העברה מVHS לVCD מי יעזור?

העברה מVHS לVCD מי יעזור?../images/Emo101.gif

שלום לכולם. אני מעוניין להעביר 2 קלטות וידאו חשובות לMPEG ואח"כ לצרוב בפורמט VCD . מישהו יוכל לעזור לי בעניין עם כרטיס לוכד תמונה ואם כן כמה תעלה לי הטרחה? תודה מראש.

Hendrixon

New member
תשמע, מדובר בטירחה מאוד גדולה...

לא סתם עבודה של חצי שעה או משהו כזה. אני בדיוק מתעסק עם העברה של חומר ממצלמה MINI-DV דרך כרטיס FIREWIRE וזה ממש לא פשוט. זה פשוט לקלוט כמה עשרות שניות, אולי דקה שתיים, אבל חצי שעה וידאו דיגיטאלי זה כבר סיפור מהסרטים. אתה צריך מישהו עם מחשב מהיר מאוד <מעל 2GHZ> ולפחות חצי גיגה זיכרון, על מנת להיות מסוגל לעשות כזה פרוייקט, בתוכנה, ובאיכות. כרטיסי לכידה שיש להם דחיסה בחומרה, זה לא משהו ברמה בייתית, לכן מי שקונה כזה דבר, מן הסמם זאת הפרנסה שלו
לכן המלצתי לך היא לפנות לצלם אירועים באזורך שעובד עם דיגיטאל בעצמו, ושיבצע לך את זה תמורת תשלום. סתם לידיעה, רוב הצלמים שמבצעים עבודות לדיוידי או VCD, מצלמים רגיל, עורכים באנלוג, ואת הסרט הגמור מעבירים למספר אנשים בתחום שעושים להם הסבה לדיגיטאל ויוצרים להם את המדיה הצרובה. CAPTURE נעים
עמית

Hendrixon

New member
סחטיקה על הלינק מרטין! ../images/Emo13.gif

בדיוק בימים אלו התחלתי להתעסק קצת עם וידאו ודחיסות, והאתר הזה משמש לי האורים והתומים. שפע חומר ועצות, אפילו אם האנגלית שם לפעמים עילגת
מומלץ! עמית

למעלה