העברת תשלומים לספקי תוכן על ידי חברות הסלולר

Quietus

New member
העברת תשלומים לספקי תוכן על ידי חברות הסלולר

האם מישהו נתקל בתופעה של חיוב החשבון על ידי אורנג' והעברת כספים לספקי תוכן לא ידועים עבור כל מיני שרותים שבאורנג' לא יודעים להסביר? למשפחתי 5 מכשירי טלפון. לאחרונה גילינו שמזה חודשים רבים מחויבים הטלפונים בסכומים שונים תחת הכותרת ספקי תוכן. בבדיקה מול אורנג' מסרו לי שמדובר בטלכלל . בבדיקה מול טלכלל הסתבר שרק חלק מהסכומים הועברו אליהם עבור שרותי תמונות ממסיבות שלטענתם נשלחו לילדי..(לא ברור לאן הועברו הסכומים האחרים וגם מאורנג' לא קיבלתי עדיין תשובה)בכל מקרה ילדי טוענים שלא נרשמו מעולם לקבלת התמונות(לטלכלל אין אסמכתא לרישום) מדי פעם שולחים להם תמונות במייל והם פותחים. לא ידעו שכרוך בחיוב. אני מאמינה, כי גם אלי נשלחה הודעת סמס לאחר שהשתתפתי באיזה משחק מטומטם שעלות השתתפות בו הוגדרה 40 אג'. בסמס נמסר לי שנשלחו אלי 2 תמונות והופניתי לאתר אינטרנט להוריד אותם. כמובן שמחקתי את ההודעה ולא התיחסתי.בכל מקרה דרישתי להחזר הכסף שנה אחורה נענתה על ידי טלכלל בחיוב. תבדקו את החשבונות שלכם ואם צריך תדרשו חזרה את הכסף מספקי התוכן שמכניסים את ידם לכיסנו ללא אישורנו. בכל מקרה: האם הגביה של אורנג' חוקית? מה דרך הפעולה של ספקי התוכן? למישהו תשובות?

יאנה gi

New member
גם לנו זה קרה!

רק עכשיו גילינו ומחר נתחיל לדרוש את כספינו חזרה. אין לי מושג אם הגבייה הזו חוקית, וגם אני מעוניינת מאוד לדעת. אשמח לקבל תשובות!

למעלה