה להן, אבל להסמיק הסמקתי כהוגן... תודה לכם שאתם כאלה חברים טובים
איזה מזל שיש את הפורום
יעל שיתפה אותנו השבוע באבחון של יובלי שלה. כולנו שולחים חיבוקים (וירטואליים, בינתיים) מחזקים ואוהבים, ומחכים למשפחת חו"ל שיחזרו הנה ויוכלו לגבות אטת השטר ולקבל את החיבוקים על באמת. יעלי, אנחנו אוהבים אתכם ודואגים לכם, ותמיד פה בשבילכם! הדיון בהצטרפות חדשים לפורום תפס תאוצה במהלך השבוע, הועלו הרבה דעות, היה מעניין לשמוע מה חושבות חדשות והריוניות ומה מרגישות הותיקות, אבל הכי משמח מבחינתי שהצטרפו אלינו נועה עם מאיה ויובל, ונתנאלה עם אביב שלה. ברוכים הבאים!
אור של איריס2210 התחיל ללכת – מזל טוב לאור ולאמא הנרגשת
עילאי של גילגיל התקבל לביה"ס לטבע
– מזל טוב, עילאי! שיהיה בהצלחה בכתה א' – כמה מרגש... מדורת מ' בעומר
תתקיים בשבת הבאה, ה-15 לחודש, בשעות אחה"צ המאוחרות – בואו בהמוניכם!! בריאות
לכל החולים שלנו – שחר של עידית, אורית של שושי ואני מקווה שאין אף אחד ששכחתי – ולו רק כדי שלא יהיו יותר חולים בפורום... והכי הכי חשוב - איחולים למרב של ערן ולכל המשפחה לקראת הצטרפותו של הדרדק החדש למשפחה ולמשפחת הפורום - מקווים שיעבור בקלות ובהצלחה על כולכם ומחכים בכליון עיניים לתוספת החדשה. שיהיה שבוע מצוין ומעניין לא פחות מקודמו!!

למעלה