העברת החתולים לאוכל אמיתי

Surrealistical

New member
העברת החתולים לאוכל אמיתי

היי,
אני רוצה להעביר את החתולים שלי לאוכל אמיתי - כלומר בשר אמיתי. היתי רוצה לדעת איזה סוגי בשר להביא להם ובאיזה כמויות בכול מנה ככה שלא יחסרו להם שום וויטמינים. אני מניחה שעיקר התזונה שלהם אמורה להיות איברים פנימיים. עומד לרשותי: כבד עוף, קורקבנים, לבבות, חזה עוף והודו (האם יש בזה צורף באמת?). האם יש עוד משהו שחיוני לתזונה שלהם?

תודה.

תזונה טבעית

שלום.

מעבר למרכיב החלבוני שאת מציינת , ישנם עוד חומצות שומן חיוניות שאמרות להתווסף , סיבים תזונתיים לא בכמות גדולה , אבל חייבים להיות . בכדי לוודא שיש את כל הויטמינים והמינראלים הייתי מוסיף כדור מולטיויטאמין שמיועד לחיות .

כמו כן , כבר עוף לא בכמות גדולה - כי כמות גדולה יכולה ליצור הרעלה אצל החתול .
חומצת אמינו טאורין הינה חומצת אמינו הכרחית לפעילות לב תקינה של החתול , ממליץ לוודא המצאות במרכיבים שנמצאים לרשותך או פשוט לקנות כתוסף .

כמו כן , הייתי ממליץ ליווי וטרינרי שותף לכל המעבר הזה שיכלול בדיקות דם שגרתיות - לפני !! המעבר וכמובן חודש וחצי אחריו !!

זו אחראיות מאוד גדולה להעביר לתזונה טבעית בהכנה ביתית , למידת הנושא לעומק נדרשת כדי למנוע נזק מהבע"ח .

בהצלחה

Surrealistical

New member
שאלת המשך

קודם כל, תודה על תשובתך.
באיזה מזון נמצאות חומצות השומן שציינת, ובאיזה הסיבים התזונתיים?
הבנתי שחומצת אמינו טאורין נמאת במזונות מהחי, בעיקרון אז לא אמור להיות מחסור לחתולים שיואכלו רק בשר, לא?

תשובת המשך

- חומצות שומן נמצאות בבשר של דגי ים ( מים עמוקים לרוב )
- סיבים תזונתיים זה יכול להיות תוסף של ירק או דגן ( מלא) קינואה לדוגמא לתערובת.
- אפשר גם להוסיף קפסולה של אומגה 3 לתערובת אם רוצים שהיא תהיה על בסיס בקר או עוף ולהמנע מהוספה של דג .
אפשר להוסיף ביצה פעם או פעמיים בשבוע ( לא יותר )
אפשר לטחון את הבשר עם עצמותיו במידה ויש עצמות קטנות ( פעמיים לפחות ) וככה מעלים את ערכו התזונתי .

חשוב שהמנה תהיה מאוזנת טריה ומפוקחת .

בהצלחה

למעלה